Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Cestování —> Pensiony


Přidat odkaz do této kategorieRestaurace a penzion Rumburak

Restaurace a penzion Rumburak

Restaurant, penzion, rozhledna, školící středisko a sportovní areál Rumburak najdete nad Bítovskou zátokou Vranovské přehrady. Celoroční provoz pro oslavy, školení a sportovní aktivity - tenisový kurt, víceúčelové hřiště, bowling, fitness.

http://www.restaurantrumburak.cz

Restaurace a penzion Stadion

Restaurace a penzion Stadion

Restaurace a penzion Stadion se nachází v moravskoslezském kraji v obci Bystřici. Nabízí možnost ubytování v apartmánech i více lůžkových pokojích. V blízkosti sportovní areál. Mnoho turistických atrakci, vhodné pro tréningové akce a soustředění.

http://www.penzion-stadion.cz

Sklep U Nováků

Sklep U Nováků

Nabízíme realizaci posezení. Sklep se nachází uprostřed sklepní uličky Kraví Hora (asi 280 vinných sklípků). Posezení je umístěno v původním kvelbeném sklepě z 18 století. Ve sklípku je 60 míst k sezení s velkým krbem a taneční prostor.

http://www.penzionsklep.cz

Škola v přírodě

Škola v přírodě

Škola v přírodě Libá je ideálním místem pro školní pobyty. Nachází se v těsné blízkosti Františkových lázní, je obklopena přírodou a díky tomu nabízí jedno z nejčistším ovzduší v České republice. Prostory jsou zrekonstruovány tak, aby přesně vyhovovaly naší cílové skupině. Škola v přírodě Libá ve svém areálu nabízí hřiště, místo pro táborový oheň, přímo v budově pak solnou jeskyni a infrakomoru, které mají blahodárné účinky na zdraví dětí i dospělých. V dosahu pěší chůze se nachází kaskádové ryb

http://www.libacamp.cz/

Ubytování Karlštejn | Apartmán Boroví

Ubytování Karlštejn | Apartmán Boroví

Nabízíme levné ubytování v apartmánu Boroví, který se nachází nedaleko obce Karlštejn. Ubytování v apartmánu je ideální volbou pro práci a odpočinek.

http://www.ubytovani-karlstejn-srbsko.cz/

Ubytování Podhájska - Green Houses

Ubytování Podhájska - Green Houses

Kvalitní ubytování za přijatelné ceny přímo v Podhájské, jen 10 min. od termálního koupalište. Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie priamo v Podhájskej. K dispozícii sú 2 a 3 lôžkové izby s vlastným príslušenstvom vybavené Tv a internetovým pripojením. Naše ubytovanie sa nachádza len 850 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej.

http://www.podhajska1.sk

Ubytování v Dolní Bečvě

Ubytování v Dolní Bečvě

Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm a nabízí 17 lůžek v 6 plně vybavených pokojích s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s Wc.

http://www.ubytovani-dolni-becva.cz

Ubytování v penzionu Marit v lokalitě Praha 10

Ubytování v penzionu Marit v lokalitě Praha 10

Rodinný penzion nabízí velmi komfortní ubytování a nachází se pouze 3 min. chůze od stanice metra Skalka na lince jen 6 stanic od Václavského náměstí.

http://www.villamaritpension.cz

Ubytovna Amaco - Penzion Vltava

Ubytovna Amaco - Penzion Vltava

Kvalitní, čisté a levné ubytování v Praze 7 - Holešovicích, v 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích.

http://www.aubytovna.cz

V.I.P. ubytovna v Holešově

V.I.P. ubytovna v Holešově

Pokud hledáte kvalitní, a přesto cenově dostupné ubytování ve městě Holešově, jste na správné adrese. Naše nové zařízení a jeho personál jsou plně připraveni poskytnout vám ubytovací a další služby.

http://www.ubytovanivholesove.cz/

Vila Edith - penzion Valtice

Vila Edith - penzion Valtice

Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán, pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, snídaně formou piknikových košů přímo na pokoj.

http://www.vila-valtice.cz

Zahrádka U Kulky v Kyjově

Zahrádka U Kulky v Kyjově

Penzion, restaurace a zahrádka U Kulky v Kyjově. Příjemné posezení, možnost ubytování, vhodné pro cyklisty.

http://www.zahradkaukulky.cz