Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zábava


Přidat odkaz do této kategorie

Decoupage a servítky Decoupage a servítky

Stránka je zameraná na tvorbu pomocou techniky decoupage. Servítky sú na výmenu alebo na predaj

http://www.ela.estranky.sk
Deníček receptíček Deníček receptíček

Stránky jsou o různých receptech a jiných dobrůtek

http://denicekrecepticek.blog.cz
Dětský letní tábor Riviera Dětský letní tábor Riviera

Občanské sdružení "riviera" je nestátní nezisková organizace založená v roce 2008, kdy se parta mladých lidí rozhodla dělat tábory a jim podobné akce po svém. Hlavní náplní činnosti sdružení je smysluplné využívání volného času dětí. Vzniku našeho sdružení předcházelo několikaleté pořádání letních dětských táborů

http://www.taborriviera.cz/
Lokalita: Pardubický kraj

Did you mean Did you mean

Tvůrce falšených screenshotů vyhledávačů s hláškou "měli jste na mysli...". V nabídce jsou google, centrum, yahoo, seznam (beta) a další.

http://didyoumean.wu.cz
Drátkování u Svetlany Drátkování u Svetlany

Šperky z měděného drátu a plechu, batikování, dekorace a jiné

http://dratkovani.ic.cz
Happo Anime databáze Happo Anime databáze

Česká anime databáze a mnoho dalšího ze světa anime a mangy.

http://happo.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Janovice tým Janovice tým

Humorně laděné stránky lidí z okolí obcí Vrchotovy Janovice, Martinice, Votice, Benešov, Vojkov s rubrikami jako hlášky, vtipně okomentované fotografie, párky či humorně laděné testy.

http://www.janovice.tym.cz/
Lokalita: Středočeský kraj
Kalendář Kalendář

Český kalendář se světovými a českými svátky, svátky slavných osobností, pranostikami a vyhledávačem jmen.

http://kalendar.wu.cz
Koupaliště Královo Pole Koupaliště Královo Pole

Čistá voda, skvěle upravené trávníky, profi plavčíci a řada atrakcí pro malé i dospělé - to je Koupaliště Královo Pole nedaleko centra Brna. 2×25m bazény, dětské brouzdaliště s přihřívanou vodou, pískoviště s prolézačkami a houpačkami, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton, 100 lehátek k zapůjčení zdarma, dvoje občerstvení, prostorné převlékárny a parkoviště před areálem koupaliště.

http://www.koupalistekrpole.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Kraslice - šůstí Kraslice - šůstí

Velikonoční dekorace, velikonoční kraslice, kraslice slámové, panenky ze šůstí, vánoční ozdoby sklofoukané a háčkované a další tradiční rukodělné výrobky.

http://www.kraslice-susti.cz
Látky patchwork Manakara Látky patchwork Manakara

Látky na patchwork nabízíme v široké škále 8000 vzorů. Látky jsou českého původu v ověřené kvalitě. 800 km látek pro ty, kteří mají rádi činnost zvanou patchwork.

http://www.latky-patchwork.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Legie - databáze knih fantasy a sci-fi Legie - databáze knih fantasy a sci-fi

Server o sci-fi a fantasy knihách; knihy, autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentáře, diskuze, žebříčky, životopisy, informace, obálky, foto. Tvorba vlastní knihovny, seznamu knih k prečtení...

http://www.legie.info

Minerály - Jiří Špalek Minerály - Jiří Špalek

Firma se zabývá nákupem, prodejem a dobýváním nerostů, sbírkovými, dekoračními, systematickými a studijními minerály a horninami. Poradenství v oblasti mineralogie, vybavování sbírek a prodej potřeb a doplňků pro mineralogy.

http://www.minerals.cz
Lokalita: Středočeský kraj
Moderní magie Moderní magie

Kouzelník Ondřej Sládek - mistr České republiky v moderní magii. Strhující magická show v podání mistra České republiky, která je prováděná za doprovodu moderní hudby s přesně načasovanými hudebními efekty.

http://www.ondrejsladek.cz/clanek/8/moderni-magie/
Lokalita: Moravskoslezský kraj, Karviná
Myebook.cz - eknihy, čtečky eknih Myebook.cz - eknihy, čtečky eknih

Portál elektronického čtení - aneb co je nového ve světě eknih (někdy též zvané ebooky) a informace o čtečkách elektronických knih.

http://myebook.cz

Omalovánky Omalovánky

Webová stránka s tisíci omalovánek ke stažení. Zabavte své děti zdarma. Nejvyhledávanější jsou motivy hrdinů známých z filmů či pohádek. Omalovánky se také skvěle k hodí k nenucenému a zábavnému rozvíjení schopností a vzdělání dětí - omalovánky jako výukový materiál.

