Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Film -> Fan stránky

Kategorie Fan stránky

Fan stránky

Kategorie Filmy

Filmy

Kategorie Seriály

Seriály


Přidat odkaz do této kategorie
FAN stránka anime Fairy Tail FAN stránka anime Fairy Tail

Přehledná stránka věnovaná fanouškům anime Fairy Tail. Najdete: aktuální epizody, české a slovenské titulky, zajímavosti o anime apod.

http://fairytail.animeweb.cz/
Herečka Annasophia Robb Herečka Annasophia Robb

Aktuální­ informace, podrobný životopis, kompletní filmografie mladé nadějné herečky Annasophia Robb. Narozena v Denveru, Usa.

http://asr.webz.cz/
Hlášky z filmů a seriálů Hlášky z filmů a seriálů

Každý den doplňovaná sbírka hlášek z českých a zahraničních filmů a seriálů. Přehledné rozdělení podle snímků a podle tématu, rozsáhlé vyhledávání. Najdete tu vtipné hlášky, památné, romantické, citáty, výhrůžky, nadávky a další.

http://www.hlaskyzfilmu.cz/

Web o fenoménu Terminátor Web o fenoménu Terminátor

Fanouškovský web o terminátorech, kteří se v budoucnosti stali pohromou pro samotné lidstvo. Počítačová všemysl Skynet zničila za pomoci jaderných zbraní prakticky celou planetu. Lidstvo vede do boje John Connor a Skynet ho chce vyřídit dřív než se vůbec narodí...

http://terminator.yc.cz/
Web o seriálu Andromeda Web o seriálu Andromeda

Andromeda je vcelku známý seriál odehrávající se v daleké budoucnosti. Dylan Hunt se v ní snaží vytvořit Společenství systémů, jenž by v Galaxii nastolilo řád. O věcech, proti kterým stojí si můžete přečíst na webu.

http://andromeda.wu.cz/
Zac Efron - Web pro všechny fanoušky Zac Efron - Web pro všechny fanoušky

Fanouškovský web herce Zaca Efrona z muzikálů High School Musical 1,2,3 a Hairspray. Ke stažení velké množstvá wallpaperů se Zacem, ikonek a tapet na mobil. Videa písniček ze všech muzikálů.

http://www.zac-efron.cz/

TOPlist