Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieOrgapack páskovačky Orgapack páskovačky

Balicí technika a materiály Orgapack - výroba, prodej a servis. Páskovací automaty a ruční páskovačky, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do folie, dopravníky.

http://www.orgapack.cz/
Párty stany, pagody, montované haly – skladové, sportov Párty stany, pagody, montované haly – skladové, sportov

Výroba, prodej – profesionální stany, párty stany, zahradní stany, pagody, skladové haly, sportovní haly, jízdárny pro koně, zastřešení. Pronájem - haly, párty stany, pagody a doplňkové vybavení.

http://www.pro-stany.cz
Páskovačky Ats Páskovačky Ats

Páskovací stoje Ats pro páskování delikátních produktů. Páskovačky balí delikátní produkty jako jsou ovoce, papír, peníze, potraviny pro které je vhodná potištěná papírová páska nebo fóliová páska.

http://www.paskovacky.cz/
Pila - dřevovýroba Pila - dřevovýroba

Zabýváme se prodejem řeziva tj. prkna, fošny, hranoly, hranolky, střešní latě. Zajistíme také dodání dřevěné podlahy. Další nedílnou součástí naší práce je sušení řeziva a rozvoz zboží našim zákazníkům, nejen po celé republice ale i do zahraničí.

http://www.drevoprodej.opavsko.com
Pilous-pásové pily, spol. s r.o Pilous-pásové pily, spol. s r.o

Vyrábíme pásové pily na kov, pásové pily na dřevo, omítací pily. Dále nabízíme brusky, ostřicí stroje na pilové listy a pilové pásy na obrábění dřeva.

http://www.pilous.cz
Plastobchod.cz Plastobchod.cz

Internetový obchod Plastobchod má ve své nabídce velké množství výrobků z plastu.

http://www.plastobchod.cz
Plastove-septiky.eu Plastove-septiky.eu

Cenově výhodná nabídka kvalitních plastových septiků. Naše plastové septiky splňují přísné evropské normy kladené na plastové septiky. Každý dodaný plastový septik má certifikát o nepropustnosti.

http://www.plastove-septiky.eu
Plechservis - Plechové garáže a sklady Plechservis - Plechové garáže a sklady

Firma Plechservis se věnuje výrobě a montáži plechových garáží, plechových skladů, hal a přístřešků, na které do 25 m² není třeba stavební povolení. Stavíme na betonové patky, zámkovou dlažbu, nebo na trávu, kdy se rohy podloží betonovými chodníkovými dlaždicemi.

http://www.plechservis.cz
Plošiny Rothlehner Plošiny Rothlehner

Prodáváme a pronajímáme montážní plošiny a pracovní plošiny od předních výrobců Eu. Samohybné plošiny Haulotte a PB Lifttechnik, nástavby na podvozcích Gsr, přívěsné plošiny Denka Lift a Falkon Spider. Nepřetržitý servis plošin. Školení Ipaf pro plošiny.

http://www.rothlehner.cz
Plošiny Rybáček s.r.o Plošiny Rybáček s.r.o

Prodej, servis a pronájem montážních zdvihacích pracovních plošin.

http://plosiny-rybacek.cz
Powerbridge spol. s r.o Powerbridge spol. s r.o

Dodáváme záložní zdroje energie včetně instalace a komplexního servisu. Dodáváme motorgenerátory a přenosné elektrocentrály společnosti Kohler Sdmo a záložní zdroje Ups Socomec. Nabízíme měření kvality elektrické sítě, monitoring akumulátorů a systém včasné výstrahy – prewarning system.

https://www.powerbridge.cz/
Pozitive – čištění, monitorování a oprava kanalizací Pozitive – čištění, monitorování a oprava kanalizací

Provádíme vysokotlaké a strojní čištění kanalizace, monitoring kanalizace, vývoz jímek a septiků, frézování a proplach potrubí, čištění stoupaček, bezvýkopové opravy potrubí, likvidace kalů a servis čov.

http://www.kanalizacehk.cz
Prodej a výroba palet – George palety Prodej a výroba palet – George palety

Vyrábíme nejen dřevěné palety jakýchkoliv rozměrů, ale i dřevěné zpevňovací rámky. Jsme zkušení a flexibilní výrobci palet naslouchající přáním našich zákazníků.

http://www.palety-paleta.cz/
Průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy, ry Průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy, ry

Toors vyrábí, vyvíjí a prodává průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy a rychloběžná vrata Speedy. Dodává náhradní díly, pohon, motory a příslušenstvní k vratům. Vrata jsou vyráběna na míru pro výrobní haly, logistická centra, obchody, autosalony a další.

