Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Cestování —> Hotely


Přidat odkaz do této kategorie

Accom travel - Hotely v Praze

Accom travel - Hotely v Praze

Nabízíme možnost ubytování v Praze. Lokalita - Praha centrum. Stylové, pohodlé a klidné ubytování v blízkosti Václavského náměstí, Kampy čí Karlova mostu.

http://www.accomprague.cz

Apartmány-teplice.cz - dlouhodobé ubytování v lázeňském

Apartmány-teplice.cz - dlouhodobé ubytování v lázeňském

Dlouhodobé ubytování v Českém středohoří v příjemném prostředí lázeňského města Teplice - 15 minut chůzí do centra. Můžete si vybrat z několika bytů, plně zařízených pro pohodlný pobyt s Tv-sat, kuchyňkou, ložnicí, kopelnou a obývacím pokejem, případně terasou

http://www.apartmany-teplice.cz

Aquaworld Budapešť s ubytováním v Ramada Resort

Aquaworld Budapešť s ubytováním v Ramada Resort

Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.

http://www.aquaworld-ramada-budapest.cz/

Hotel a restaurace Kunětická Hora

Hotel a restaurace Kunětická Hora

Golf resort Kunětická Hora nabízí komplexní služby v oblasti ubytování, relaxace, golfu i dalších venkovních aktivit. Kromě ubytování v hotelu je možné využít kongresové prostory či služby hotelové restaurace.

http://www.grkh.cz/

Hotel a ubytování v Přerově – Najižní.cz

Hotel a ubytování v Přerově – Najižní.cz

Ubytování v Přerově. V prostorách hotelu je restaurace, pivnice, bar. Každá příležitost – seminář, školení, konference, firemní akce, oslava, svatba - má v hotelu zázemí. Sport a relax – sauna, bowling, lukostřelba. Parkování zdarma u penzionu.

http://www.najizni.cz

Hotel Amerika - Velké Meziříčí, Vysočina

Hotel Amerika - Velké Meziříčí, Vysočina

Hotel v klidném prostředí (vysočina) v blízkosti dálnice D1 nabízí prostory pro firemní akce, školení, seminářů, přednášek, kongresů, konferencí a rodinných oslav, svateb a událostí. K dispozici je ubytování a restaurace. Akci připravíme na klíč.

http://www.hotel-amerika.cz

Hotel Francis Palace

Hotel Francis Palace

Luxusně vybavený hotel v klidné části Františkových Lázní. Kromě tradičních lázeňských procedur nabízíme wellness pobyty zaměřené na relaxaci a aktivní odpočinek. Provádíme hydrocolonovou terapii, která pomáhá při detoxikaci organizmu.

http://www.francispalace.cz/

Hotel Haštal

Hotel Haštal

Romantický hotel s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v historickém centru Prahy. Hotelové pokoje jsou vybavené koupelnou, Wc, klimatizací, Tv, Sat, telefon, trezor. K dispozici je hotelová restaurace, administrativní služby.

http://www.hastal.com

Hotel Meritum Praha

Hotel Meritum Praha

Moderní hotel Meritum je umístěný mezi mezinárodním letištěm Praha Ruzyně a centrem Prahy. Nabízí ubytování v příjemných a dobře vybavených pokojích. K dispozici wifi připojení zdarma, monitorované parkoviště, garáž, doprava na letiště, restaurace se třemi salonky a zasedací místnost pro 50 osob.

http://www.hotelmeritum.com

Hotel Mlýnská *** Uherské Hradiště

Hotel Mlýnská *** Uherské Hradiště

Moderní hotel v centru Uh. Dvacet čtyři klimatizovaných pokojů vybavených sprchou nebo vanou, Wc, Tv, minibarem, trezorem, připojením na Internet. V budově je restaurace, bar a salonek. Zajišťujeme také catering pro Vaše akce.

http://www.hotelmlynska.cz

Hotel U Tří Bubnů ***

Hotel U Tří Bubnů ***

Ubytování v kompletně rekonstruovaném tříhvezdičkovém hotelu v centru Prahy ve Starém Mestě, hotelové pokoje s komfortním vybavením. Hotel poskytuje kompletní služby včetně trezoru, Dvd, Wi-fi, recepce, praní prádla, hotelové taxi, zapůjčení notebooku atd.

http://www.utribubnu.cz

Hotel Vrchovina

Hotel Vrchovina

Hotel Vrchovina je zasazen do malebné přírody uprostřed Drahanské vrchoviny, nachází se v obci Podomí, která leží na hlavním tahu spojujícím Vyškov a Blansko, je vzdálen pouhých 30 km od Brna.

http://www.hotel-vrchovina.cz

Hotel-hubert.cz

Hotel-hubert.cz

Hotel Svatý Hubert nabízí hotelovou kapacitu 9 pokojů, lůžkovou kapacitu 26 míst. Mezi hotelové služby patří vířivá vana, sauna a posilovna. K dispozici máme restauraci a samostatný salonek až pro 70 osob pro Vaše svatby, školení, večírky a oslavy.

http://www.hotel-hubert.cz

Lázně Mšené – wellness pobyt pro relax

Lázně Mšené – wellness pobyt pro relax

Lázně Mšené nabízí lázeňské procedury, wellness, lázeňskou péči, tradiční a exotické masáže. Navštivte naše rodinné lázně. Lázně nedaleko Prahy.

http://www.msene.cz

Ubytování v Hotelu Valdštejn***

Ubytování v Hotelu Valdštejn***

Hotel Valdštejn nabízí komfortní ubytování v Liberci za rozumnou cenu. Nonstop recepce, parkování zdarma, prostorné pokoje pro rodiny s dětmi i větší skupiny.

https://www.valdstejn.cz/

Ubytovna Vackov

Ubytovna Vackov

Nabízíme levné ubytování blízko centra Prahy v klidné lokalitě s hlídaným parkovištěm a wifi internetem zdarma v jedno, dvou až čtzřlůžkových pokojích.

http://www.ubytovna-levne.com