Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Software


Přidat odkaz do této kategorie


Abra Software a.s Abra Software a.s

Abra Software, česká společnost, vytváří ekonomické informační systémy od účetnictví až po call-centra nebo Erp systémy. Poskytuje software pro velké a malé podniky. Abra dodává specializované systémy pro určitá prodejní či výrobní odvětví.

http://www.abra.eu/
Acronis Acronis

Software pro zálohování, obnovu, imaging, deployment a práci s diskovými oddíly

http://www.acronis.cz
Alio Trade s.r.o Alio Trade s.r.o

Výhradní distributor vizualizačního software pro domácí / průmyslovou automatizaci iridium Mobile pro ČR a SR. Oficiální distributor KNX produktů Weinzierl pro ČR.

http://www.iridiummobile.cz/
Altair Software - mobilní aplikace Altair Software - mobilní aplikace

Altair Software vyvíjí nativní mobilní aplikace na míru, aplikace pro mobily a aplikace pro tablety (android aplikace, iOS aplikace, Windows Phone aplikace). Programování ERP (enterprise resource planning) software a software pro státní správu.

http://www.altairsoftware.cz
Antivirové programy ke stažení zdarma Antivirové programy ke stažení zdarma

Web o antivirech, antispyware, antispamu, a dalších které můžete používat úplně zdarma a legálně. Popis, srovnání, zkušenosti, výhody, stažení.

http://www.antivirzdarma.cz
Bluejet web Crm Bluejet web Crm

Systém pro obchod, obchodní manažery, obchodní zástupce, asistentky, operátorky, marketing i servis, který nemusíte kupovat - stačí si ho pronajmout.

http://www.bluejet.cz
CRM systém Databox Contact Professional CRM systém Databox Contact Professional

Prodej CRM softwaru pro evidenci kontaktů, plánování času či správu obchodních případů.

http://www.systegra.cz
Definity Systems s.r.o. - software na zakázku Definity Systems s.r.o. - software na zakázku

Definity Systems s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku, připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy.

http://www.definity.cz
DWN.cz - Download freeware a shareware zdarma DWN.cz - Download freeware a shareware zdarma

Katalog software zaměřený na vyhledávání a download.

http://www.dwn.cz
Expos - software na výstavní stánky a expozice Expos - software na výstavní stánky a expozice

Expos je software, umožňující projektovat výstavní expozice a stánky. Systémy Octanorm, Maxima, Orbital, Alur, Struktur, Monti, Syma Orbit, Subtil. Atypové prvky, nábytek, schodiště, svítidla, apod. Výpis použitých prvků.

http://www.exposcad.com/cz
Flexibee Systems s.r.o Flexibee Systems s.r.o

Jednoduché účetnictví online. Abra Flexibee nabízí cloudový software pro komplexní a levné účetnictví.

https://www.flexibee.eu/
Flipbook - řešení pro vaše online publikace Flipbook - řešení pro vaše online publikace

Komplexní řešení pro elektronické publikování vašich katalogů, časopisů, knih a dalších publikací. Poradenství, konverze, dodávky software (flipviewer Express Creator, Flipviewer Express), implementace Drm, hostování. Služby grafického a dtp studia.

http://www.bocekmedia.net
Ing. Roman Ševčík Ing. Roman Ševčík

Tvorba uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování Vba. Komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství. Vypracování kompletních akreditačních žádostí u Mšmt k pořádání rekvalifikačních kurzů.

http://www.sevrom.cz
Insolvence 2008, a.s Insolvence 2008, a.s

Servis, poradenství a technologická podpora pro insolvenční správce nebo věřitele, podnikatele či jiné uživatele služeb v oblasti insolvence. Poskytujeme služby v oblasti informačních systémů, IT poradenství či právní služby se zaměřením na insolvenci.

http://www.insolvencnispravce.info
iopravna – autorizovaný servis značky Apple iopravna – autorizovaný servis značky Apple

