Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Cestování —> Pensiony

Kategorie Pensiony

Pensiony


Přidat odkaz do této kategorieŠkola v přírodě Škola v přírodě

Škola v přírodě Libá je ideálním místem pro školní pobyty. Nachází se v těsné blízkosti Františkových lázní, je obklopena přírodou a díky tomu nabízí jedno z nejčistším ovzduší v České republice. Prostory jsou zrekonstruovány tak, aby přesně vyhovovaly naší cílové skupině. Škola v přírodě Libá ve svém areálu nabízí hřiště, místo pro táborový oheň, přímo v budově pak solnou jeskyni a infrakomoru, které mají blahodárné účinky na zdraví dětí i dospělých. V dosahu pěší chůze se nachází kaskádové ryb

http://www.libacamp.cz/
Ubytování Karlštejn | Apartmán Boroví Ubytování Karlštejn | Apartmán Boroví

Nabízíme levné ubytování v apartmánu Boroví, který se nachází nedaleko obce Karlštejn. Ubytování v apartmánu je ideální volbou pro práci a odpočinek.

http://www.ubytovani-karlstejn-srbsko.cz/
Ubytování Podhájska - Green Houses Ubytování Podhájska - Green Houses

Kvalitní ubytování za přijatelné ceny přímo v Podhájské, jen 10 min. od termálního koupalište. Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie priamo v Podhájskej. K dispozícii sú 2 a 3 lôžkové izby s vlastným príslušenstvom vybavené Tv a internetovým pripojením. Naše ubytovanie sa nachádza len 850 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej.

http://www.podhajska1.sk
Ubytování v Dolní Bečvě Ubytování v Dolní Bečvě

Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm a nabízí 17 lůžek v 6 plně vybavených pokojích s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s Wc.

http://www.ubytovani-dolni-becva.cz
Ubytování v penzionu Marit v lokalitě Praha 10 Ubytování v penzionu Marit v lokalitě Praha 10

Rodinný penzion nabízí velmi komfortní ubytování a nachází se pouze 3 min. chůze od stanice metra Skalka na lince jen 6 stanic od Václavského náměstí.

http://www.villamaritpension.cz
Ubytovna Amaco - Penzion Vltava Ubytovna Amaco - Penzion Vltava

Kvalitní, čisté a levné ubytování v Praze 7 - Holešovicích, v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.

http://www.aubytovna.cz
V.I.P. ubytovna v Holešově V.I.P. ubytovna v Holešově

Pokud hledáte kvalitní, a přesto cenově dostupné ubytování ve městě Holešově, jste na správné adrese. Naše nové zařízení a jeho personál jsou plně připraveni poskytnout vám ubytovací a další služby.

http://www.ubytovanivholesove.cz/
Vila Edith - penzion Valtice Vila Edith - penzion Valtice

Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán, pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, snídaně formou piknikových košů přímo na pokoj.

http://www.vila-valtice.cz
Vinný sklep U Vrbů Vinný sklep U Vrbů

Nabízíme stylové prostředí s příjemným posezením u výborného vína a vlastní vynikající kuchyně. Vinný sklípek je vhodný pro firemní akce, rodinné oslavy, zájezdy a degustace.

http://uvrbu.cz/
Zahrádka U Kulky v Kyjově Zahrádka U Kulky v Kyjově

Penzion, restaurace a zahrádka U Kulky v Kyjově. Příjemné posezení, možnost ubytování, vhodné pro cyklisty.

http://www.zahradkaukulky.cz