Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zdraví


Přidat odkaz do této kategorie

Wellness víkend Wellness víkend

Vitální Svět je wellness komplex relaxačního a regeneračního prostředí, které má příznivý vliv na lidský organismus, navozuje duševní svěžest, odpočinek a pohodu. Vitální Svět jako komplex i jeho dílčí složky působí pozitivně na všechny lidské smysly.

http://www.vitalni-svet.cz
Womenzone.cz - Poradna a Menstruační kalendář online Womenzone.cz - Poradna a Menstruační kalendář online

Komunitní web Womenzone se službou nabízející výpočet ovulace, plodných dnů a menstruace, diář, měření bazální teploty, kapesní kalendáře, upozornění na email aj. Poradna pro ženy a dívky.

http://www.womenzone.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Zdraví a léky Zdraví a léky

Zdraví a léky je internetový obchod, který prodává farmaceutické a kosmetické výrobky. E-shop nabízí široký výběr léků pro muže, ženy a děti, ale také léky pro další specifické skupiny zákazníků jakou jsou například diabetici, těhotné a kojící ženy, sportovci nebo lidé trpící bolestmi zad a kloubů. V nabídce jsou uvedeny také podpůrné prostředky na myšlení a koncentraci, intimní chvíle nebo redukci váhy. K dostání jsou také dnes často poptávaná homeopatika, bio a přírodní produkty. Opomenout nel

http://www.zdravialeky.cz/

Zdravotní matrace Matex Zdravotní matrace Matex

Matrace, zdravotní matrace i kvalitní postele, to vše vyrábí a prodává firma Matex. Nabídka lamelových roštů, lůžkovin a dalšího příslušenství.

http://www.matrace-matex.cz
Zdravotní tvrzení a jejich používání v EU Zdravotní tvrzení a jejich používání v EU

Informační web pro zákazníky, výrobce a dovozce kosmetických přípravků, doplňků stravy, bylinných a léčivých preparátů z oblasti alternativní, etnické a domácí medicíny.

http://zdravotni-tvrzeni.cz
Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy

Zdravý talíř je jednoduchá pomůcka zdravé výživy, která vychází z amerického My Plate. Složení talíře odpovídá moderním vědeckým poznatkům, ukazuje cestu k udržení zdravého těla i hmotnosti, tvoří základ zdravotní prevence a podpory účinné léčby.

http://www.zdravytalir.info/
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha

Zvětšená prostata Zvětšená prostata

Zbytnění (zvětšení) prostaty - blokuje odtok moči z močového měchýře, protože utlačuje prostatickou část močové trubice.

http://www.nykturie.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha
Žilní poradna - pomoc při zánětu žil, otocích nohou Žilní poradna - pomoc při zánětu žil, otocích nohou

poskytování informací z oblasti žilní problematiky. Garanty odbornosti obsahové náplně webu jsou lékaři, specialisti na konkrétní témata onemocnění žilního systému.

http://www.zilniporadna.cz
Lokalita: Hlavní město Praha