Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Ekonomika, finance

Kategorie Finanční a daňoví poradci

Finanční a daňoví poradci

Kategorie Hypotéky a půjčky

Hypotéky a půjčky


Přidat odkaz do této kategorie

Abram s.r.o. Abram s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, účetní služby, zastupování v daňových sporech, znalecké posudky v oborech daně a účetnictví. Prodáváme účetní program Pohoda včetně souvisejích služeb.

http://www.ucetnictvi-dane-pravo.cz
Lokalita: Královehradecký kraj
Admio s.r.o. Admio s.r.o.

Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví. Účetnictví vedeme průběžně s pravidelnými účetními uzávěrkami. Při účetnictví poskytujeme účetní poradenství.

http://www.admio.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
AE Finance AE Finance

Půjčky, úvěry, hypotéky i pro klienty se záznamem v registrech i s exekucí. Kompletní finanční servis pro podnikatele. Celá ČR i SR. On-line žádosti.

http://www.aefinance.cz

Akcie - Měšec.cz - cenné papíry a podílové fondy Akcie - Měšec.cz - cenné papíry a podílové fondy

Poradíme Vám v investování. Vyhledávání v cenných papírech a podílových fondech. Přehled trhů akcií, Pražská burza, RM-systém. Vyberte si z nabídky on-line brokerů, parametry nabízených produktů a jejich srovnání. Přehled kurzů, trendy a dlouhodobý vývoj.

http://akcie.mesec.cz/
Akcie CZ Akcie CZ

Akcie Online - Kurzy cz akcií na pražské burze a Rm-systému, akciový streamer Spad, kompletní historie kurzů akcií. Inzerce a prodej akcií, názory největší internetové komunity investorů. Akciová data pro www stránky. Akcie Čez, telefonica, Nwr, komerční banka, Erste, Orco a další.

http://akcie-cz.kurzy.cz/
Aliaweb Aliaweb

Firma Aliaweb se zabývá poskytováním informací z různých oborů týkajících se ekonomiky, podnikání, financí, investic a prodeje. Informace o příležitostech na komoditních či akciových trzích, informace o nákupu a prodeji zboží. Informace o dluzích a rozpočtech, zprovodajství z bank, úřadů a firem. Výroba aplikací pro internet, data mining, poskytování reportů.

http://www.aliaweb.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha

Alka-mzdy s.r.o. Alka-mzdy s.r.o.

Vedení a zpracování podvojného účetnictví a daňové evidence malým a středním firmám, vedení mzdové agendy, daňová přiznání, komunikace s orgány státní správy, ekonomické poradenství.

http://www.alka-mzdy.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Americká nebankovní hypotéka Americká nebankovní hypotéka

Úvěr zajištěný nemovitostí pro všechny klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti jste je až do úplného splacení úvěru klient. U naší nebankovní půjčky garantujeme úrok roční (nikoli měsíční). Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až dvacet let. Nenahlížíme do žádných registrů, ani dodatečně nepožadujeme po žadateli výpis z cbcb či registru solus. Odhad nemovitosti u nás žadate

http://www.hypopujcky.cz/
Artesa, spořitelní družstvo Artesa, spořitelní družstvo

Spořitelní družstvo Artesa se pyšní dvanáctiletou tradicí prosperující kampeličky, která s úspěchem nabízí výhodné finanční spořicí služby, termínované vklady i úvěrové produkty pro domácnosti, podnikatele a organizace.

http://www.artesa.cz
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha

Avantia Avantia

Zakládání, vedení a prodej readymade nebo bianco společností, vedení účetnictví, off-shore servis.

http://www.avantia.cz
Bankovnipoplatky.com – vše pro bankovní klienty v ČR Bankovnipoplatky.com – vše pro bankovní klienty v ČR

Unikátní server vznikl v roce 2005. Kromě ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek dnes web nabízí komplexní servis pro klienty bank - kalkulátor bankovních poplatků, úroků a Rpsn, on-line poradnu, srovnání hypoték a cen dalších finančních produktů.

http://bankovnipoplatky.com
Cefis, s.r.o. Cefis, s.r.o.

Účetní služby, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, účetní, ekonomické, finanční a podnikatelské poradenství, daňové poradenství, služby daňového poradce, účetní audity

http://www.cefis.cz
Lokalita: Ústecký kraj

Citfin FT - kurzy měn euro, dolar, libra Citfin FT - kurzy měn euro, dolar, libra

Výhodný kurz měn euro (eur), dolar (usd), libra (gbp), zlotý či Jpy, Chf, Sek, Dkk, Huf, atd. Kurzovní lístek jednotlivých bank dle výhodnosti, možnost porovnání kurzů. Každá měna s grafem kurzu. Bankovnictví a firemní účet pro exportéry a importéry.

http://www.citfin.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Česká národní asociace technické analýzy finančních trh Česká národní asociace technické analýzy finančních trh

ČNATA sdružuje obchodníky finančního trhu, kteří analyzují vývoj cen jednotlivých instrumentů finančního trhu - akcie, ETF, opce, komodity (futures), měny, celé akciové, opční, komoditní a měnové (forexové) trhy - metodami technické analýzy.

http://www.cnata.cz/
D.I.S. FIN s. r. o. - ochrana informací, majetku a osob D.I.S. FIN s. r. o. - ochrana informací, majetku a osob

Bezpečnostní služby, řešení pohledávek, rozhodci.

http://www.disfin.cz/
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Dr. Vít Pokorný - Finanční poradce Dr. Vít Pokorný - Finanční poradce

