Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Hardware


Přidat odkaz do této kategorie


Allcomputers Allcomputers

Allcomputers je český internetový eshop s širokou nabídkou kvalitních produktů. Firma Allcomputers byla založena roku 2005 a její hlavní činností je od počátku prodej širokého sortimentu počítačových komponent a příslušenství.

http://www.allcomputers.cz
Aquacool.cz - Vodní chlazení Aquacool.cz - Vodní chlazení

Vodní chlazení pro výpočetní techniku, Aquacool Stixion Gtx

http://www.aquacool.cz
Intel Pentium Intel Pentium

Orientační přehled procesorů firmy Intel. Chronologický seznam procesorů firmy Intel a popis jejich nových vlastností a funkcí. Popsány procesory od Intel 8086 až po Intel Pentium 4. Vysvětleny pojmy jako instrukce, registr, Mmx, Sse, Fpu.

http://www.pentium.xf.cz/
Procesor Intel Pentium 4 Procesor Intel Pentium 4

Stránky o procesoru Intel Pentium 4, jeho architektuře a vlastnostech. Vysvětleny základní principy procesoru, popsán reálný a chráněný režim. Popsána cache pamět, řadič přerušení a jednotka Btb. Popsána synchronizace a možnosti přerušení procesoru.

http://www.p4ka.wz.cz/
UPA - záchrana a obnova dat UPA - záchrana a obnova dat

Záchrana dat a obnova dat z havarovaných a poškozených harddisků (hdd), RAID polí, paměťových karet, usb pamětí. Řešíme mechanická (odřená datová vrstva, zadřená ložiska disků, utržené hlavy, vadný motor), elektrická (po zásahu proudem) i softwarová (smazaná data, zformátování, po nákaze virem, přeinstalace) poškození.

http://www.zachrana-harddisku.cz/
Weps, s.r.o Weps, s.r.o

Společnost Weps nabízí komplexní řešení z oblasti elektrovýroby, hardware i software. Poskytuje také konzultace pro rozvoj podnikání a zvýšení efektivity firemních procesů. Zaměřujeme se zejména na backendové aplikace a datamining.

http://www.weps.cz