Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Školství -> Jazykovky a kursy

Kategorie Jazykovky a kursy

Jazykovky a kursy

Kategorie Pomůcky

Pomůcky

Kategorie Školy

Školy

Kategorie Třídy

Třídy


Přidat odkaz do této kategorie

Anglickyaspanlelsky.cz-výuka a překlady Anglickyaspanlelsky.cz-výuka a překlady

Jazyková škola poskytuje sugestopedické a běžné kurzy angličtiny a španělštiny formou skupinovou i individuální, doučování i přípravu k maturitě. Dále nabízíme překlady ze všech odborných oblastí a všech kombinací angličtina – španělština – čeština

http://www.anglickyaspanelsky.cz
Driving Range Albatrosgolf Driving Range Albatrosgolf

Driving Range nabizí chipping, putting a cvičný bunker pro zdokonalení hry. Součástí je golfový obchod a terasa s občerstvením. Pořádáme i golfovou školu pod vedením Head Pro Jiřího Seiferta. Možnost prezentace firem a pronájmu areálu.

http://www.albatrosgolf.cz
Lokalita: Středočeský kraj, Nymburk
Gemare Agency Gemare Agency

Naše nabídka zahrnuje pořádání promotion akcí zaměřených na podporu prodeje, zajištění doprovodných a zábavných programů pro klienty, zaměstnance či širokou veřejnost. Teambuildingový program připravíme přímo na míru Vaší společnosti.

http://www.gemareagency.cz
Lokalita: Olomoucký kraj

Intenzivní kurzy Intenzivní kurzy

Intenzivní kurzy s jazykovou agenturou Kolumbus kombinuje výuku jazyka se sportem.

http://www.agenturakolumbus.cz
Lokalita: Pardubický kraj
IT Academy - Počítačové kurzy a školenia IT Academy - Počítačové kurzy a školenia

IT Academy to sú cenovo dostupné počítačové kurzy. Kvalitné IT školenia, ktorými Vás budú v príjemnom prostredí sprevádzať naši skúsení lektori. IT Academy je vzdelávacie centrum, ktoré Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. IT Academy to sú kvalitné a cenovo dostupné počítačové kurzy.

http://www.it-academy.sk
Lokalita: Slovenská republika, Bratislava město
Jazyková škola Astra Jazyková škola Astra

Jazyková škola Astra zajišťuje již od roku 1996 jazykové kurzy, tj. angličtina pro děti a dospělé, nově také angličtina pro firmy.

http://www.astrajs.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Jazyková škola Presto Jazyková škola Presto

Moderně vybavená jazyková škola v centru Prahy nabízí kvalitní jazykové kurzy pro firmy i veřejnost. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, čínština i čeština pro cizince.

http://www.presto-skola.cz/
Jazyková škola, jazykové kurzy Pardubice Jazyková škola, jazykové kurzy Pardubice

Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle Iso.

http://jazykova-skola-pardubice.evcentrum.cz
Jazykové školy Jazykové školy

Katalog nejoblíbenějších jazykových škol v České Republice. Jazykové školy a jazykové kurzy přehledně řazené podle měst. Uživatelské hodnocení škol.

http://jask.cz

Koučink individuální, týmový - Gestalt Essence Koučink individuální, týmový - Gestalt Essence

Poskytujeme služby v oblasti osobního a profesionálního rozvoje a vzdělávání. Naším cílem je nabídnout klientům individuální a týmový koučink, výcviky v koučování, poradenství v organizacích a další rozvojové programy.

http://www.gestaltessence.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Koučování a leadership Koučování a leadership

Kurzy koučování podle mozku a kurz Leadership výkonnosti. Pro manažery, lídry a profesionální kouče

http://www.resultscoaches.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Kurzy angličtiny v Praze Kurzy angličtiny v Praze

Nabízíme kvalitní intenzivní kurzy angličtiny v Praze pro skupiny, jednotlivce, firmy. Máme pouze zkušené lektory. Ukázková hodina zdarma. Večerní kurzy pro dospělé, denní kurzy pro firmy. Zaručíme rychlý postup v jazykových dovednostech.

http://www.kurzy-anglictiny.eu
Lokalita: Středočeský kraj

Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy

Jazyková škola a vzdělávací agentura v centru Brna. Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu a další jazyky. Nabízíme i netradiční metody pro rozvoj Vaší firmy i osobnosti.

http://www.kurzyjilek.cz
Květa Gabesamová - Studio Arbol Květa Gabesamová - Studio Arbol

Studio Arbol Květy Gabesamové. Kurzy výtvarných a rukodělných technik. Ruční tkaní, malba na hedvábí, malba na skolo.

http://www.kvetagabesamova.estranky.cz
Latinský slovník Latinský slovník

Jednoduchý a přehledný slovník latinských slov a frází. Jedná se o latinsko-český a česko-latinský slovník. Obsahuje přes 13 000 slov a slovních spojení.

http://latinsky-slovnik.info
Lokalita: Hlavní město Praha

Lingua Pro jazyková škola Lingua Pro jazyková škola

Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

http://www.linguapro.cz/
Mezinárodní letní jazyková škola Mezinárodní letní jazyková škola

