Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Věda, technika


Přidat odkaz do této kategorie

Ak1324 s. r. o. – prodej nerez oceli

Ak1324 s. r. o. – prodej nerez oceli

Prodej kvalitních nerezových a žáruvzdorných materiálů, pálení a řezání plazmou. Nabídka kompletního sortimentu nerezového hutního materiálu, antikorozní – nerezové oceli. Prodej trubek, kulatin, tyčí, úhelníků, profilů, výpalky z nerezi aj.

http://www.ak1324.cz

Artos Cz, spol. s r.o. – pekařské technologie

Artos Cz, spol. s r.o. – pekařské technologie

Prodáváme, vyrábíme, repasujeme a servisujeme pekařské stroje a zařízení. Vyrábíme hnětače těsta Maraton, překlapěče díží, skladování a dávkování surovin, klimaagregáty a jiné.

http://www.artos.cz

Cech mechanických zámkových systémů ČR

Cech mechanických zámkových systémů ČR

Cech mechanických zámkových systémů (cmzs) je oborová organizace, sdružující podnikatele, fyzické i právnické osoby, které podnikají a působí v oblasti výroby klíčů a montáží mechanických zábranných prostředků – zámkových systémů.

http://cmzs.cz

Dotazník online

Dotazník online

Tvorba dotazníků pro každého – online zdroj informací o vytváření dotazníků, anket, průzkumů spokojenosti, marketingových výzkumů.

http://www.dotaznik-online.cz/

Elektronické systémy

Elektronické systémy

Vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky. Elektronické systémy mají široké uplatnění, na vrátnicích firem, řízení přístupů do objektů, ochrany objektů, jídelen a dalších.

http://www.tetronik.cz

Guimbal Helicopteres Cz&sr

Guimbal Helicopteres Cz&sr

Web poskytující vyčerpávající informace o dvoumístném francouzském vrtulníku Guimbal Cabri G2.

http://www.guimbal.cz

Machineryzone: Vysokozdvižné vozíky

Machineryzone: Vysokozdvižné vozíky

Mezinárodní inzertní portál určený pro nákup a prodej použitých stavebních strojů a stavební techniky: rypadla, nakladače, manipulační technika, ojeté nákladní vozidla

http://www.machineryzone.cz/

Militarybox

Militarybox

Militarybox - internetový armádní magazín - to jsou aktuality a články ze světa moderní vojenské techniky, zbraní a historie válečných střetnutí.

http://www.militarybox.cz

Modely časoprostoru

Modely časoprostoru

Stovky obrázků, i animovaných - Geometrie zrakové perspektivy, odvozená z bodového prostoru, předvádí příčinu iracionalit. Stavba času, se sjednocenou veličinou časoprostoru. Konstrukce vícerozměrných prostorů - vše v mechanických modelech - obrázcích. Zlatý řez v perspektivním prostoru 2:3.

http://www.tichanek.cz

Nisa Air s.r.o.

Nisa Air s.r.o.

Autorizovaný prodejce firmy Robinson Helicopter Company a autorizované servisní středisko pro vrtulníky Robinson. Zajišťujeme pravidelné prohlídky, servisní činnost, opravy i generální opravy na základě školení a certifikace výrobcem, letecké práce, prodej nových a létaných vrtulníků, leteckou školu a pronájem vrtulníků Robinson. Provádíme vyhlídkové lety, přepravu urgentních zásilek, letecké snímkování, monitoring lesů, povodí, dopravní struktury, tvorby krajiny, lety pro archeologický průzkum,

http://www.nisaair.cz

Par, spol. s r

Par, spol. s r

Distributor odrušovacích filtrů Schaffner (Švýcarsko) a Mpe (Anglie), konzultace v oboru elektromagnetické kompatibility, tyflotechnika (pomůcky pro nevidomé a slabozraké), rentgenfluorescenční analyzátory (výroba a servis).

http://www.par-sro.cz

Pásová bruska, pásové brusky

Pásová bruska, pásové brusky

Pásové brusky Pasovec pro broušení kovů, nálitků. Stacionární pásová bruska Pasovec 75 je určena pro kovovýroby. Je to univerzální pásová bruska, kterou je možné doplnit o R modul pro broušení průniků trubek před svářením trubkových konstrukcí.

http://www.nko.cz

Prodej tiskáren - Arcon Machinery a.s

Prodej tiskáren - Arcon Machinery a.s

Společnost Arcon je výhradním distributorem technologií Domino na českém trhu a zabývá se hlavně prodejem technologií do textilního, chemického, petrochemického, potravinářského, metalurgického, energetického a farmaceutického průmyslu.

https://www.domino-inkjet.cz/

Zahadolog

Zahadolog

Profesionální magazín o záhadách, paranormálních jevech, konspiračních teorií a všech zajímavostí, které se na naší planetě i mimo ní dějí.

http://www.zahadolog.net/

Zařízení pro ekologii a energetiku - Eveco

Zařízení pro ekologii a energetiku - Eveco

Dodavatel spolehlivých, ekonomických a ekologických technických řešení pro energetické využití odpadů, čištění spalin a odpadních plynů.

http://www.evecobrno.cz