Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zábava


Přidat odkaz do této kategorieDětský letní tábor Riviera Dětský letní tábor Riviera

Občanské sdružení "riviera" je nestátní nezisková organizace založená v roce 2008, kdy se parta mladých lidí rozhodla dělat tábory a jim podobné akce po svém. Hlavní náplní činnosti sdružení je smysluplné využívání volného času dětí. Vzniku našeho sdružení předcházelo několikaleté pořádání letních dětských táborů

http://www.taborriviera.cz/
Get Out Fun - Unikátní venkovní únikové hry Get Out Fun - Unikátní venkovní únikové hry

Unikátní venkovní únikové hry, které propojují virtuální realitu s realitou kolem nás. Moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci Get Out Fun na svém mobilním telefonu.

http://www.getoutfun.com
Happo Anime databáze Happo Anime databáze

Česká anime databáze a mnoho dalšího ze světa anime a mangy.

http://happo.cz
Jungle Arena Most – zábava a aktivity pro děti Jungle Arena Most – zábava a aktivity pro děti

Hledáte aktivity pro děti a zábavný park v jednom - Jungle Arena je zábavné centrum, kde zábava pro děti je zaručena. Dětská herna Jungle Arena Most – atrakce pro děti a zábava na celý den.

http://www.junglearena.cz
Kočík pre bábiky - kočiariky pre bábiky Kočík pre bábiky - kočiariky pre bábiky

Stránka poradí ako kočík pre bábiky vybrať, aké druhy kočíkov pre bábiky jestvujú a pod.

http://www.kocikyprebabiky.sk
Koupaliště Královo Pole Koupaliště Královo Pole

Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2×25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton, 100 lehátek k zapůjčení zdarma, dvoje občerstvení, prostorné převlékárny a parkoviště před areálem koupaliště.

http://www.koupalistekrpole.cz
Kraslice - šůstí Kraslice - šůstí

Velikonoční dekorace, velikonoční kraslice, kraslice slámové, panenky ze šůstí, vánoční ozdoby sklofoukané a háčkované a další tradiční rukodělné výrobky.

http://www.kraslice-susti.cz
Legie - databáze knih fantasy a sci-fi Legie - databáze knih fantasy a sci-fi

Server o sci-fi a fantasy knihách; knihy, autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentáře, diskuze, žebříčky, životopisy, informace, obálky, foto. Tvorba vlastní knihovny, seznamu knih k prečtení...

http://www.legie.info
Minerály - Jiří Špalek Minerály - Jiří Špalek

Firma se zabývá nákupem, prodejem a dobýváním nerostů, sbírkovými, dekoračními, systematickými a studijními minerály a horninami. Poradenství v oblasti mineralogie, vybavování sbírek a prodej potřeb a doplňků pro mineralogy.

http://www.minerals.cz
Modelová železnice Modelová železnice

Modelová železnice - stránky věnované modelové železnici na několika rozchodech a v několika měřítkách včetně stavby modelového kolejiště a modelů kolejových vozidel.

http://www.modelova-zeleznice.info
Moderní magie Moderní magie

Kouzelník Ondřej Sládek - mistr České republiky v moderní magii. Strhující magická show v podání mistra České republiky, která je prováděná za doprovodu moderní hudby s přesně načasovanými hudebními efekty.

http://www.ondrejsladek.cz/clanek/8/moderni-magie/
Pranostiky Pranostiky

Pranostiky na celý rok přehledně rozdělené podle jednotlivých dnů a ročních období. Sbírka lidových rčení, přísloví a pořekadel, které se vztahují k počasí. Na těchto moudrech našich předků je často něco pravdy.

http://www.pranostik.cz/
Přání - přáníčka Přání - přáníčka

Blahopřání ke všem možným příležitostem. Najdete tu přání k narozeninám, k svátku, k svatbě, k narození miminka, z lásky, k Valentýnovi, k Vánocům, k Novému roku, k Velikonocům, k Mezinárodnímu dni žen, ke Dni matek, k ukončení studia a další.

http://www.prani-pranicka.cz/
Přísloví Přísloví

Stará moudra, pořekadla a rčení z celého světa. Přísloví jsou rozdělená podle světadílů a jednotlivých zemí s možností rychlého vyhledávání v textech. Mimo jiné tu najdete přísloví latinská, anglická, česká, slovenská, ale i moderní vtipné moudrosti.