Mezinárodní letní jazyková škola Západočeské univerzity v Plzni nabízí výuku 9 cizích jazyků v různých úrovních pokročilosti. Je možno vybrat si ze široké nabídky jazykových kurzů angličtiny, italštiny, ruštiny, češtiny pro cizince, němčiny, španělštiny, francouzštiny, portugalštiny a novořečtiny.

http://www.isls.cz
Nepustilova jazyková škola, kurzy, Brno Nepustilova jazyková škola, kurzy, Brno

Angličtina, němčina a francouzština v Brně netradiční Nepustilovou metodou. Nepustilova jazyková škola nabízí týdenní intenzivní kurzy, dvouměsíční dopolední, odpolední a večerní kurzy, víkendové kurzy.

http://www.njs.cz/

On-line audio-video konzultace / poradenství / doučován On-line audio-video konzultace / poradenství / doučován

Webový portál nabízí on-line audio-video konzultace (e-konzultace) / poradenství odborníků různých profesí (právní služby, psychologie, psychiatrie, účetnictví, It, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, chemie, atd.) a učitelů (e-learning). K videokonzultaci je zapotřebí pouze PC s připojením na internet a mikrofon.

http://www.videokonzultace.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Příprava na Osp testy Příprava na Osp testy

Příprava na testy obecných studijních předpokladů. Krátké i dlouhé testy osp. Návody, triky. Přehledný a jasný rozbor úloh z logiky.

http://www.osp-testy.cz
Semináře a školení pro manažery – Forum-media.cz Semináře a školení pro manažery – Forum-media.cz

Zaměřujeme se na vydávání odborných multimediálních publikací včetně užitečných softwarových aplikací. Pořádáme semináře pro manažery soukromých firem i organizací veřejného sektoru.

http://www.forum-media.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha

Silvia Kušnírová- mediálny tréning Silvia Kušnírová- mediálny tréning

Profesionální mediální trénink vedený zkušenou moderátorkou Silvií Kušnírovou určený pro lidi a firmy, kteří chtějí "proniknout do mediální hry".

http://medialnytrening.sk
Lokalita: Slovenská republika
Studyline s.r.o. - studium v Austrálii Studyline s.r.o. - studium v Austrálii

Specialisté na pobyty v Austrálii. Pobyty v Austrálii zajišťujeme kompletně - studium, práce, víza, ubytování, letenky, možnosti cestování a mnoho dalších služeb. Partnerské kanceláře v Sydney, Perthu a Brisbane. Profesionální a osobní přístup.

http://www.australie-studium.cz
Škola jazyků Zlín Škola jazyků Zlín

jazykové kurzy nejenom pro mládež a pro dospělé, ale také pro rodiče s dětmi. Hlídání dětí zajištěno v herně. Kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a ruštiny. Osobní přístup.

http://www.skolajazyku.com

Taneční škola B-original - Taneční kurzy a open class P Taneční škola B-original - Taneční kurzy a open class P

Pořádáme taneční kurzy a open class pro děti i dospělé - hip hop, break dance, house dance, krump, poppin, lockin, hype, dancehall, rnb, show dance, jazz, balet a jiné. Zajišťujeme taneční show a nabízíme taneční vystoupení.

http://www.b-original.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Taneční škola Dynamic Brno Taneční škola Dynamic Brno

Taneční škola Dynamic v Brně je moderní taneční školou, která nabízí výuku tance pod vedením zkušených tanečních lektorů. Zaměřujeme se na různé taneční styly jako Street Dance, Společenské a standardní tance, Latinsko-americké tance, Dance Fitness.

http://www.tsdynamic.cz/
Lokalita: Jihomoravský kraj
Threshold Training Associates - jazyková škola Threshold Training Associates - jazyková škola

Zajišťujeme výuku jazyků ve firmách, státních organizacích a finančních institucích. Nabízíme kurzy šité na míru pro skupiny i jednotlivce, výuku pro veřejnost, letní intenzivní kurzy v ČR, jazykové kurzy v zahraničí, jazykové poradenství, překlady a tlumočení.

http://www.threshold.cz

Tüv Süd Czech, s.r.o Tüv Süd Czech, s.r.o

Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering ...

http://www.tuv-sud.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Vaoa - jazyková škola a vzdělávací agentura Vaoa - jazyková škola a vzdělávací agentura

vaoa je jazyková škola, která nabízí veřejné i firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení, přípravu studentů k maturitě a ke zkouškám na VŠ, kurzy Soft Skills, počítačové kurzy a mnohem více. Hlavními jazyky jsou anglický, německý a francouzský.

http://www.vaoa.cz
Via school Via school

Ponúkame Vám kurzy angličtiny všetkých úrovní, doučovanie pre základné, stredné a vysoké školy, príprava na maturitu, ako aj jedinečný typ kurzov: rodič+ dieťa.

http://www.kurzy-anglictiny-kosice.sk/
Lokalita: Slovenská republika, Košice město


TOPlist