Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Sport


Přidat odkaz do této kategorieAirsoft Praha Airsoft Praha

Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy.

http://airsoftpraha.cz
Areál Plešivec, adrenalinový park plesivec.eu Areál Plešivec, adrenalinový park plesivec.eu

Areál Plešivec nabízí adrenalinové atrakce, jako je lanový park, lanové centrum pro děti, volný pád (power fan) nebo obří houpačka. Nalezne zde také půjčovnu čtyřkolek, horských koloběžek a kol, wellness centrum a mnoho dalšího.

http://www.plesivec.eu
army shop survive.cz army shop survive.cz

internetový a kamenný obchod nabízející vojenské vybavení a oblečení, outdoorové vybavení a spoustu dalších věcí

http://www.survive.cz
Atletické MS 2009 Atletické MS 2009

Informace o mistrovství světa v atletice 2009 v Berlíně. Výsledky, umístění českých atletů, zajímavosti, historie atletických Ms.

http://ms-atletika-2009.czweb.org/
Blue Sky Service, s.r.o. Blue Sky Service, s.r.o.

Letecká škola. Provádíme letecký výcvik Ppl, Cpl, Ir, Fi, (a), výcvik akrobacie, Ull. Zdokonalovací a kondiční lety. Nabízíme vyhlídkové lety, předváděcí akrobatické lety, lety s vrtulníkem, adrenalinové akce. Poskytujeme služby aerotaxi.

http://www.blueskyservice.cz
Bojové umění Aikibudó Bojové umění Aikibudó

Stránky univerzitního oddílu, který studuje bojové umění Aikibudó. Účelem stránek je informovat o tréninkové činnosti klubu a informovat veřejnost o bojovém umění aikibudó, jeho historii, filosofii, technice a kulturních souvislostech.

http://aikibudo.ayrton.cz
Bowling centrum Bowling centrum

Bowling centrum Kopřivnice - to jsou 4 bowlingové dráhy, stolní fotbal, šipky a také restaurace s velkoplošnou projekcí, venkovní posezení, dětské hřiště, bohatý výběr z jídel a nápojů. Bowling centrum eshop vám nabízí možnost si zakoupit své vlastní bowlingové boty, koule, tašky a doplňky. Také vybavení pro bowlingové centra.

http://www.bowling-centrum.cz
Domácí fitness - Eliptické trenažéry Domácí fitness - Eliptické trenažéry

Eliptical je aerobní trenažer pro komplexní cvičení. A aby cvičení bylo také radostí, je třeba dodržovat několik rad. U nás Vám všechny informace podají profesionální a perfektně proškolení zaměstnanci.

http://www.elipticke-trenazery.cz
Domyno - Wellness & Restaurant Domyno - Wellness & Restaurant

Restaurace s mezinárodní kuchyní, tankovou plzeňskou dvanáctkou a dalšími sedmi druhy piva, bohatou vinotékou, několika projekcemi, salonky pro firemní školení a akce a samoobslužná kantýna.

http://www.wellness.domyno.cz
Doplnky výživy pre športovcov Doplnky výživy pre športovcov

Obchod s doplnkami výživy pre športovcov. Ponuka kvalitných proteínov, gainerov, spalovačov tuku,... Známe značky ako weider, max muscle, scitec nutrition

http://www.e-muscle.sk
eliptical.cz eliptical.cz

Eliptical, tento aerobní trenažér Vám pomůže procvičit kompletně celé tělo. Zajímavá doporučení i různé rady a tipy i upozornění na co si dát pozor během výběru správného elipticalu naleznete na našich stránkách.

http://www.eliptical.cz
Fitko Zeus Fitko Zeus

Profesionální fitness centrum - Fitness, Spinning, Solárium, Posilovna, Stroje

http://fitkozeus.cz
Fitness a posilovny Fitness a posilovny

Výběr nejlepších pražských fitness center a posiloven. Vybírejte podle ceny vstupu, dostupnosti a sportovních lekcí např. crossfit, Trx, bosu a kruhové tréninky.

http://www.fitnessposilovna.cz/
Fitnessland.cz Fitnessland.cz

Online prodejna domácího i profi fitness vybavení s odborným servisem a poradnou.

http://www.fitnessland.cz
Goldfitness.cz – Sportovní výživa Goldfitness.cz – Sportovní výživa

Sportovní výživa nejen pro fitness. Nabízíme značky Weider, Max Muscle, Bsn, Syntrax , Dymatize, Nutrend a další. Sacharidy, proteiny, kreatin, Nitrix, spalovače tuků a diety, kloubní výživa a další. Poradenství z oblasti fitness.

http://www.goldfitness.cz
Golfová hřiště, akademie, golf indoory  v ČR a SR Golfová hřiště, akademie, golf indoory  v ČR a SR

