Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Domácí potřeby

Kategorie Bílá technika

Bílá technika

Kategorie Elektronika

Elektronika


Přidat odkaz do této kategorie
Centrální vysavače Beam Centrální vysavače Beam

Firma Beam dodává centrální vysavače do bytů, rodinných domů, administrativních budov, ubytovacích zařízení a průmyslových objektů.

http://www.beam.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Centrální vysavače Beam Electrolux Centrální vysavače Beam Electrolux

Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace Goretex. Antibakteriální povrchová úprava prachových kanystrů Alphasan.

http://www.centralnivysavace.com
Lokalita: Hlavní město Praha
Centrální vysavače Hajný Centrální vysavače Hajný

Firma Hajný dodává centrální vysavače Electrolux, návrhy, montáže, servis. Dále poskytuje široký sortiment hadicových zásuvek, příslušenství a doplňků.

http://www.centralni-vysavace-hajny.cz
Lokalita: Hlavní město Praha

Climatec - tepelná čerpadla Climatec - tepelná čerpadla

Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

http://www.climatec.cz
Do kuchyně a domácnosti Do kuchyně a domácnosti

Internetový obchod zaměřený na vybavení do kuchyně. Indukce - indukční vařiče rychlé a levné vaření. Kvalitní nádobí, pánve a hrnce základ každé kuchyně. Vakuové dózy Vacco prodlouží trvanlivost potravin. Speciální formy na pečení s nepřilnavým povrchem. Kuchyňské roboty, lednice na víno a doplňky do kuchyně. Navíc satelity a satelitní technika.

http://www.dokuchyne-domacnosti.cz
Lokalita: Zlínský kraj
Grily Weber - grily-sota.cz Grily Weber - grily-sota.cz

Nabízíme grily Weber. Grily Weber mají dlouhou životnost díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně a všem vnitřním částem, jako např. hořákům a zapalovacím a čistícím systémům.

http://www.grily-sota.cz
Lokalita: Plzeňský kraj, Plzeň

Jidrex – železářství v Ústí nad Labem Jidrex – železářství v Ústí nad Labem

Široké spektrum materiálu pro železářství od spojovacího materiálu po nářadí či zámky. Najdete nás v centru Ústí nad Labem

http://www.jidrex.cz/
Lokalita: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis

Dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí techniku s odvlhčovače. Návrh, prodej, montáž a servis chlazení. Zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Midea, Lg, Mitsubishi. Chladicí technika Electrolux, Aeg, Zanussi, Gorenje, Candy, Bosch.

http://www.arktis-servis.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Kokeš partners – projekty domů Kokeš partners – projekty domů

Naše činnost se skládá z urbanismu, územního plánování, návrhů a realizací architektury, stavební projekce, zahradní a městské tvorby, návrhů a realizací interiérů, a produktového designu.

http://www.kokespartners.cz

Kolčkárna - prodej koleček Kolčkárna - prodej koleček

Prodej stavebních a zahradních koleček. Nabízíme hospodářská, stavební a zahradní kolečka. Dále u nás naleznete náhradní díly koleček, prohazovačky a hospodářské nářadí.

http://www.koleckarna.cz/
Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy

Nabízíme proutěné a ratanové koše na prádlo. Krásný design, ekologické a praktické. Dále nabízíme úložné boxy a krabice, standartních rozměrů vhodné k použití v každé domácnosti. Dřevěné truhly jako stylové a zárověň funkční doplňky.

http://www.kose-na-pradlo.cz
Lokalita: Liberecký kraj, Liberec
Megawatt – plynové kotle Megawatt – plynové kotle

Firma Megawatt Vám zajistí vše v oboru topenářství: poradenství, projekt, montáž plynových kotlů, servis i revize plynových kotlů. Dále nabízíme plynové kotle klasické, plynové kotle kondenzační, elektrokotle, solární systémy, tepelná čerpadla a komínové systémy.

http://www.megawatt.cz
Lokalita: Ústecký kraj, Teplice

Sanitbuy - koupelny na Internetu Sanitbuy - koupelny na Internetu

Firma Saniwell vznikla v roce 2002 a hlavní náplní její činnosti byla již od počátku výbava koupelen. Spolupracujeme s interiérovými projektanty a věnujeme se také investicím. V naší nabídce najdete výrobky všech známých a vysoce hodnocených evropských značek. Poradíme, vybereme vhodné výrobky v podobném stylu, najdeme alternativu a vždy ochotně poradíme.

http://sanitbuy.cz
Lokalita: Slovenská republika
Stella - Ateliers s.r.o Stella - Ateliers s.r.o

Stella Ateliers s. r. o. používá k výrobě ložního prádla bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Používá se dlouhovlákenná ručně sbíraná bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění.

http://www.stella-ateliers.cz/
Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně

Nabízíme titanové nádobí německého výrobce Baf. V našem internetovém obchodě najdete nejrůznější nádobí do kuchyně jako jsou například pánve, hrnce, parní sestavy, kastroly, ale také skleněné pařáky a nože.

http://www.titanovepanve.cz/

Ženskáruka.cz Ženskáruka.cz

Nabízíme širokou nabídku povlečení, přikrývek, příborů, doplňků do koupelny a kuchyně a další zboží potřebné v každé domácnosti.

http://www.zenskaruka.cz
Lokalita: Královehradecký kraj
TOPlist