Kvalifikované rodinné finanční poradenství. Hypotéky, spoření, pojištění, úvěry, investice. Dlouhodobá zkušenost v oboru. Elektronický finanční plán k zajištění Vašich cílů. Zázraky se nám povedou zřídka, zlepšení finanční situace garantujeme.

http://www.vitpokorny.cz/
Lokalita: Jihomoravský kraj
Dtc - investiční diamanty Dtc - investiční diamanty

Dtc je přední společností v oblasti obchodu s přírodními diamanty. Na požádání vypracujeme nabídku osobního portfolia přírodních broušených diamantů.

http://www.diamond-center.cz
Lokalita: Středočeský kraj, Nymburk
Easy Support - prodej ready-made s.r.o. firem, factorin Easy Support - prodej ready-made s.r.o. firem, factorin

Založení s.r.o. na klíč a prodej hotových ready-made firem pro okamžité zahájení podnikání. Firemní finance, factoring pohledávek, prodej společností i obchodního podílu, poradenství a pomoc při zakládání firmy. Působnost Praha, Ostrava a celá ČR.

http://www.easysupport.cz/

Eurozlato – investice do drahých kovů Eurozlato – investice do drahých kovů

Investice do zlata a drahých kovů, burza zlata a drahých kovů online. Výkup zlata a drahých kovů online. Kurzy zlata a drahých kovů. Možnost úschovy v bezpečnostních bankovních trezorech, nízké náklady na úschovu.

http://www.eurozlato.cz
Lokalita: Pardubický kraj, Pardubice
Evropské Centrum Odškodného - dopravní nehody Evropské Centrum Odškodného - dopravní nehody

Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Odškodné získává ze zákonné pojistky viníka nehody. Společnost je prostředníkem mezi klientem a pojišťovnou. Zastupování poškozeného je zdarma.

http://www.centrum-odskodneni.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Finanční analýza firmy - ekonomický software Finanční analýza firmy - ekonomický software

Ekonomický software Faf - finanční analýza, finanční ukazatele, řízení a plánování firmy, analýza cash flow, hodnocení bonity odběratelů, rating a co když analýza.

http://www.faf.cz
Lokalita: Hlavní město Praha

FinBOX - finance v kostce FinBOX - finance v kostce

Finanční centrum kde se dozvíte informace o půjčkách a úvěrech. Přehled poskytovatelů hypoték, spoření a pojištění, pojišťovny v ČR a mnoho dalších užitečných informací.

http://www.finbox.cz
Grant Capital a.s. - investice do akcií Grant Capital a.s. - investice do akcií

Grant Capital zprostředkovává obchody s akciemi na burze v ČR(BCPP), v Evropě - Německu(DAX), Anglii(FTSE), Polsku(WIG), Maďarsku(BUX) a v USA(DIJA, Nasdaq). Poskytuje finanční a investiční poradenství a odborné semináře.

http://www.grantcapital.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
I. C. Finance Corp., s. r. o I. C. Finance Corp., s. r. o

Společnost I. C. Finance Corp., s. r. o., se zabývá správou pohledávek, odkupem směnek a odkupem pohledávek a poradenstvím v oblasti pohledávek a závazků na celém území ČR. Společnost zabezpečuje kompletní ošetření pohledávek po splatnosti.

http://www.finance-cz.com

In-server.cz - informační deník o akciích In-server.cz - informační deník o akciích

Informace o neobchodovatelných akciích, listinné akcie na majitele. Databáze všech dražeb akcií a vytěsnění (squeeze out). Pohledávky za výtěžkem dražby nebo protiplnění při vytěsnění.

http://www.in-server.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj, Opava
Ing. Marie Pitková - daňový poradce, vedení účetnictví Ing. Marie Pitková - daňový poradce, vedení účetnictví

Ing. Marie Pitková poskytuje komplexní služby v oboru účetnictví, daňového, účetního a finančního poradenství a v oblasti věnující se obchodnímu právu, převážně oblast konkurzu a likvidace. Jako daňový poradce, účetní a správce konkurzní podstaty působí v okrese Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina.

http://pitkova.wz.cz
Lokalita: Kraj Vysočina
Investiční zlato Invegold Investiční zlato Invegold

Prodej investičního zlata – slitky, cihličky či investiční mince. K prodeji nabízíme investiční slitky od renomovaných výrobců jako např. Argor Heraeus, Munze Osterreich, Heraeus, Metalor, Unicorm, Suisse Bank, Ubs, Pamp, Kinebar atd.

http://invegold.eu/
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha

Jak napsat životopis, motivační dopis Jak napsat životopis, motivační dopis

Poradíme Vám i jak se připravit na pracovní pohovor a jak si v novém zaměstnání říct o odpovídající finanční ohodnocení.

http://www.jaknapsat.cz/
KONTO HK s.r.o. vedení ekonomické agendy KONTO HK s.r.o. vedení ekonomické agendy

Naše společnost nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a statistických výkazů, zpracování přiznání k DPH, zpracování přiznání k DPPO, DPFO a ostatním daním. Poskytujeme poradenství ekonomické, organizační, účetní a daňové.

http://www.kontohk.cz/
Lokalita: Královehradecký kraj
Kurzy měn, akcie Kurzy měn, akcie

Aktuální kurzy měn, kurzu akcií v ČR i zahraničí, investice do komodit, údaje o firmách a podnikání. Informace o osobních financích, daně, zákony, smlouvy, práce, banky a bankovní účty, spoření a hypotéky, půjčky.

http://www.kurzy.cz/