Kompletní přehled golfových zařízení na území ČR a Sr, fotogalerie hřišť, ceníky, scorekarty, články pro golfové začátečníky, informace pro hráče golfu, zprávy z hřišť, golfové vybavení, golfová videa, přehled ubytování v okolí hřišť a golf resortů.

http://www.golfova-hriste.cz
Golfové diskuzní fórum Golfové diskuzní fórum

Golfforum.cz - Golfové diskusní fórum pro všechny golfisty i negolfisty. Otevřená diskuse o golfu, golfový bazar, golfová seznamka a mnohem více.

http://golfforum.cz
Hc Compact Hc Compact

Výrobce a prodejce vybavení pro fitness, aerobic, domácí posilovny, vybavujeme nemocnice a rehabilitační zařízení. Jsme prodejcem fitness strojů Kettler – rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, běžecké pásy, steppery, posilovací stroje a lavice.vyrábíme posilovací stroje, kladky, hrazdy a činky.

http://www.hcc.cz
Hodnocení a recenze fitness v Praze Hodnocení a recenze fitness v Praze

Stránky kamdofitka.cz hodnotí pražská fitness centra, doporučí, kde si v Praze nejlépe zacvičit. Recenze vám také napoví, která sportovní centra jsou nejhorší. Najdete zde i úplný seznam fitek v Praze.

http://www.kamdofitka.cz
Inlinepro.cz - Kolečkové brusle a doplňky pro inline Inlinepro.cz - Kolečkové brusle a doplňky pro inline

Nabízíme kolečkové brusle značek K2, Powerslide, Rollerblade a Fila. Sortiment doplňují chrániče, helmy, batohy, ledvinky a další doplňky pro inline bruslení.

http://www.inlinepro.cz
Js-sport Js-sport

Obchod sa špecializuje na predaj športových produktov: odevy, kolobežky, futbalové lopty, campingové stany, steppery, korčule kolieskové a ľadové, sánky, boby, skateboardy, snowboardy, člny, baseball, box, judo, karate a doplnky pre plávanie

http://www.js-sport.sk/
Kms Juventus Bruntál Kms Juventus Bruntál

Kms Juventus Bruntál. Stolní tenis, fotbal, atletika. Dobrovolné sdružení fyzických osob provozující a podporující sport, turistiku a osvětovou činnost.

http://www.kmsjuventus.estranky.cz
Kurzypotapeni.cz Kurzypotapeni.cz

Nabizíme profesionální výuku sportů v podobě kurzů. Věnujeme se nejen potápění, ale i dalším odvětví sportů.

http://www.kurzypotapeni.cz
Lanna Gym - centrum bojových umění Lanna Gym - centrum bojových umění

Lanna Gym, centrum bojových umění v pražských Nuslích, Vám nabízí více než 50 hodin týdně komplexního technického, atletického, kondičního a silového tréninku pro úplné začátečníky i Vaše sportovní cíle.

http://www.lannagym.cz
Letní olympijské hry Peking 2008 Letní olympijské hry Peking 2008

Internetové stránky poskytující informace o letních olympijských hrách v Pekingu 2008. Základní fakta, program, přehled stadionů a další údaje.

http://www.letni-olympijske-hry-peking-2008.cz/
Lezci.com Lezci.com

Stránky věnované horolezectví, lezení. HO Větrník. Pořádáme sportovní kurzy pro ZŠ a Sš, Teambuilding.

http://www.lezci.com
MAC škola paraglidingu MAC škola paraglidingu

MAC škola paraglidingu nabízí kurzy paraglidingu, tandem paragliding, výlety s paraglidingem do celé Evropy a prodej vybavení.

http://www.macskola.cz/
Monoski-shop.cz Monoski-shop.cz

Monolyže alias monoski pro požitek z jízdy v prašanu a na sjezdovce pro nehandicapované lyžaře, kterým nestačí obyčejné lyže nebo snowboard.

http://www.monoski-shop.cz
Moravský rybářský svaz, z.s. pobočný spolek Brno 2 Moravský rybářský svaz, z.s. pobočný spolek Brno 2

Posláním svazu je rozvíjet a popularizovat rybářský sport, vykonávat rybářské právo, zajišťovat chov, ochranu a lov ryb a chránit životní prostředí. Obhospodařujeme mimopstruhový revír Svratka. Chováme kapry, parmy, pstruhy, ostroretky, štiky, candáty a sumce.

https://mrsbrno2.cz
Pátecká šipka Pátecká šipka

Jsme spolek neregistrovaných šipkařů, kteří pravidleně hrají v obci Pátek a také pořádají místní šipkařské turnaje. Není to žádná profesionální liga, jenom místní pretižní liga.

http://www.pateckasipka.cz