Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorie



DJ Ložiska DJ Ložiska

Velkoobchod a maloobchodní prodejna ložisek. Prodej ložisek všech typů a rozměrů. Značky Zkl, Skf, Fag, Ntn, Nsk, Koyo, Urb, Gpz, Ina, Dkf adalší.

http://www.djloziska.cz
Domirol - Zámečnictví Domirol - Zámečnictví

Domirol s.r.o. společnost která se zabývá, zámečnictvím - kovářstvím, stínící a zabezpečující technikou, prodejem a dodáním veškerých stavebních prvků. Vyzdívky, hrubé stavby, zednickými pracemi všeho druhu, střechy, krovy, obklady.

http://www.domirol.cz
Dřevěná okna a dveře Vyškov Dřevěná okna a dveře Vyškov

Společnost Insta CZ s.r.o. vyrábí kvalitní dřevěná eurookna, vchodové a balkonové dveře, zimní zahrady a kastlová okna. Součástí našich služeb je také odborná montáž výrobků a záruční a pozáruční servis.

http://okna-insta.cz
Edas s.r.o. Třebíč - kovovýroba Edas s.r.o. Třebíč - kovovýroba

Zakázková výroba kotlů, nádrží, kontejnerů a kovových konstrukcí, zámečnictví a zpracování plechů. Vyrábíme nerezové nádrže s atestem, dvouplášťové nádrže Phm. Výroba vzduchotechniky, cisteren a zásobníků. Prodej technických plynů, výkup barevných kovů.

http://www.edas-tr.cz/
Elektrorevize Jiří Buben Elektrorevize Jiří Buben

Provádí revize vyhrazených elektrických zařízení nízkého napětí. Provádí revize strojů, elektroinstalací, hromosvodů, revize spotřebičů a nářadí a svářeček. Poskytuje poradenskou činnost v oboru elektro a provádí smluvní elektroúdržbu.

http://www.elektrorevizebuben.cz
Elvl Bitherm Elvl Bitherm

Vyrábíme radiátory, koupelnové radiátory, designové radiátory, elektrické radiátory, radiátory bitherm, otopná tělesa, designová otopná tělesa, kachlová kamna, sušáky ručníků, sušáky obuvi.

http://www.bitherm.cz
Energetický auditor Ing. Lumír Štencek Energetický auditor Ing. Lumír Štencek

Ing. Lumír Štencek je autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb a pozemní stavby a energetický expert s oprávněním zhotovovat: energetické audity, kontroly klimatizace, kontroly kotlů, průkazy energetické náročnosti budov a další.

http://www.stencek.cz
Fasády, zateplení fasád, omítky, potěry, zelená úsporám Fasády, zateplení fasád, omítky, potěry, zelená úsporám

Baumit je výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování domů, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.

http://www.baumit.com/cz/main1/
Filkom s.r.o. filtry filtrační elementy Filkom s.r.o. filtry filtrační elementy

Filkom s.r.o. je český výrobce filtrů, filtračních elementů a filtračních zařízení. Dodáváme vzduchové filtry, plynové filtry, olejové filtry, kapalinové filtry, speciální filtry a separátory pro širokou škálu průmyslových odvětví.

http://www.filkom.cz
GAPA v.o.s. - výroba rohoží a čistících zón GAPA v.o.s. - výroba rohoží a čistících zón

Vyrábíme vstupní rohože, textilní rohože, bazénové a průmyslové rohože pro velkoodběratele i pro drobné spotřebitele. Rohože vyrábíme na objednávku dle přání zákazníka nebo dle projektu. Vyrábíme rohože s Vaším logem. Průmyslové rohože lze bezplatně zapůjčit a vyzkoušet.

http://www.gapa.cz
Haly Polak CZ - montované haly a jízdárny Haly Polak CZ - montované haly a jízdárny

Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

http://www.haly-polak.cz
Haly.biz s.r.o. - Haly Pro Váš Biznys Haly.biz s.r.o. - Haly Pro Váš Biznys

Jsme specialisté na montované haly. Jsme česká stavební společnost, založená partnery s více než dvacetiletými zkušenostmi s výrobou a montážemi hal všech typů. Naše haly nacházejí využití nejen ve skladování a výrobě, ale i ve sportu a zájmových činnostech. Nabízíme kompletní poradenství, financování a zajištění celé dodávky na klíč.

http://www.haly.biz
Heron - Motorové elektrocentrály a čerpadla Heron - Motorové elektrocentrály a čerpadla

Motorové elektrocentrály a čerpadla Heron. Kompletní nabídka jednofázových, trojfázových a digitálních motorových elektrocentrál poháněných benzínem nebo plynem. A silných kalových, proudových a tlakových motorových čerpadel.

http://www.heron-motor.cz/
Hliníkové slitiny Hliníkové slitiny

Alcom Alval se zabývá prodejem hliníku a hliníkových slitin. Hliníkové slitiny je možné zakoupit ve formě hliníkových tyčí, desek, plechů, pásů i fólií.

