Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zábava

Kategorie Horoskopy

Horoskopy

Kategorie Seznamky

Seznamky

Kategorie Testy

Testy

Kategorie Vtipy

Vtipy


Přidat odkaz do této kategorie

Citáty slavných osobností Citáty slavných osobností

Jedna z největších sbírek citátů, pečlivě roztříděných podle autorů a témat. Naleznete zde více jak 20 000 citátů od 3 000 autorů.

http://www.citaty-slavnych.cz/
Decoupage a servítky Decoupage a servítky

Stránka je zameraná na tvorbu pomocou techniky decoupage. Servítky sú na výmenu alebo na predaj

http://www.ela.estranky.sk
Deníček receptíček Deníček receptíček

Stránky jsou o různých receptech a jiných dobrůtek

http://denicekrecepticek.blog.cz

Dětský letní tábor Riviera Dětský letní tábor Riviera

Občanské sdružení "riviera" je nestátní nezisková organizace založená v roce 2008, kdy se parta mladých lidí rozhodla dělat tábory a jim podobné akce po svém. Hlavní náplní činnosti sdružení je smysluplné využívání volného času dětí. Vzniku našeho sdružení předcházelo několikaleté pořádání letních dětských táborů

http://www.taborriviera.cz/
Lokalita: Pardubický kraj
Did you mean Did you mean

Tvůrce falšených screenshotů vyhledávačů s hláškou "měli jste na mysli...". V nabídce jsou google, centrum, yahoo, seznam (beta) a další.

http://didyoumean.wu.cz
Drátkování u Svetlany Drátkování u Svetlany

Šperky z měděného drátu a plechu, batikování, dekorace a jiné

http://dratkovani.ic.cz

Happo Anime databáze Happo Anime databáze

Česká anime databáze a mnoho dalšího ze světa anime a mangy.

http://happo.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Hazardní hry online - nejlepší nabídky Hazardní hry online - nejlepší nabídky

Stránky o hazardních hrách na Internetu. Přehledy poker heren, kasin a sázkových kanceláří. Nejlepší bonusy a aktuální akce. Novinky články ze světa hazardních her. Exkluzivní speciální nabídky a uzavřené pokerové turnaje pro naše hráče.

http://www.overbetting.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Janovice tým Janovice tým

Humorně laděné stránky lidí z okolí obcí Vrchotovy Janovice, Martinice, Votice, Benešov, Vojkov s rubrikami jako hlášky, vtipně okomentované fotografie, párky či humorně laděné testy.

http://www.janovice.tym.cz/
Lokalita: Středočeský kraj

Kalendář Kalendář

Český kalendář se světovými a českými svátky, svátky slavných osobností, pranostikami a vyhledávačem jmen.

http://kalendar.wu.cz
King Poker Club U Panovníků King Poker Club U Panovníků

Rozcestník, který představuje služby soustředěné kolem berounského poker klubu U Panovníků. Kromě možnosti zahrát si kvalitní poker zde najdete také sortiment poker zboží, music bar a nabídku kuřecích specialit s dovozem až domů a další služby.

http://poker-jm.cz/
Lokalita: Středočeský kraj, Beroun
Koupaliště Královo Pole Koupaliště Královo Pole

Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2×25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton, 100 lehátek k zapůjčení zdarma, dvoje občerstvení, prostorné převlékárny a parkoviště před areálem koupaliště.

http://www.koupalistekrpole.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Kraslice - šůstí Kraslice - šůstí

Velikonoční dekorace, velikonoční kraslice, kraslice slámové, panenky ze šůstí, vánoční ozdoby sklofoukané a háčkované a další tradiční rukodělné výrobky.

http://www.kraslice-susti.cz
Látky patchwork Manakara Látky patchwork Manakara

Látky na patchwork nabízíme v široké škále 8000 vzorů. Látky jsou českého původu v ověřené kvalitě. 800 km látek pro ty, kteří mají rádi činnost zvanou patchwork.

http://www.latky-patchwork.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Legie - databáze knih fantasy a sci-fi Legie - databáze knih fantasy a sci-fi

Server o sci-fi a fantasy knihách; knihy, autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentáře, diskuze, žebříčky, životopisy, informace, obálky, foto. Tvorba vlastní knihovny, seznamu knih k prečtení...

http://www.legie.info

Minerály - Jiří Špalek Minerály - Jiří Špalek

Firma se zabývá nákupem, prodejem a dobýváním nerostů, sbírkovými, dekoračními, systematickými a studijními minerály a horninami. Poradenství v oblasti mineralogie, vybavování sbírek a prodej potřeb a doplňků pro mineralogy.

http://www.minerals.cz
Lokalita: Středočeský kraj
Miss Olomouckého Kraje Miss Olomouckého Kraje

