Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zpravodajství


Přidat odkaz do této kategorie

Integrační sociální podnikání

Integrační sociální podnikání

Pravidelné rozhovory, reportáže a informace z oblasti nazývané jaké Integrační sociální podnikání. Načerpejte i vy aktuální dění v sociálním podnikání, zaměstnávání hendikepovaných nebo jinak sociálně znevýhodněných osob. Integrační sociální podnikání je informační portál právě pro tyto osoby nebo společnosti, které v oblasti sociálního podnikání působí.

https://www.isp21.cz

Linkstip.com - oblíbené články

Linkstip.com - oblíbené články

Linkstip přináší populární články ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti.

http://www.linkstip.com

Meteo Aktuality - počasí seriózně

Meteo Aktuality - počasí seriózně

Aktuální informace o počasí podané seriózně a co nejpřesněji. Informace o proběhlém počasí, zejména aktuální a očekávané počasí. Aktuality z oborů meteorologie a hydrologie. Naučné informace a souvislosti.

http://www.pocasimeteoaktuality.cz

Ods Česká Kamenice

Ods Česká Kamenice

Webové stránky Místního sdružení Občanské demokratické strany v České Kamenici. Poskytujeme aktuální informace z našeho města!

http://www.ods-ckamenice.cz

Přerovsko

Přerovsko

Informační server pro Přerov a region, zpravodajství, inzerce, katalog firem, kulturní a sportovní akce

http://www.prerovsko.eu

Sport - sportovní zprávy

Sport - sportovní zprávy

Přehled sportovních zpráv z českého internetu. Aktualizováno každých 30 minut. Fotbal, hokej, tenis, auto moto, ostatní sporty.

http://www.sportovni-zpravy.cz

Udalostiextra.cz

Udalostiextra.cz

Internetový zpravodajský server zaměřen na domácí i zahraniční zpravodajství. Obecné zpravodajství, sport, kultura, regiony a magazíny.

https://udalostiextra.cz/

Zlinecek.cz - zpravodajství a kultura

Zlinecek.cz - zpravodajství a kultura

Na stránkách najdete kalendář kulturních akcí, videa z akcí a také regionální zpravodajství. Zlinecek.cz je nová webová aplikace optimalizovaná pro mobilní zařízení.

http://zlinecek.cz

Zprávy z Prahy a z České republiky

Zprávy z Prahy a z České republiky

Zprávy, novinky, zajímavosti z Prahy a z Česka. Informace o projektu Opencard, o zvyšování schodku České republiky, o Olympiádě 2010 a další aktuální události.

http://algin.cz/