Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Bydlení, reality -> Interiéry

Kategorie Interiéry

Interiéry

Kategorie Kuchyně

Kuchyně

Kategorie Nábytek

Nábytek

Kategorie Okna a žaluzie

Okna a žaluzie

Kategorie Podlahy

Podlahy

Kategorie Realitní kanceláře

Realitní kanceláře

Kategorie Zahradní doplňky, bazény

Zahradní doplňky, bazény


Přidat odkaz do této kategorie

3d vizualizace staveb - Vizarch 3d vizualizace staveb - Vizarch

Atelier Vizarch se specializuje na fotorealistické vizualizace staveb, interiérů i exteriérů, 3d modely libovolných objektů (např. nábytku) a zákresy do fotografií. Architektům a developerům nabízí možnosti individuálního provedení vizualizace dle specifických požadavků.

http://vizualizace-3d.com
Lokalita: Hlavní město Praha
4C minerals, s.r.o. - přírodní dekorativní kameny 4C minerals, s.r.o. - přírodní dekorativní kameny

Firma nabízí přírodní dekorativní kameny do interiérů i exteriérů, dárkové a reklamní kameny, originální šperky z přírodních drahých kamenů. Dovážíme minerály z celého světa.

http://www.4cminerals.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Abecede - schody, schodiště, zábradlí Abecede - schody, schodiště, zábradlí

Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště Abecede, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.

http://www.stavimeschody.cz

Central7 - Katalog vybavení koupelen Central7 - Katalog vybavení koupelen

Central7 je nezávislý internetový portál - katalog koupelen pro zákazníky, prodejce i výrobce. V nabídce jsou vodovodní baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby.

http://www.central7.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Centrum malířů - malíři pokojů Centrum malířů - malíři pokojů

Provádíme veškeré malby i za pomoci vysokotlakého systému Airlles, zateplovací a protipožární nátěry, nátěry fasád a sanační práce. Pokládáme sklovláknité tapety a také se zabýváme profi prodejem barev a malířského nářadí. Jsme každoročně proškolováni výrobci, máme certifikáty na všechny práce, které provádíme. Pořadáme školení různých malířských technik od antických zemin, travertino či marmorino až po sádrové stěrky.

http://www.centrummaliru.cz
Dekorační a užitkové předměty - Ekdekor Dekorační a užitkové předměty - Ekdekor

Nabízíme ručně vyráběné užitkové, dekorační a prezentační předměty s použitím přírodních materiálů a tvůrčí činnosti našich mistrů. Jako členové sdružení cechů historických řemesel Vám vytvoříme prezentaci podle vašich představ.

http://www.ekdekor.eu

Dekorativní malování interiérů - obrázky na zeď Dekorativní malování interiérů - obrázky na zeď

Věnuji se dekorativnímu malování interiérů, převážně dětských pokojů, pokojů. Maluji obrázky na zeď podle Vašich předloh. Namaluji cokoliv pro kohokoliv, ať jde o pohádkové postavy, zvířátka, květiny, ornamenty hlavně Plzeň a okolí.

http://www.obrazky-na-zed.cz/
Lokalita: Plzeňský kraj
Design Studio 68 Design Studio 68

Otevřené profesní seskupení tvůrců připravených Vám zrealizovat dílo nadstandardní kvality v architektuře, stavbě, návrhu a realizaci interiérů, zakázkové truhlářské výrobě, umělecké kovářské tvorbě, v nábytkářské umělecké tvorbě a grafice.

http://www.designstudio68.cz
Dětské dekorace, tapety Dětské dekorace, tapety

Vybavení dětských pokojíků, krásné dětské tapety, papírové tapety, vliesové tapety, dětské fototapety, 3D fototapety, plakáty, samolepky na zeď, dekorace na stěny, samolepicí dekorace, lepidla na tapety, dětské kusové koberce, povlečení, deky, osušky, ručníky, závěsy a jiné koupíte v našem e-shopu.

http://www.tapetkyzlin.cz

dimex dimex

velkoobchod prodávající moderní tapety na zeď, samolepicí fólie, dekorace, bambus, garnýže a bytový textil (ubrusy, předložky, závěsy).

http://www.edimex.cz
Geton Geton

Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, vzduchové clony, kamna na pelety, tepelná čerpadla. Zpracujeme zdarma návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis provádí vlastní tým certifikovaných techniků.

http://www.geton.cz
Lokalita: Středočeský kraj
Haas + Sohn Kamna Haas + Sohn Kamna

Internetový obchod se vzorkovou prodejnou. Nabízíme výrobky české firmy Haas + Sohn – krbová kamna, krbové vložky, krbová kamna s výměníkem, kachlová kamna a nově taky krbové sestavy.

http://www.haas-sohn-kamna.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Hodinový manžel Martin Hodinový manžel Martin

Hodinový manžel pro Prahu a okolí. Hodinový manžel provádí veškeré řemeslné práce

http://www.hodinovymanzelmartin.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Indego Interier s.r.o Indego Interier s.r.o

Zakázková výroba a realizace bytových interiérů a kuchyní, atypického design nábytku, vybavení kanceláří, obchodů, hotelů a restaurací. Exotické dřevěné dýhy a výroba dýhovaného nábytku. Restaurování nábytku a výroba dřevěných venkovních roštů a teras.

http://www.indego.cz
Insklo - interiérové skleněné obklady Insklo - interiérové skleněné obklady

Návrhy a realizace interiérového dekorativního skla do kuchyní, koupelen, bytu a kanceláří. Široká možnost využití pro skleněné obklady, skleněné příčky, sprchové kouty, šatní skříně a další plochy. Vrtání, kalení, tvarování skla.