Miss Olomouckého kraje - soutěž o nejkrásnější dívku.

http://www.missolomouckehokraje.cz/
Lokalita: Olomoucký kraj
Myebook.cz - eknihy, čtečky eknih Myebook.cz - eknihy, čtečky eknih

Portál elektronického čtení - aneb co je nového ve světě eknih (někdy též zvané ebooky) a informace o čtečkách elektronických knih.

http://myebook.cz

Omalovánky Omalovánky

Webová stránka s tisíci omalovánek ke stažení. Zabavte své děti zdarma. Nejvyhledávanější jsou motivy hrdinů známých z filmů či pohádek. Omalovánky se také skvěle k hodí k nenucenému a zábavnému rozvíjení schopností a vzdělání dětí - omalovánky jako výukový materiál.

http://www.omalovanky.cekuj.net
Online fantasy příběhy a fantasy svět Online fantasy příběhy a fantasy svět

Web portál je místem pro všechny fanoušky fantasy příběhů. Necháváme žít fantasy svým vlastním životem, online příběhy pokračují každým dnem.

http://fantasy-pribehy.info
Pajda Ostrava Pajda Ostrava

Prodej, pronájem a provoz výherních i nevýherních automatů, Vlt, stolních fotbalů, šipek, boxerů, hokejů, jukeboxů, pinballů pro bary a restaurační zařízení.

http://www.pajda-ostrava.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Pobavse.ic.cz Pobavse.ic.cz

Zábava, vtipy, videa, optické klamy, rybářské fotografie… Aktualizovaný web, kde najdete zajímavé články – o sportech, o vědě a mnohém dalším.

http://pobavse.ic.cz
Pokerbox.cz - zajímavosti ze světa pokeru Pokerbox.cz - zajímavosti ze světa pokeru

Na portále Pokerbox.cz najdete každý den novinky a zajímavosti ze světa pokeru. Najdete zde přehled pokerových heren a kasin, seznam pokerových turnajů a cash games, pravidla pokeru, herní strategie, pokerová videa, profily hráčů a mnoho dalšího.

http://www.pokerbox.cz
Lokalita: Jihočeský kraj, Český Krumlov
Pranostiky Pranostiky

Pranostiky na celý rok přehledně rozdělené podle jednotlivých dnů a ročních období. Sbírka lidových rčení, přísloví a pořekadel, které se vztahují k počasí. Na těchto moudrech našich předků je často něco pravdy.

http://www.pranostik.cz/

Přání - přáníčka Přání - přáníčka

Blahopřání ke všem možným příležitostem. Najdete tu přání k narozeninám, k svátku, k svatbě, k narození miminka, z lásky, k Valentýnovi, k Vánocům, k Novému roku, k Velikonocům, k Mezinárodnímu dni žen, ke Dni matek, k ukončení studia a další.

http://www.prani-pranicka.cz/
Přísloví Přísloví

Stará moudra, pořekadla a rčení z celého světa. Přísloví jsou rozdělená podle světadílů a jednotlivých zemí s možností rychlého vyhledávání v textech. Mimo jiné tu najdete přísloví latinská, anglická, česká, slovenská, ale i moderní vtipné moudrosti.

http://www.iprislovi.cz/
Putování za bobulemi Putování za bobulemi

Webové stránky sdružující náruživé milovníky dobrých jihomoravských vín, romantických toulek po památkách a sklepích okolí Pálavy. Přibližujeme svým zákazníkům umění vinařů dědící se z generace na generaci a ochutnání vlastních produktů vinařských mistrů z Moravy. Nabízíme také poznání exotické kubánské či italské kuchyně v typickém prostředí s dokonalou atmosférou. Svým zákazníkům nabízíme dokonale prožitý pobyt v příjemném prostředí s krásnými zážitky.

http://www.putovanizabobulemi.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Radostník centrum terapie a osobního rozvoje Radostník centrum terapie a osobního rozvoje

Pronájem prostor, pořádání kurzů, přednášek, cvičení, meditací a tvoření.

http://www.radostnik.cz
Lokalita: Plzeňský kraj
Ráj Sms Ráj Sms

Vtipné a zamilované Sms zprávy. Rozsáhlá sbírka textů Smsek na různá témata, jako Sms na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky a další.

http://www.rajsms.cz/
Rajzazitku.cz - dárky Rajzazitku.cz - dárky

Originální dárky a zážitky pro každého. Najdete tipy na dárky a zážitky nejen k narozeninám a svátku, ale i výročí nebo Vánoce. Darujete zážitky, masáže, zážitky ve vzduchu a se zvířaty, zážitky a dárky pro dva, víkendové pobyt a další.

http://www.rajzazitku.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj


TOPlist