http://www.hlinik.cz
Hodis zateplení fasád ahydroizolace Brno Hodis zateplení fasád ahydroizolace Brno

Společnost Hodis působí na trhu v oblasti zateplení fasád, zateplení hal a budov, panelových domů. Provádíme zednické, hydroizolační a malířské práce pro Brno a Moravu.

http://www.hodis.cz
Horácké kovodružstvo Třebíč Horácké kovodružstvo Třebíč

Kovovýroba - laserové řezání, ohýbání plechu, výrobky z plechu, rozvaděče, nádrže, svařence.

http://www.hkdtrebic.cz
Hydroizolace Minar - vodotěsné izolace Hydroizolace Minar - vodotěsné izolace

Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály(hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

http://www.hydroizolace-minar.cz
Chráněná dílna a kovovýroba Merkur Toys s.r.o. - laser Chráněná dílna a kovovýroba Merkur Toys s.r.o. - laser

Výroba stavebnic Merkur, elektrichých vláčků, parních strojů, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněná dílna a náhradní plnění, lakování malých dílů, řezání laserem, vypalování plazma, Cnc obrábění, soustružení, frézování, elektroerozívní obrábění, lisování, ohraňování, ruční montáž, zahradní program.

http://www.merkurtoys.cz
Igor Najšel - Transservis - vyzkoušené armatury Igor Najšel - Transservis - vyzkoušené armatury

Dodáváme vyzkoušené průmyslové armatury i pro domácí použití. Hlavní obor jsou spojky, ventily a ostaní možné uzávěry. Na stránkách naleznete kompletní nabídku sortimentu.

http://www.najsel.cz
Inreka Plošiny Inreka Plošiny

Inreka Plošiny je značka pracovních plošin, které se vyznačují nejen skvělou konstrukcí, ale i kvalitním zpracováním a odpovídajícím výkonem.

http://www.inreka-plosiny.cz
Inreka Plošiny Servis, s.r.o Inreka Plošiny Servis, s.r.o

Servis, repase, pronájem a prodej pracovních plošin a vyhrazených zvedacích zařízení. Značkový servis plošin Inreka.

http://www.inrekaplosinyservis.cz
Inter Flag s.r.o. - reklamní vlajky Inter Flag s.r.o. - reklamní vlajky

Společnost Inter Flag s.r.o. vyrábí reklamní vlajky a praporky, státní vlajky a praporky, stožáry, slunečníky, trička, muší křídla, stolní stojánky, billboardy, stojany, displaye...

http://www.vlajky.cz
Jablotron - zabezpečení domů a vozidel Jablotron - zabezpečení domů a vozidel

Výroba a vývoj zabezpečovacích systémů. Nabídka drátového i bezdrátového zabezpečení - domovní alarm, detektory kouře, pohybu, autoalarm pro zabezpeční automobilů. Komponenty domácí automatizace - bezdrátové vysílače i přijímače a Gsm ovladače.

http://www.jablotron.cz
Jan Prantl - Masný průmysl Žirovnice Jan Prantl - Masný průmysl Žirovnice

Výroba a prodej výsekového masa a uzenin. V sortimentu se nachází drobné masné a trvanlivé výrobky, salámy, speciality, široká nabídka šunek všech jakostí.

http://www.janprantl.cz
Jímky, septiky, žumpy - Euro-plast Jímky, septiky, žumpy - Euro-plast

Vyrábíme jímky, septiky, žumpy a vodoměrné šachty pro Váš dům i zahradu. Touto činností se zabýváme již 10 let.

http://www.jimky-septiky-zumpy.cz
Jmklima Jmklima

Jsme firma specializující se na problematiku chladících zařízení působící na českém a slovenském trhu. S montáží, servisem a prodejem chladících zařízení máme dlouholeté zkušenosti. Veškeré zakázky jsou zajišťované našim týmem specializovaných zaměstnanců od projektu přes dodávku, montáž, uvedení do provozu a další servis.

http://jmklima.cz
Juka stavby s.r.o Juka stavby s.r.o

výstavba rodinných a polyfunkčných domov od základov až po konečné úpravy, rekonštrukcie, všetky stavebné práce.

http://www.jukastavby.eu
Kamenictví Lukeš Kamenictví Lukeš

Výroba pomníků, obnova písma a přípisy. Zhotovení a osazení kuchyňských desek, obklady kamenem. Výroba umělého kamene a teracové podlahy. Renovace drobných památek. Opracování kamene pískováním, jehlováním či standardními kamenickými technikami.

http://www.kamen-lukes.webzdarma.cz
Karmášek / komunikační agentura a tiskárna Karmášek / komunikační agentura a tiskárna

Komunikační agentura a tiskárna v Českých Budějovicích. Tisk komerčních tiskovin, grafické studio, fotoateliér.

http://www.karmasek.cz
Karvin.cz - výroba lodního elektromotoru Karvin.cz - výroba lodního elektromotoru

Specializujeme se na výrobu lodních motorů, lodních elektromotorů, závěsných lodních motorů, závěsných lodních elektromotorů a lodních pohonů.

http://www.karvin.cz/