Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Sport —> Fotbal

📁

Fotbal


Přidat odkaz do této kategorie


Babylon cup - mezinárodní turnaj v malé kopané

Babylon cup - mezinárodní turnaj v malé kopané

Babylon cup je dvoudenní mezinárodní letní turnaj v malé kopané, který se koná první červencový víkend v Jaroměři. Turnaj je určen pro 90 týmů v kategorii dospělých a 20 týmů v kategorii Junior - děti narozeny v roce 2000 a mladší.

http://www.babyloncup.cz

Fotbal.guru

Fotbal.guru

Sportovní magazín se zaměřením na fotbal - Gambrinus liga, Liga mistrů, Evropská liga, Reprezentace, MS. Aktuální zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory a statistiky.

http://www.fotbal.guru

Fotbalové dresy

Fotbalové dresy

Fotbalové dresy a teamové oblečení, bundy, teplákové soupravy, brankářské rukavice, kopačky a míče. Specializace na Adidas míče. Eshop na fotbalové vybavení a potřeby. Prodáváme značky Adidas, Nike a Legea.

http://www.fotbalove-dresy.cz

Global sport Čupa, s.r.o

Global sport Čupa, s.r.o

Výrobce a prodejce sportovního vybavení a zařízení pro různé druhy sportů. Komponenty pro výstavbu sportovních zařízení, počínaje oplocením, mantinely a ochrannými sítěmi, přes sportovní povrchy, branky, sportovní sítě až k vybavení pro sportovce samotné.

http://www.gsport.cz

Hanspaulka - Hanspaulská liga

Hanspaulka - Hanspaulská liga

Hanspaulka - hanspaulská liga malé kopané 5+1 je fotbalová soutěž v Praze. Najdete zde aktuální výsledky a tabulky i rozlosování, návod na registraci - jak se přihlásit, seznam hřišť - mapu, pravidla soutěží, diskusní fórum.

http://www.hanspaulska-liga.cz

Oficiální eshop FK Dukla Praha

Oficiální eshop FK Dukla Praha

Dresy, trička, hrnky, čepice, šály, plakáty, samolepky a další fans předměty s logem a v barvách Dukla Praha. Prémiová kolekce fans předmětů Josef Masopust - hrnky, trička, placky, retro dresy s podpisem.

http://www.fkdukla-shop.cz

Šk Radoľa

Šk Radoľa

Športový futbalový klub Šk Radoľa. Futbalový klub na Kysuciach. Výsledky, tabuľky, tipovačka a pod.

http://skradola.webnode.sk