http://www.omalovanky.cekuj.net
Pajda Ostrava Pajda Ostrava

Prodej, pronájem a provoz výherních i nevýherních automatů, Vlt, stolních fotbalů, šipek, boxerů, hokejů, jukeboxů, pinballů pro bary a restaurační zařízení.

http://www.pajda-ostrava.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pobavse.ic.cz Pobavse.ic.cz

Zábava, vtipy, videa, optické klamy, rybářské fotografie… Aktualizovaný web, kde najdete zajímavé články – o sportech, o vědě a mnohém dalším.

http://pobavse.ic.cz

Pokerbox.cz - zajímavosti ze světa pokeru Pokerbox.cz - zajímavosti ze světa pokeru

Na portále Pokerbox.cz najdete každý den novinky a zajímavosti ze světa pokeru. Najdete zde přehled pokerových heren a kasin, seznam pokerových turnajů a cash games, pravidla pokeru, herní strategie, pokerová videa, profily hráčů a mnoho dalšího.

http://www.pokerbox.cz
Lokalita: Jihočeský kraj, Český Krumlov
Pranostiky Pranostiky

Pranostiky na celý rok přehledně rozdělené podle jednotlivých dnů a ročních období. Sbírka lidových rčení, přísloví a pořekadel, které se vztahují k počasí. Na těchto moudrech našich předků je často něco pravdy.

http://www.pranostik.cz/
Přání - přáníčka Přání - přáníčka

Blahopřání ke všem možným příležitostem. Najdete tu přání k narozeninám, k svátku, k svatbě, k narození miminka, z lásky, k Valentýnovi, k Vánocům, k Novému roku, k Velikonocům, k Mezinárodnímu dni žen, ke Dni matek, k ukončení studia a další.

http://www.prani-pranicka.cz/

Přísloví Přísloví

Stará moudra, pořekadla a rčení z celého světa. Přísloví jsou rozdělená podle světadílů a jednotlivých zemí s možností rychlého vyhledávání v textech. Mimo jiné tu najdete přísloví latinská, anglická, česká, slovenská, ale i moderní vtipné moudrosti.

http://www.iprislovi.cz/
Putování za bobulemi Putování za bobulemi

Webové stránky sdružující náruživé milovníky dobrých jihomoravských vín, romantických toulek po památkách a sklepích okolí Pálavy. Přibližujeme svým zákazníkům umění vinařů dědící se z generace na generaci a ochutnání vlastních produktů vinařských mistrů z Moravy. Nabízíme také poznání exotické kubánské či italské kuchyně v typickém prostředí s dokonalou atmosférou. Svým zákazníkům nabízíme dokonale prožitý pobyt v příjemném prostředí s krásnými zážitky.

http://www.putovanizabobulemi.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Radostník centrum terapie a osobního rozvoje Radostník centrum terapie a osobního rozvoje

Pronájem prostor, pořádání kurzů, přednášek, cvičení, meditací a tvoření.

http://www.radostnik.cz
Lokalita: Plzeňský kraj

Ráj Sms Ráj Sms

Vtipné a zamilované Sms zprávy. Rozsáhlá sbírka textů Smsek na různá témata, jako Sms na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky a další.

http://www.rajsms.cz/
Rajzazitku.cz - dárky Rajzazitku.cz - dárky

Originální dárky a zážitky pro každého. Najdete tipy na dárky a zážitky nejen k narozeninám a svátku, ale i výročí nebo Vánoce. Darujete zážitky, masáže, zážitky ve vzduchu a se zvířaty, zážitky a dárky pro dva, víkendové pobyt a další.

http://www.rajzazitku.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Ranč Na Žarach Ranč Na Žarach

Ranč se nachází v malebných Beskydech na úpatí hory Radhošť. Jezdíme rychlostní soutěže a každoročně pořádáme Western Show. Zabýváme se ukázkami džigitovky, lasováním a prací s koněm ve volnosti.

http://www.ranchnazarach.estranky.cz

Recenze parfémů, parfémovaných, toaletních a kolínských Recenze parfémů, parfémovaných, toaletních a kolínských

Portál recenze parfémů přináší novinky a podrobné informace ze světa známých módních domů a jejich parfémů produktů. Recenze většiny nejprodávanějších parfémů současnosti. Rady, tipy jak vybrat správný parfém.

http://www.recenzieparfemov.sk
Recepty - vaření, kuchařka on-line Recepty - vaření, kuchařka on-line

Recepty na Mraveništi - gurmánský průvodce světem klasické i orientální kuchyně. Originální recepty z celého světa on-line. Japonská kuchyně - sushi, čínská, indická a italská kuchyně. Francouzské a řecké recepty.

http://recepty.mraveniste.cz
Segway - pronájem, prodej Segway - pronájem, prodej

Segway - pronájem, prodej. Jsme autorizovaným prodejcem vozítek Segway pro Čr. Půjčovna, prodej.

http://www.segagency.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj