Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Služby pro domácnost

Kategorie Služby pro domácnost

Služby pro domácnost


Přidat odkaz do této kategoriePrimatep s.r.o. - komíny, stavební práce, zateplení Primatep s.r.o. - komíny, stavební práce, zateplení

Komíny, vložkování komínu, nerezové komíny, stavební práce, zateplení. Komplexní řešení od projektu po realizaci. Ať jde o klasickou stavební činnost, zateplení, nebo montáže komínů, či kominické služby a poradenskou činnost.

http://www.primatep.cz
Profesionální stěhovací firma – Stěhování Morava Profesionální stěhovací firma – Stěhování Morava

Jsme profesionální stěhovací firma, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností se stěhováním. Na stěhování používáme kvalitní a vybavené stěhovací vozy a máme profesionální tým na stěhovací práce.

http://www.stehovanimorava.cz/
Prostě zarelaxuj Prostě zarelaxuj

Mobilní masáže v Blansku a okolí. Na našich stránkách naleznete spousty relaxačních masáží, které si můžete vychutnat v klidu svého domova.

http://www.prostezarelaxuj.cz
Průtokové ohřívače vody - Clage CZ Průtokové ohřívače vody - Clage CZ

Obchodní a servisní zastoupení německé společnosti Clage Gmbh v sortimentu elektrických průtokových a zásobníkových ohřívačů vody. Jsme specialisté na elektronicky řízený ohřev vody s kompatibilitou pro solární systémy.

http://www.clagecz.cz/
Psí salón Champion Psí salón Champion

Psí salón Champion je určen pro všechna psí plemena různých velikostí a délky srsti. Nabízíme širokou řadu služeb, od koupání přes stříhání, vyčesávání a trimování, až po psí poradenství.

http://www.psisalonchampion.cz/
Renovace koupelen a byt. jader Renovace koupelen a byt. jader

Obkládáme koupelny, kuchyňské linky, chodby, terasy, balkony a jiné vnitřní i venkovní prostory.

http://www.koupelnysmejkal.jex.cz
Rudolf Richter - projekce staveb, inženýring Rudolf Richter - projekce staveb, inženýring

Projekční kancelář „Richter“ se zabývá architektonickými návrhy a studiemi, prováděním všech stupňů stavební projektové dokumentace a návrhy interiérů.

http://www.projekce-richter.cz
Řemeslníci a instalatéři Řemeslníci a instalatéři

Provádíme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu topenářské, zednické a instalatérské práce. Dále pak závlahové systémy Rain Bird a Gardena. Práce provádíme v Hradci Králové a okolí, ale zajedeme kdekoliv po ČR.

http://www.instalateri-topenari-hk.cz
Sádrokartony Keš s.r.o Sádrokartony Keš s.r.o

Dodávky a montáže sádrokartonových systémů, výrobků firmy Velux, kompletní zateplení budov kontaktním zateplovacím systémem fasád, tesařské práce. Montáže sádrokartonu nejen pro Břeclav, Hustopeče, Brno a okolí, ale i v rámci celé ČR

http://www.sadrokartony-kes.cz
Solární elektrárny a panely - Silektro.cz Solární elektrárny a panely - Silektro.cz

Nabízíme kompletní servis od návrhu, až po realizaci fotovoltaických elektráren na klíč a zálohových napájecích sítí – záložní zdroje Ups. Maloobchod i velkoobchod nabízející solární panely, střídače a další sortiment.

http://www.silektro.cz/
sosvodomont- vodoinstalatérství sosvodomont- vodoinstalatérství

Společnost SOS Vodomont je tradiční českou firmou, která se zabývá vodoinstalatérstvím. Stavíme vodovodní, nebo kanalizační přípojky, rekonstruujeme rozvody vody, topení, kanalizace a plynu. Naši zaměstnanci jsou velmi zkušení.

http://sosvodomont.cz/
Sruby a dřevěné domy od Drevodom Rajec CZ Sruby a dřevěné domy od Drevodom Rajec CZ

Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů. Pro každého zájemce o dřevěný srub uděláme vše tak, abychom skloubili jeho představy s technickými možnostmi stavby.

http://www.drevodomrajec.cz
Stěhování bez dřiny Stěhování bez dřiny

Zajistíme veškeré stěhovací služby, které jsou spojené se stěhováním firem, rodinných domů, bytů včetně vyklízení bytových a nebytových prostor a následného úklidu. V případě zájmu provádíme i rekonstrukce bytů a bytových jader.

http://www.stehovanibezdriny.cz/
Stěhování Fofr Stěhování Fofr

Stěhovaní Fofr - profesionální stěhovací služba zajišťující komplexní stěhování bytů, kanceláří, úřadů, bank, knihoven, dílen, archivů, těžkých strojů, starožitností i uměleckých předmětů.

http://www.stehovani-fofr.cz
Stěhování kvalitně Praha Stěhování kvalitně Praha

Nabízíme Vám stěhování a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, provozovny, těžké předměty, trezory, hudební nástroje a ostatní těžká břemena. Dobré reference a pojištění je u nás samozřejmostí.

http://www.stehovani-kvalitne.cz/
Střechy 92, s.r.o Střechy 92, s.r.o

Projektování, výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků se styčníkovými deskami, dřevěných pohledových vazníků MKD pro velká rozpětí a rekonstrukce plochých střech systémem Rpst.

http://www.strechy92.cz
Šikula Stěhovák, s.r.o Šikula Stěhovák, s.r.o

Kompletní stěhovací služby v Praze. Možnost zakoupení či zapůjčení obalového materiálu.

http://www.sikula-stehovak.cz
Úklidové služby - Expert úklid Úklidové služby - Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů.

https://www.expertuklid.cz
Úklidový servis Škaroupka s.r.o. Brno Úklidový servis Škaroupka s.r.o. Brno

Úklidová agentura provozující úklidové práce zaměřená převážně na Brno. Zajišťuje pravidelný i jednorázový úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra, uklízení domácností a úklid bytu.

http://uklid-skaroupka.cz
Vašededra.cz - česká ekologická drogerie Vašededra.cz - česká ekologická drogerie

Nabízíme českou ekologickou drogerii, dekorace a domácí potřeby. Nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny.

http://www.vasededra.cz/
Vjezdová vrata, brány - Ptáček Petr Vjezdová vrata, brány - Ptáček Petr

Vyrábíme a montujeme vjezdová vrata na dálkové ovládání. Části vrat zajíždí do sebe a šetří až 40 % místa potřebného pro otevřená vrata. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory.

http://www.vjezdova-vrata.cz
Výroba a prodej dveří – Kasard.cz Výroba a prodej dveří – Kasard.cz

Vyrábíme interiérové dveře a zárubně v provedení dýhovaném, laminovaném a foliovaném. Naše výroba je přizpůsobena nejen pro výrobu standardních provedení, ale vyrábí výrobky rozměrově i technicky atypické v designu.

http://www.kasard.cz/