Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zdraví


Přidat odkaz do této kategorieLéky, bylinky, homeopatie a diety Léky, bylinky, homeopatie a diety

Zajímavé informace o lécích, bylinkách, homeopatikách a dietách přímo od Vaší lékárnice

http://www.vseprozdravi.cz
Lifestyle Blog o moderních tématech Lifestyle Blog o moderních tématech

Přinášíme pro Vás aktuální dění v oblasti módy, kosmetiky, cvičeni, ale také kultury, zdraví, novinek ve službách v Brně a okolí… zkrátka vše, co zajímá mladé ženy, které sledují módu a lifestyle obecně.

http://www.coolbrnoblog.cz
Martina Fallerová - Pilates, Bosu-core Martina Fallerová - Pilates, Bosu-core

Komerční i soukromé hodiny pilates, core pro sportovce a všechny, kteří chtějí mít zdravá záda, pevné tělo, krásné držení těla a potřebují kompenzaci k jednostranné práci či sportu.

http://www.zdravazada.estranky.cz
Mudr. Hana Landová - Studio Hana beauty Mudr. Hana Landová - Studio Hana beauty

Provádíme neinvazivní bezbolestnou liposukci, odstraňování celulitidy, tvarování a zpevňování postavy, lymfatické drenáže, relaxační masáže, vypínání a omlazování pokožky.

http://www.hanastudio.cz/
Mudr. Hlavová Vlasta - všeobecný praktický lékař Mudr. Hlavová Vlasta - všeobecný praktický lékař

provozování lékařské praxe v ordinacích ve Velkých Přílepech a v Roztokách - Žalov, poskytujeme lékařské služby i mimo ordinační hodiny.

http://www.mudrhlavova.wz.cz/index.php
Natur-dent, s.r.o - zubní ordinace Natur-dent, s.r.o - zubní ordinace

Zubní ordinace nabízející komplexní stomatologickou péči s osobním přístupem. Součástí služeb je i dentální hygiena, ortodoncie, zubní implantáty a další specializované výkony.

http://www.natur-dent.cz/
Nazuby.cz Nazuby.cz

Internetový obchod s produkty pro ústní hygienu. Nabízíme zubní kartáčky, pasty, ústní vody i produkty k bělení zubů či pro nositele zubní náhrady. Zubní kartáček Curaprox trvale v akci.

http://www.nazuby.cz
Neovize - Oční klinika Neovize - Oční klinika

Neovize je moderní oční klinika zaměřená na laserové operace očí, operace šedého zákalu, operace a léčbu sítnice a sklivce a další oční operace.

http://www.neovize.cz/cs/
Paeddr. Drahomíra Šínová Paeddr. Drahomíra Šínová

Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

http://www.drahomirasinova.cz
Pedikúra v Brně Líšni Pedikúra v Brně Líšni

Pedikúra v Brně Líšni - dokonalé služby pro vaše krásné nohy.

http://www.pedikura.webnode.cz
Plastická chirurgie Brno, MUDr. David Štěpán Plastická chirurgie Brno, MUDr. David Štěpán

Plastická a estetická chirurgie se střediskem diagnostiky kožních pigmentací v Brně.

http://www.stepan-plastika.cz
Plastická chirurgie Laurea Plastická chirurgie Laurea

První privátní klinika v Brně pro plastickou a estetickou chirurgii (zvětšení prsou, liposukce, operace nosu atd.).

http://www.laurea.cz/
Plavani-zabicka.cz - Plavání batolat Plavani-zabicka.cz - Plavání batolat

Plavecký Klub Žabička nabízí plavání kojenců a batolat, plaveckou výuku žáků mateřských a základních škol, plavecké kurzy pro děti i dospělé (neplavce i zdatné).

http://www.plavani-zabicka.cz/
Plazmový generátor Plazmový generátor

Frekvenční terapie plazmovým generátorem RPZ 14 narušuje i ničí viry, plísně, bakterie a jiné mikroorganismy a tím posiluje činnost imunitního systému.

http://www.irisdiagnosis.cz/plazmovy-generator-rpz-14/
Privátní zubní ordinace Esthesia Privátní zubní ordinace Esthesia

Privátní zubní ordinace Esthesia poskytuje nejlepší a nejmodernější péči v oblasti estetické, záchovné, preventivní a dětské stomatologie, ortodoncie a implantologie.

http://www.esthesia.cz
Prodej zdravotnické techniky a zdravotnického materiálu Prodej zdravotnické techniky a zdravotnického materiálu

Distribuce zdravotnické techniky a materiálu. Nabízíme radiodiagnostické přípravky a speciální zdravotnický materiál pro kardiologii, intervenční radiologii atd.

http://www.medial.cz
Prodej-čoček.cz - Kontaktní čočky Prodej-čoček.cz - Kontaktní čočky

