Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Domácí potřeby

Kategorie Bílá technika

Bílá technika

Kategorie Elektronika

Elektronika


Přidat odkaz do této kategorie
AtraNet s.r.o. - sí­ť specializovaných e-obchodů - čist AtraNet s.r.o. - sí­ť specializovaných e-obchodů - čist

Naše internetové obchody Vám nabí­dnou jedinečné pomocní­ky do domácnosti a další­ zají­mavé produkty pro zdraví­ a sport.

http://www.atranet.cz/
Centrální vysavače Beam Centrální vysavače Beam

Firma Beam dodává centrální vysavače do bytů, rodinných domů, administrativních budov, ubytovacích zařízení a průmyslových objektů.

http://www.beam.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Centrální vysavače Beam Electrolux Centrální vysavače Beam Electrolux

Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace Goretex. Antibakteriální povrchová úprava prachových kanystrů Alphasan.

http://www.centralnivysavace.com
Lokalita: Hlavní město Praha

Centrální vysavače Hajný Centrální vysavače Hajný

Firma Hajný dodává centrální vysavače Electrolux, návrhy, montáže, servis. Dále poskytuje široký sortiment hadicových zásuvek, příslušenství a doplňků.

http://www.centralni-vysavace-hajny.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Climatec - tepelná čerpadla Climatec - tepelná čerpadla

Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

http://www.climatec.cz
Do kuchyně a domácnosti Do kuchyně a domácnosti

Internetový obchod zaměřený na vybavení do kuchyně. Indukce - indukční vařiče rychlé a levné vaření. Kvalitní nádobí, pánve a hrnce základ každé kuchyně. Vakuové dózy Vacco prodlouží trvanlivost potravin. Speciální formy na pečení s nepřilnavým povrchem. Kuchyňské roboty, lednice na víno a doplňky do kuchyně. Navíc satelity a satelitní technika.

http://www.dokuchyne-domacnosti.cz
Lokalita: Zlínský kraj

Domácí-Elektro .cz - Elektro do Vaší domácnosti Domácí-Elektro .cz - Elektro do Vaší domácnosti

Elektro do Vaší domácnosti - odšťavňovače, kuchyňské roboty Ronic, meteostanice, čističky vzduchu, čističky vody, masážní přístroje a křesla, hodinky, ruční nářadí a další tisíce produktů.

http://www.domaci-elektro.cz
Domacky.cz - domácí potřeby Domacky.cz - domácí potřeby

Elektronický obchod s kompletním sortimentem pro domácnost. Nabídka kuchyňských potřeb (pánve, hrnce, nože, váhy, vakuové dózy...) a praktických předmětů.

http://www.domacky.cz/
Elektro-domácí potřeby Vidnava Elektro-domácí potřeby Vidnava

Nabízí elektroniku, železářství, foto, kamery, baterie, kuchyňka, malé spotřebiče, PC sestavy, komponenty, sklo, porcelán, záhradní techniku, nůžky, sekery, pily, nože

http://www.dompot.cz
Lokalita: Olomoucký kraj

Grily Weber - grily-sota.cz Grily Weber - grily-sota.cz

Nabízíme grily Weber. Grily Weber mají dlouhou životnost díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně a všem vnitřním částem, jako např. hořákům a zapalovacím a čistícím systémům.

http://www.grily-sota.cz
Lokalita: Plzeňský kraj, Plzeň
Jidrex – železářství v Ústí nad Labem Jidrex – železářství v Ústí nad Labem

Široké spektrum materiálu pro železářství od spojovacího materiálu po nářadí či zámky. Najdete nás v centru Ústí nad Labem

http://www.jidrex.cz/
Lokalita: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis

Dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí techniku s odvlhčovače. Návrh, prodej, montáž a servis chlazení. Zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Midea, Lg, Mitsubishi. Chladicí technika Electrolux, Aeg, Zanussi, Gorenje, Candy, Bosch.

http://www.arktis-servis.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Kokeš partners – projekty domů Kokeš partners – projekty domů

Naše činnost se skládá z urbanismu, územního plánování, návrhů a realizací architektury, stavební projekce, zahradní a městské tvorby, návrhů a realizací interiérů, a produktového designu.

http://www.kokespartners.cz
Kolčkárna - prodej koleček Kolčkárna - prodej koleček

Prodej stavebních a zahradních koleček. Nabízíme hospodářská, stavební a zahradní kolečka. Dále u nás naleznete náhradní díly koleček, prohazovačky a hospodářské nářadí.

http://www.koleckarna.cz/
Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy

Nabízíme proutěné a ratanové koše na prádlo. Krásný design, ekologické a praktické. Dále nabízíme úložné boxy a krabice, standartních rozměrů vhodné k použití v každé domácnosti. Dřevěné truhly jako stylové a zárověň funkční doplňky.

http://www.kose-na-pradlo.cz
Lokalita: Liberecký kraj, Liberec

Megawatt – plynové kotle Megawatt – plynové kotle

Firma Megawatt Vám zajistí vše v oboru topenářství: poradenství, projekt, montáž plynových kotlů, servis i revize plynových kotlů. Dále nabízíme plynové kotle klasické, plynové kotle kondenzační, elektrokotle, solární systémy, tepelná čerpadla a komínové systémy.

http://www.megawatt.cz
Lokalita: Ústecký kraj, Teplice
Přikrývky a polštáře Stanex Písek Přikrývky a polštáře Stanex Písek

Luxusní přikrývky z dutého vlákna, polštáře s kuličkovou náplní a zipem pro náročné zákazníky. Polštáře a přikrývky vhodné pro alergiky od firmy Stanex Písek.

http://www.el-web.cz
Lokalita: Plzeňský kraj
Sanitbuy - koupelny na Internetu Sanitbuy - koupelny na Internetu

Firma Saniwell vznikla v roce 2002 a hlavní náplní její činnosti byla již od počátku výbava koupelen. Spolupracujeme s interiérovými projektanty a věnujeme se také investicím. V naší nabídce najdete výrobky všech známých a vysoce hodnocených evropských značek. Poradíme, vybereme vhodné výrobky v podobném stylu, najdeme alternativu a vždy ochotně poradíme.

http://sanitbuy.cz
Lokalita: Slovenská republika

Stella - Ateliers s.r.o Stella - Ateliers s.r.o

Stella Ateliers s. r. o. používá k výrobě ložního prádla bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Používá se dlouhovlákenná ručně sbíraná bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění.

http://www.stella-ateliers.cz/
Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně

Nabízíme titanové nádobí německého výrobce Baf. V našem internetovém obchodě najdete nejrůznější nádobí do kuchyně jako jsou například pánve, hrnce, parní sestavy, kastroly, ale také skleněné pařáky a nože.

http://www.titanovepanve.cz/
Ženskáruka.cz Ženskáruka.cz

Nabízíme širokou nabídku povlečení, přikrývek, příborů, doplňků do koupelny a kuchyně a další zboží potřebné v každé domácnosti.

http://www.zenskaruka.cz
Lokalita: Královehradecký kraj

TOPlist