Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Ekonomika, finance -> Finanční a daňoví poradci

Kategorie Finanční a daňoví poradci

Finanční a daňoví poradci


Přidat odkaz do této kategorie


Jiří Gabaj GMG - vedení účetnictví Jiří Gabaj GMG - vedení účetnictví

Jiří Gabaj GMG - Jsme firmou působící od roku 1994 a na trhu účetních, ekonomických a poradenských služeb. Poskytujeme vedení účetnictví, mzdové agendy a daňové evidence pro malé a střední firmy. Brno, Vyškov a Prostějov.

http://gmg-ucetnictvi.cz
Karel Pacovský - Finanční blog o úspěchu Karel Pacovský - Finanční blog o úspěchu

Můj osobní blog o podnikání, penězích a úspěchu. Píši o slavných a bohatých lidech, kteří mě inspirují. Sám podnikám a snažím se zlepšovat každým dnem. A stejně tak každý den přináším nový motivační článek. Připojte se ke mně a sledujte mě.

http://pacovsky.tumblr.com/
Proefo Proefo

Přicházíme s novým a efektivním konceptem v podobě consulting as a service (conaas). Jde o dlouhodobou spolupráci v řízení financí, strategických konzultací a projektového managementu malých a středních firem.

http://proefo.com
Top-pojištění.cz s.r.o Top-pojištění.cz s.r.o

Nabízíme povinné ručení, havarijné pojištění a cestovní pojištění online. Porovnání pojištění a online srovnávací kalkulátory pojistných produktů.

http://www.top-pojisteni.cz/
Účetnictní v Brně - Darina Mičková Účetnictní v Brně - Darina Mičková

Naše účetní a daňová kancelář svým klientům nabízí komplexní služby ve vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personalistiky, zpracování daňových přiznání z příjmu právnických a fyzických osob, silniční daň, DPH a majetkové daně.

http://ucetnictvivbrne.cz