http://www.insklo.cz

Interiermarket - kancelářský nábytek Interiermarket - kancelářský nábytek

Internetový obchod nabízející nábytek a služby pro vaši kancelář. Prodáváme kancelářský nábytek, židle, skříně, stoly, doplňky, interiéry a úpravy na míru.

http://www.inm.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Interiéry Interiéry

Interiéry Inkea - vyrábíme a dodáváme interiéry. Návrh a výroba zakázkového nábytku, zakázkové truhlářství. Vyrábíme interiéry kuchyní, bytový nábytek - vestavěné skříně, interiéry šaten, ložnic, také interiérové dveře. Dodáme atypický nábytek.

http://www.inkea.cz
Lokalita: Královehradecký kraj, Hradec Králové
Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů

Vybavíme Váš interiér včetně montáže: podlahy, dveře, zárubně; obložení kovových zárubní, kování, kliky; kuchyňské linky na míru, spotřebiče, vestavěné skříně na míru, schodiště, zábradlí, obklady schodů. Provádíme též renovace a broušení podlah a schodů. Nabízíme i biokrby a kusové koberce.

http://www.interierynapajedla.cz
Lokalita: Zlínský kraj

Jkr group s.r.o. - Fasády a interiéry Jkr group s.r.o. - Fasády a interiéry

Obchodně–realizační firma se zaměřením na dekorace interiérů a fasád. V nabídce naleznete fasádní profily a prvky, interiérové dekorační lišty, sádrové profily a dekorace, tapety nebo šablony pro malování na zeď. Zakázková výroba dle přání zákazníka, zhotovení kopií původní fasádní nebo štukové výzdoby, montáž, zhotovení 3D nápisů.

http://www.jkrgroup.cz
Lokalita: Karlovarský kraj
Jpk Kamnářství a kominictví Jpk Kamnářství a kominictví

Kamnář a kominík nabízí kachlová kamna, kachlové sporáky, stavbu krbů a kominictví včetně revize, stavby a rekonstrukce komínů. Prodáváme krbová kamna včetně montáže.

http://www.jpk-kamna.cz
Lokalita: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
Karibu - sauny, infrakabiny, zahradní domky Karibu - sauny, infrakabiny, zahradní domky

Sauny, saunové domky, infrakabiny, infrasauny, zahradní domky, bazény, garážová stání, altány a mnoho dalších produktů známé německé značky Karibu můžete nyní vybírat také v České republice a Slovenské republice.

http://www.karibu.cz
Lokalita: Hlavní město Praha

Katalogy nábytku Katalogy nábytku

Aktuální katalogy a akční letáky prodejen nábytku, domácích potřeb, vybavení do bytu, dekorací včetně fulltextového vyhledávání v katalozích. Monitorujeme 20 prodejen nábytku a vybavení domácnosti.

http://www.katalogynabytku.cz
Koupelnoveboxy.cz Koupelnoveboxy.cz

Specializace na montáže všech typů masážních, parních boxů a koutů.

http://www.koupelnoveboxy.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj, Karviná
Kusové koberce Kusové koberce

Koberce, kusové koberce, koberce Arte Espina, koberce Royal Hali, koberce Pierre Cardin, dětské koberce i tkané koberce si můžete koupit na našich stránkách.

http://www.kobercezlin.cz

Led svítidla Anelux | Led osvětlení Led svítidla Anelux | Led osvětlení

Dodáváme na trh Led osvětlení a další výkonové Led aplikace které vám (mimo jiné) sníží odběr elektrické energie. Led svítidla Anelux jsou osazována nejkvalitnějšími výkonovými Led.

http://www.anelux.cz
Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek

Vhodné zařízení koupelny patří k těm nejtěžším věcem při zařizování vašeho obydlí. Je potřeba vybrat koupelnový nábytek, umyvadlo a vanu, případně sprchový kout. Jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti se dozvíte díky magazínu Lepsikoupelna.

http://www.lepsikoupelna.cz
Marek Breuer - Breuerstyl interiéry Marek Breuer - Breuerstyl interiéry

Zabýváme se projektováním a výrobou nábytku, realizací interiérů na klíč. Nabízíme komplexní řešení v oblasti bydlení, vybavení kanceláří, prodejen a hotelů. Kuchyně, vestavěné skříně, interiérové dveře, kancelářský nábytek.

http://www.breuerstyl.cz/
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Martin Čuda - Interiérové dveře a obložkové zárubně Martin Čuda - Interiérové dveře a obložkové zárubně

Vyrábíme dveře z masivu: vchodové a vnitřní interierové dveře, posuvné a protipožární dveře, rámové, obložkové a dveřní zárubně. Zhotovíme dřevěné postele z masivu - jednolůžko, dvoulůžko, patrová postel. Šíře 140, 160, 180, 200 cm při délce 200 cm. Atypické rozměry na přání. Dveře i postele je možné mořit do stejných nebo barevně sladěných odstínů dle řešení interieru. Další zakázková práce: schody, schodiště, vrata a garážová vrata, kuchyně s graf. návrhy, obytný nábytek. Práce po celé Čr.

http://www.cudadvere.cz
Lokalita: Olomoucký kraj
Nerezové zábradlí - J.a.p Nerezové zábradlí - J.a.p

Prodáváme nerezové zábradlí stavebnicového systému, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. V naší nabídce jsou také různé typy schodů a schodišť a pouzdra pro zasouvací dveře.

http://www.zabradli-jap.cz
Obklady - Dlažby Stegu Obklady - Dlažby Stegu

Vyrábíme a prodáváme výrobky z umělého pískovce (umělého kamene), bazénové lemy, dlažby, obklady, podezdívky, ploty, zdi, schody, dekorační prvky, květináče, skříňky na elektrické a plynové měření, parapety a po dohodě případnou realizaci stavby u zákazníka

http://www.obklady-dlazby-adup.cz


TOPlist