http://www.iprislovi.cz/
Putování za bobulemi Putování za bobulemi

Webové stránky sdružující náruživé milovníky dobrých jihomoravských vín, romantických toulek po památkách a sklepích okolí Pálavy. Přibližujeme svým zákazníkům umění vinařů dědící se z generace na generaci a ochutnání vlastních produktů vinařských mistrů z Moravy. Nabízíme také poznání exotické kubánské či italské kuchyně v typickém prostředí s dokonalou atmosférou. Svým zákazníkům nabízíme dokonale prožitý pobyt v příjemném prostředí s krásnými zážitky.

http://www.putovanizabobulemi.cz
Radostník centrum terapie a osobního rozvoje Radostník centrum terapie a osobního rozvoje

Pronájem prostor, pořádání kurzů, přednášek, cvičení, meditací a tvoření.

http://www.radostnik.cz
Ráj Sms Ráj Sms

Vtipné a zamilované Sms zprávy. Rozsáhlá sbírka textů Smsek na různá témata, jako Sms na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky a další.

http://www.rajsms.cz/
Rajzazitku.cz - dárky Rajzazitku.cz - dárky

Originální dárky a zážitky pro každého. Najdete tipy na dárky a zážitky nejen k narozeninám a svátku, ale i výročí nebo Vánoce. Darujete zážitky, masáže, zážitky ve vzduchu a se zvířaty, zážitky a dárky pro dva, víkendové pobyt a další.

http://www.rajzazitku.cz
Ranč Na Žarach Ranč Na Žarach

Ranč se nachází v malebných Beskydech na úpatí hory Radhošť. Jezdíme rychlostní soutěže a každoročně pořádáme Western Show. Zabýváme se ukázkami džigitovky, lasováním a prací s koněm ve volnosti.

http://www.ranchnazarach.estranky.cz
Recenze parfémů, parfémovaných, toaletních a kolínských Recenze parfémů, parfémovaných, toaletních a kolínských

Portál recenze parfémů přináší novinky a podrobné informace ze světa známých módních domů a jejich parfémů produktů. Recenze většiny nejprodávanějších parfémů současnosti. Rady, tipy jak vybrat správný parfém.

http://www.recenzieparfemov.sk
Segway - pronájem, prodej Segway - pronájem, prodej

Segway - pronájem, prodej. Jsme autorizovaným prodejcem vozítek Segway pro Čr. Půjčovna, prodej.

http://www.segagency.cz
Slovenský katalog koktejlů a míchaných nápojů Slovenský katalog koktejlů a míchaných nápojů

Koktail.sk je zdroj informací o koktejlech. Na portálu najdete slovník barmana a mnohé další kvalitní a přehledné informace o historii koktejlů, jejich rozdělení a kategorizaci.

http://koktail.sk
Stuhy.cz - sortiment pro svatby a dárky Stuhy.cz - sortiment pro svatby a dárky

E-shop společnosti Torex Bohemia zaměřený na stuhy, celofánové sáčky, kornouty, mašle, sortiment pro dárkové balení, Vaší svatbu a aranžování. Specializujeme se na vlizelín, organzu, tyl, svatební katronáž a výzdobu svatebních aut.

http://www.stuhy.cz
svět záhad svět záhad

kompletní servis záhad a zajímavostí ze světa san andreas.

http://www.gtasazahady.estranky.cz
Tesoro - detektory kovů Tesoro - detektory kovů

Jsme výhradním distributorem detektorů kovů Tesoro v ČR a na Slovensku. V eshopu je v nabídce kompletní výrobní řada detektorů Tesoro, např. Tesoro Cortés, Tejón, Eurosabre. K detektorům poskytujeme i kompletní příslušenství.

http://www.detektory-tesoro.cz/
Textíky Textíky

Zábavné texty v různých kategoriích. Na stránkách najdete povídky, básničky, zábavné texty písní, vtipné recepty, moderní pohádky, různé testy, kuriozity, humorné návody a další srandičky.

http://www.textiky.cz/
Verše Verše

Rozsáhlá sbírka básniček všeho druhu, ať už šťastně zamilovaných, smutných nebo vtipných. Najdete tu básně o lásce, o přátelství, o životě, o škole, černý humor, verše o jídle, o alkoholu, o zvířatech, o přírodě a o dalších věcech.

http://www.verse.cz/
Vyhlídkový let balónem Vyhlídkový let balónem

Společnost zabývající se vyhlídkovými lety balónem s jedním z největších balónů v Čr.

http://www.balonpraha.cz
Zahradní železnice Zahradní železnice

Zahradní železnice pod Mniší horou a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád a odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

http://www.zahradni-zeleznice.eu
Zahradní železnice Drásov Zahradní železnice Drásov

Zahradní železnice Drásov a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád a odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

http://www.zahradni-zeleznice.info