Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Sport


Přidat odkaz do této kategorieAirsoft Praha

Airsoft Praha

Připravujeme mnoho zajímavých sportovních airsoftových akcí s vlastním originálním scénářem. Můžete znovu zažít studenou válku, bitvu v Ardenách nebo imaginární postkatastrofické příběhy.

http://airsoftpraha.cz

Areál Plešivec, adrenalinový park plesivec.eu

Areál Plešivec, adrenalinový park plesivec.eu

Areál Plešivec nabízí adrenalinové atrakce, jako je lanový park, lanové centrum pro děti, volný pád (power fan) nebo obří houpačka. Nalezne zde také půjčovnu čtyřkolek, horských koloběžek a kol, wellness centrum a mnoho dalšího.

http://www.plesivec.eu

army shop survive.cz

army shop survive.cz

internetový a kamenný obchod nabízející vojenské vybavení a oblečení, outdoorové vybavení a spoustu dalších věcí

http://www.survive.cz

Blue Sky Service, s.r.o.

Blue Sky Service, s.r.o.

Letecká škola. Provádíme letecký výcvik Ppl, Cpl, Ir, Fi, (a), výcvik akrobacie, Ull. Zdokonalovací a kondiční lety. Nabízíme vyhlídkové lety, předváděcí akrobatické lety, lety s vrtulníkem, adrenalinové akce. Poskytujeme služby aerotaxi.

http://www.blueskyservice.cz

Bojové umění Aikibudó

Bojové umění Aikibudó

Stránky univerzitního oddílu, který studuje bojové umění Aikibudó. Účelem stránek je informovat o tréninkové činnosti klubu a informovat veřejnost o bojovém umění aikibudó, jeho historii, filosofii, technice a kulturních souvislostech.

http://aikibudo.ayrton.cz

Bowling centrum

Bowling centrum

Bowling centrum Kopřivnice - to jsou 4 bowlingové dráhy, stolní fotbal, šipky a také restaurace s velkoplošnou projekcí, venkovní posezení, dětské hřiště, bohatý výběr z jídel a nápojů. Bowling centrum eshop vám nabízí možnost si zakoupit své vlastní bowlingové boty, koule, tašky a doplňky. Také vybavení pro bowlingové centra.

http://www.bowling-centrum.cz

Domácí fitness - Eliptické trenažéry

Domácí fitness - Eliptické trenažéry

Eliptical je aerobní trenažer pro komplexní cvičení. A aby cvičení bylo také radostí, je třeba dodržovat několik rad. U nás Vám všechny informace podají profesionální a perfektně proškolení zaměstnanci.

http://www.elipticke-trenazery.cz

Domyno - Wellness & Restaurant

Domyno - Wellness & Restaurant

Restaurace s mezinárodní kuchyní, tankovou plzeňskou dvanáctkou a dalšími sedmi druhy piva, bohatou vinotékou, několika projekcemi, salonky pro firemní školení a akce a samoobslužná kantýna.

http://www.wellness.domyno.cz

Doplnky výživy pre športovcov

Doplnky výživy pre športovcov

Obchod s doplnkami výživy pre športovcov. Ponuka kvalitných proteínov, gainerov, spalovačov tuku,... Známe značky ako weider, max muscle, scitec nutrition

http://www.e-muscle.sk

eliptical.cz

eliptical.cz

Eliptical, tento aerobní trenažér Vám pomůže procvičit kompletně celé tělo. Zajímavá doporučení i různé rady a tipy i upozornění na co si dát pozor během výběru správného elipticalu naleznete na našich stránkách.

http://www.eliptical.cz

Fitness a posilovny

Fitness a posilovny

Výběr nejlepších pražských fitness center a posiloven. Vybírejte podle ceny vstupu, dostupnosti a sportovních lekcí např. crossfit, Trx, bosu a kruhové tréninky.

http://www.fitnessposilovna.cz/

Fitnessland.cz

Fitnessland.cz

Online prodejna domácího i profi fitness vybavení s odborným servisem a poradnou.

http://www.fitnessland.cz

Goldfitness.cz – Sportovní výživa

Goldfitness.cz – Sportovní výživa

Sportovní výživa nejen pro fitness. Nabízíme značky Weider, Max Muscle, Bsn, Syntrax , Dymatize, Nutrend a další. Sacharidy, proteiny, kreatin, Nitrix, spalovače tuků a diety, kloubní výživa a další. Poradenství z oblasti fitness.

http://www.goldfitness.cz

Golfové diskuzní fórum

Golfové diskuzní fórum

Golfforum.cz - Golfové diskusní fórum pro všechny golfisty i negolfisty. Otevřená diskuse o golfu, golfový bazar, golfová seznamka a mnohem více.

http://golfforum.cz

Hc Compact

Hc Compact

Výrobce a prodejce vybavení pro fitness, aerobic, domácí posilovny, vybavujeme nemocnice a rehabilitační zařízení. Jsme prodejcem fitness strojů Kettler – rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, běžecké pásy, steppery, posilovací stroje a lavice.vyrábíme posilovací stroje, kladky, hrazdy a činky.

http://www.hcc.cz

Inlinepro.cz - Kolečkové brusle a doplňky pro inline

Inlinepro.cz - Kolečkové brusle a doplňky pro inline

Nabízíme kolečkové brusle značek K2, Powerslide, Rollerblade a Fila. Sortiment doplňují chrániče, helmy, batohy, ledvinky a další doplňky pro inline bruslení.

http://www.inlinepro.cz

Kurzypotapeni.cz

Kurzypotapeni.cz

Nabizíme profesionální výuku sportů v podobě kurzů. Věnujeme se nejen potápění, ale i dalším odvětví sportů.

http://www.kurzypotapeni.cz

Lanna Gym - centrum bojových umění

Lanna Gym - centrum bojových umění

Lanna Gym, centrum bojových umění v pražských Nuslích, Vám nabízí více než 50 hodin týdně komplexního technického, atletického, kondičního a silového tréninku pro úplné začátečníky i Vaše sportovní cíle.

http://www.lannagym.cz

Lezci.com

Lezci.com

Stránky věnované horolezectví, lezení. HO Větrník. Pořádáme sportovní kurzy pro ZŠ a Sš, Teambuilding.

http://www.lezci.com

MAC škola paraglidingu

MAC škola paraglidingu

MAC škola paraglidingu nabízí kurzy paraglidingu, tandem paragliding, výlety s paraglidingem do celé Evropy a prodej vybavení.

http://www.macskola.cz/