http://toors.com/
Půjčovna kompresorů Půjčovna kompresorů

V naší nabídce najde především kompresory značky Atlas Copco. K pronajatým kompresorům poskytujeme full servis.  Pro naše zákazníky máme zřízenou help linku a další výhodné služby

http://www.kompresory-pujcovna.cz
PVB Stav s.r.o PVB Stav s.r.o

Stavebná spoločnosť - realizácie stavieb akéhokoľvek druhu.

http://www.pvbstav.eu
Rental plošiny s.r.o Rental plošiny s.r.o

Společnost Rental plošiny nabízí řadu služeb v oblasti pracovních plošin. Věnuje se nejen prodeji plošin, ale také pronájmu plošin, který doplňuje o servis plošin. Firma také provozuje půjčovnu lešení. Vše dopraví po celé ČR.

http://www.rental-plosiny.cz/
Rodinné domy na klíč - dřevostavby - BR Progress s.r.o Rodinné domy na klíč - dřevostavby - BR Progress s.r.o

Stavíme nízkoenergetické domy, pasivní domy a dřevostavby na celý život. Postavíme pro vás nový domov, který bude odpovídat vašim představám i životnímu stylu.

http://www.brprogress.cz
Roltechnik a.s Roltechnik a.s

Jsme výrobci sprchových koutů, akrylátových van a vaniček. Sprchové kouty, akrylátové vany, sprchové vaničky, hydromasážní vany a systémy, hydromasážní a parní boxy.

http://www.roltechnik.cz
Roman Fojtík Roman Fojtík

Provádím projektové dokumentace v Cadu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky. Dále provozuji výrobu nástrojových i mikrofonních kabelů pro muzikanty i nemuzikanty.

http://www.romanfojtik.webmium.com
Rufer Rufer

Dodavatel Hradících členů Hdo, speciálních transformátorů na zakázku, tlumivek, rozvaděčů, elektromontáží. Výhradní dovozce a instalátor patentově chráněného tepelného čerpadla Bernoulli.

http://www.rufer.cz
Sepas.cz – výroba pěnového polystyrenu Sepas.cz – výroba pěnového polystyrenu

Výroba pěnového polystyrenu. Recyklace a následné zpracování recyklátu pěnového polystyrénu. Izolační materiály, ekologické a ekonomické řešení.

http://www.sepas.cz
Servis chlazení Matějíček s.r.o Servis chlazení Matějíček s.r.o

Opravy chladících kompresoru Copeland, Bitzer, Refcomp, Dorin, Frascold, Daikin Prodej a montáž tepelných čerpadel

http://www.matejicek-polna.cz
Sklenářství Brno Sklenářství Brno

Sklenářství Brno firma s dlouholetou rodinnou tradicí. V oboru sklenářských prací podnikáme již od roku 1990, avšak zkušenosti s tímto oborem máme již od roku 1972.

http://www.sklo-brno.cz
Solar systems fotovoltaické elektrárny Solar systems fotovoltaické elektrárny

Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické elektrárny na velkých plochách a menší solární elektrárny na průmyslových objektech a rodinných domech. V našem e-shopu naleznete solární panely a další prvky pro kompletní realizaci sluneční elektrárny.

http://www.solarsystems.cz
Sortim - podlahy, suchá výstavba, deskoviny Sortim - podlahy, suchá výstavba, deskoviny

Vše pro realizaci kvalitních interiérů a stavbu. Podlahy, materiály pro suchou výstavbu, deskoviny, laky a oleje, dveře a okna, apod.

http://www.sortim.cz
Stavia - silniční stavby, a.s Stavia - silniční stavby, a.s

Firma Stavia - silniční stavby, a.s. disponuje dostatkem kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti činností výstavby dopravních staveb, jejich změn a odstraňování.

http://www.stavia.cz
Stavoj s.r.o Stavoj s.r.o

Poskytujeme: zatepľovanie budov, Sdk systémy, zdvojené, dutinkové a liate podlahy, obnovu bytových domov, rodinné domy na kľúč, maliarske a natieračské práce.

http://www.stavoj.sk
Steel-tech CZ s.r.o Steel-tech CZ s.r.o

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž: - interiérových prvků jako jsou např. nerezové zábradlí, schodiště - strojně technologických řešení např. potrubní cesty, sila, násypky, ocelové konstrukce

http://www.steel-tech.cz
Stropní podhledy | stropní fólie - Barrisol.cz Stropní podhledy | stropní fólie - Barrisol.cz

Nabízíme stropní podhledy, stropní fólie, stropní svítidla, svítící fólie a další pohledy.

http://www.barrisol.cz