Hlavní náplní činnosti iopravny jsou záruční a pozáruční opravy produktů firmy Apple (imac, ipod, ipad, iphone). Servisní technici s certifikací "certified Macintosh Technician" poskytují servisní služby na profesionální úrovni.

http://www.iopravna.cz
Jirra SW účetní programy, správa nemovitostí Jirra SW účetní programy, správa nemovitostí

Účetní programy a účetní software. SW pro bytová družstva, společenství vlastníků. Účetnictví, správa, vyúčtování a evidence nemovitostí, Sipo, regulované nájemné, vyúčtování spotřeby vody.

http://www.jirra.cz
Money.cz - účetní a informační systémy Money.cz - účetní a informační systémy

Vytváříme a prodáváme účetní software Money S3 pro menší firmy a podnikové informační systémy (erp) Money S5 pro střední společnosti všech oborů. Zaručujeme legislativní aktualizace. Provádíme školení a podporu v síti středisek v rámci celé Čr. Dále prodáváme registrační pokladny a pokladní systémy.

http://www.money.cz
Online dotazníky zdarma – Survio.com Online dotazníky zdarma – Survio.com

Survio je jednoduchý nástroj pro tvorbu online dotazníků. Tvorba dotazníků je zdarma a s profesionálním výsledkem. Online dotazníky jsou efektivní např. pro váš průzkum, zpětnou vazbu nebo hodnocení zaměstanců.

http://www.survio.com
Pinya HR - software pro personalisty Pinya HR - software pro personalisty

Pinya HR je software speciálně určený pro HR manažery, který umí automatizovat personální procesy ve firmě a výrazně tak zjednodušit HR procesy.

http://www.pinyahr.cz
Pro document services Pro document services

Řešení a služby pro tvorbu, zpracování a elektronickou archivaci dokumentů. Řešení a služby pro tvorbu, zpracování a elektronickou archivaci dokumentů.

http://www.prodocumentservices.com
Profiview Profiview

Profiview je program, který umožňuje vizualizaci stavu výrobního procesu, nebo zařízení či jiných pochodů, které jsou řízeny automaticky.

http://www.profiview.maxpro.cz/
Restaurační software - finta.cz Restaurační software - finta.cz

Software Finta je jednoduše ovladatelný a je navržen tak, aby splňoval co nejvíc požadavků uživatelů. Dělí se na pokladní systémy, restaurační, etiketovací a expediční systémy. Zjednoduší a zpříjemní Vaši práci.

http://www.finta.cz
Semtix- digitální marketing Semtix- digitální marketing

Zabýváme se digitálním marketingem, PPC reklamou, tvorbou webů a správou sociálních sítí. Jsme certifikovaným partnerem Google. Našim klientům nabízíme komplexní služby od analýzy klíčových slov, přes tvorbu webu až po kompletní prezentaci na internetu.

https://semtix.cz
Sugarcrm Sugarcrm

Implementace Sugarcrm, hosting Crm na našich serverech, školení uživatelů i administrátorů, čeština pro Sugarcrm, vývoj modulů Sugarcrm na míru

http://www.sugar-crm.cz
Trigis - informační systémy, s.r.o. Trigis - informační systémy, s.r.o.

Kompletní podnikový ekonomický systém, účetní software, CRM, ERP. Vývoj zakázkových aplikací pro řízení firmy, údržba informačního systému Altus VARIO.

http://www.trigis.cz
Uno elektronic software Uno elektronic software

Dodáváme weby a softwarové aplikace na zakázku. Od jednoduchých řešení až po složitá (včetně případné instalace serverů).

http://www.unosoft.cz
Via CAD a Shark - 2D / 3D modelování Via CAD a Shark - 2D / 3D modelování

CAD programy Viacad a Shark nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, které umožní zaměřit se na samotný návrh a ne na program. Nabízí cenově dostupné řešení pro 2D kreslení, 3D modelování a vizualizace i plynulé přechody z 2D do 3D.

http://www.shark3d.cz