Internetový obchod s širokým sortimentem kontaktních čoček a příslušenství. Prodáváme jednodenní, měsíční, roční či barevné kontaktní čočky a příslušenství jako roztoky či pouzdra na kontaktní čočky. Součástí obchodu je i online poradna, kde vám zkušený oční lékař zodpoví všechny otázky. Dále pak podrobný návod, jak kontaktní čočky používat.

http://www.prodej-cocek.cz
Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce

Nutriční poradna Sanvita vám pomůže k dosažení optimální hmotnosti, vitality a zdraví. Nabízí profesionální výživové poradenství i redukční diety. Sestavuje jídelníčky na míru pro zdravé hubnutí a životní styl, také stravovací plány pro celé rodiny.

http://www.sanvita.cz/
Sportklinik - Privátní chirurgické centrum Sportklinik - Privátní chirurgické centrum

Privátní chirurgické centrum zaměřené na komplexní péči o pohybový aparát běžných lidí, rekreačních a vrcholových sportovců.

http://www.sportklinik.cz
Těhotenství a porod Těhotenství a porod

Informace o těhotenství a porodu

http://www.tehotenstvi.sk
Uncaria Čr, s.r.o Uncaria Čr, s.r.o

Peruánské byliny - Uncaria - Dovážíme peruánské byliny (vilcacora, Maka atd.) od roku 2001. Vzniku naší společnosti předcházela cesta do Peru a celá naše filozofie podnikání je založena na dodání výrobků vysoké kvality. Spolupracujeme s českými i peruánskými lékaři. E-shop.

http://www.uncaria.cz/
Veterinární klinika – M Veterinární klinika – M

M - Veterinární klinika je moderním a prostorným zařízením, které poskytuje kompletní péči pro malá zvířata. Veterina a ordinace se nachází blízko hlavní komunikace Zlín-Malenovice.

http://www.veterinarniklinika.cz
Veterinární ordinace - Mvdr. Eva Remtová Veterinární ordinace - Mvdr. Eva Remtová

Veterinární ordinace Jablonné nad Orlicí, Mvdr. Eva Remtová, veterinární péče, veterinární ordinace pro malá zvířata- psy, kočky, drobné savce, očkování, odčervení, čipování, vystavování petpasů, léčebná a preventivní činnost...

http://www.veterinajablonne.cz
Vitalsupport Vitalsupport

Internetová lékárna se speciálními potravinovými doplňky pro zdraví a kondici. Aminokyseliny, antioxidanty, Co-q10 produkty, doplňky pro kosti, klouby, mozkovou činnost, mastné kyseliny, optimizery, rostlinné produkty, sladidla a vitamíny.

http://www.vitalsupport.cz
Vlčí Doupě - Dornova metoda pro psy Vlčí Doupě - Dornova metoda pro psy

Web nabízející ošetření Dornovou metodou pro psy, což je jemná manuální terapie, která za aktivní pomoci pacienta navrací klouby a obratle na své původní, fyziologické místo.

http://www.vlci-doupe.cz
Wellness víkend Wellness víkend

Vitální Svět je wellness komplex relaxačního a regeneračního prostředí, které má příznivý vliv na lidský organismus, navozuje duševní svěžest, odpočinek a pohodu. Vitální Svět jako komplex i jeho dílčí složky působí pozitivně na všechny lidské smysly.

http://www.vitalni-svet.cz
Womenzone.cz - Poradna a Menstruační kalendář online Womenzone.cz - Poradna a Menstruační kalendář online

Komunitní web Womenzone se službou nabízející výpočet ovulace, plodných dnů a menstruace, diář, měření bazální teploty, kapesní kalendáře, upozornění na email aj. Poradna pro ženy a dívky.

http://www.womenzone.cz
Zdraví a léky Zdraví a léky

Zdraví a léky je internetový obchod, který prodává farmaceutické a kosmetické výrobky. E-shop nabízí široký výběr léků pro muže, ženy a děti, ale také léky pro další specifické skupiny zákazníků jakou jsou například diabetici, těhotné a kojící ženy, sportovci nebo lidé trpící bolestmi zad a kloubů. V nabídce jsou uvedeny také podpůrné prostředky na myšlení a koncentraci, intimní chvíle nebo redukci váhy. K dostání jsou také dnes často poptávaná homeopatika, bio a přírodní produkty. Opomenout nel

http://www.zdravialeky.cz/
Zdravotní matrace Matex Zdravotní matrace Matex

Matrace, zdravotní matrace i kvalitní postele, to vše vyrábí a prodává firma Matex. Nabídka lamelových roštů, lůžkovin a dalšího příslušenství.

http://www.matrace-matex.cz
Zdravotní tvrzení a jejich používání v EU Zdravotní tvrzení a jejich používání v EU

Informační web pro zákazníky, výrobce a dovozce kosmetických přípravků, doplňků stravy, bylinných a léčivých preparátů z oblasti alternativní, etnické a domácí medicíny.

http://zdravotni-tvrzeni.cz