Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Jídlo —> Restaurace


Přidat odkaz do této kategorie

Elektronická kniha přání a stížností

Elektronická kniha přání a stížností

Elektronická kniha přání a stížností nabízí příležitost vyjádřit se ke kvalitě poskytovaných služeb v restauracích, hostincích, provozovnách rychlého občerstvení, cukrárnách, kavárnách, vinárnách a barech v celé České republice.

http://www.zarukakvalit.cz

Hostinec U Tří sedláků

Hostinec U Tří sedláků

Hostinec U Tří sedláků v Českých Budějovicích, příjemná restaurace pro obědy (denní menu), večeře. Možnost ubytování, pořádání oslav, večírků, svateb, rautů nebo promocí. Barmanská agentura, půjčovna gastronomického vybavení, catering. Nedaleká kavárna Café & Bar Segafredo.

http://www.utrisedlaku.cz

Olive Food

Olive Food

Olive nabízí polední menu a každodenní speciality, zajímavé pokrmy, jako je například Musaka, Kebab, Gyros, Hummus, včetně polévek a zeleninových salátů Řecký salát, Tabule za velmi příznivé ceny.

http://www.olivefood.cz

Restaurace a penzion Merlin

Restaurace a penzion Merlin

Penzion a restaurace Merlin se nachází v centru města Frýdlant nad Ostravicí, na klidném místě s výhledem do parku. Kromě příjemného prostředí, kvalitního jídla a pití je k dispozici šest kompletně zrekonstruovaných, nově zařízených, pohodlných dvoulůžkových pokojů, s možností přistýlky. Součástí všech pokojů je koupelna s hydromasážním sprchovým boxem a toaletou, Wi-fi síť, vybavený minibar a hotelový telefonní rozvod s možností obsluhy na pokoji.

http://www.penzionmerlin.cz

Restaurace Krokodýl

Restaurace Krokodýl

Restaurace na klidném místě Prahy 9. Steaková a mexická kuchyně. Kapacita kolem 40 míst. Není problém domluvit svatební hostiny, promoce, narozeninové párty, rauty nebo jiné oslavy. Doprava MHD.

http://www.restaurant-krokodyl.cz

Restaurace Ungelt

Restaurace Ungelt

Restaurace Ungelt se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízíme to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu vám nabídneme i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy.

http://www.restaurant-ungelt.cz

Rozvoz jídla

Rozvoz jídla

Všechny restaurace, které rozváží jídlo. Seznam rozvozů ve všech městech. Po kliknutí na objednat online si zvolte na co máte chuť.

http://www.rozvozjidla.net/

Vinařské centrum Sádek - hotel, restaurace, vinný sklep

Vinařské centrum Sádek - hotel, restaurace, vinný sklep

Vinařské a kulturní centrum Sádek - rozshlé vinice, hotel, restaurace, udírna, zpracovatelské a archivními sklepy, bohatá vinotéka a přírodní amfiteátr pro pořádání kulturních akcí - Mezinárodní festival cimbálu. Agroturistika, naučná vinařská stezka.

http://www.vinohrady-sadek.cz/