Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Historie a kultura —> Divadlo


Přidat odkaz do této kategorie

Com-pars

Com-pars

Specializovaný výrobce divadelních dekorací a rekvizit. Výroba technologicky složitých celků dodávaných na klíč i jednotlivých výrobků vyrobených v zámečnické, truhlářské a čalounické dílně.

http://www.divadelnidekorace.cz

Divadlo Láryfáry

Divadlo Láryfáry

Jsme pražské profesionální autorské divadlo, v současné době zaměřené především na dětského diváka. Divadlo Láryfáry vzniklo z původního Divadla Ludvík, fungujícího od roku 2008.

http://www.divadlolaryfary.cz/

Královská divadelní společnost Effrenata

Královská divadelní společnost Effrenata

Kds Effrenata - nespoutaná divadelní skupina zabývající se divadelními představeními pro děti i dospělé, historickým divadlem, vystoupeními na hradech, dobovými tanci, břišním tancem, šermem i ohňovými představeními. Hraje pohádky, krátké dobové zápletky a rekonstrukce událostí i vážná témata. Je schopná uspořádat oslavu pro Vás či Vaše ratolesti dle Vašich přání a snů, hry pro malé i velké, výuku dobových tanců či speciální program dle přání ctěného pána či paní.

http://www.effrenata.cz

Šmelc | Festival divadla a hudby

Šmelc | Festival divadla a hudby

Pestrá mozaika divadla a hudby pro děti do 100 let. Jednodenní festival divadelních spolků z Jablonce a okolí vyplněný hudbou různých žánrů. Festival pro celou rodinu. Několik divadelních představení během jediného dne.

http://smelc.7in.cz