Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Domácí potřeby


Přidat odkaz do této kategorie


Centrální vysavače Beam Centrální vysavače Beam

Firma Beam dodává centrální vysavače do bytů, rodinných domů, administrativních budov, ubytovacích zařízení a průmyslových objektů.

http://www.beam.cz
Centrální vysavače Beam Electrolux Centrální vysavače Beam Electrolux

Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace Goretex. Antibakteriální povrchová úprava prachových kanystrů Alphasan.

http://www.centralnivysavace.com
Centrální vysavače Hajný Centrální vysavače Hajný

Firma Hajný dodává centrální vysavače Electrolux, návrhy, montáže, servis. Dále poskytuje široký sortiment hadicových zásuvek, příslušenství a doplňků.

http://www.centralni-vysavace-hajny.cz
Climatec - tepelná čerpadla Climatec - tepelná čerpadla

Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

http://www.climatec.cz
Jidrex – železářství v Ústí nad Labem Jidrex – železářství v Ústí nad Labem

Široké spektrum materiálu pro železářství od spojovacího materiálu po nářadí či zámky. Najdete nás v centru Ústí nad Labem

http://www.jidrex.cz/
Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení - Arktis Servis

Dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí techniku s odvlhčovače. Návrh, prodej, montáž a servis chlazení. Zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Midea, Lg, Mitsubishi. Chladicí technika Electrolux, Aeg, Zanussi, Gorenje, Candy, Bosch.

http://www.arktis-servis.cz
Kokeš partners – projekty domů Kokeš partners – projekty domů

Naše činnost se skládá z urbanismu, územního plánování, návrhů a realizací architektury, stavební projekce, zahradní a městské tvorby, návrhů a realizací interiérů, a produktového designu.

http://www.kokespartners.cz
Kolčkárna - prodej koleček Kolčkárna - prodej koleček

Prodej stavebních a zahradních koleček. Nabízíme hospodářská, stavební a zahradní kolečka. Dále u nás naleznete náhradní díly koleček, prohazovačky a hospodářské nářadí.

http://www.koleckarna.cz/
Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy Koše na prádlo.cz - proutěné koše a boxy

Nabízíme proutěné a ratanové koše na prádlo. Krásný design, ekologické a praktické. Dále nabízíme úložné boxy a krabice, standartních rozměrů vhodné k použití v každé domácnosti. Dřevěné truhly jako stylové a zárověň funkční doplňky.

http://www.kose-na-pradlo.cz
Megawatt – plynové kotle Megawatt – plynové kotle

Firma Megawatt Vám zajistí vše v oboru topenářství: poradenství, projekt, montáž plynových kotlů, servis i revize plynových kotlů. Dále nabízíme plynové kotle klasické, plynové kotle kondenzační, elektrokotle, solární systémy, tepelná čerpadla a komínové systémy.

http://www.megawatt.cz
Sanitbuy - koupelny na Internetu Sanitbuy - koupelny na Internetu

Firma Saniwell vznikla v roce 2002 a hlavní náplní její činnosti byla již od počátku výbava koupelen. Spolupracujeme s interiérovými projektanty a věnujeme se také investicím. V naší nabídce najdete výrobky všech známých a vysoce hodnocených evropských značek. Poradíme, vybereme vhodné výrobky v podobném stylu, najdeme alternativu a vždy ochotně poradíme.

http://sanitbuy.cz
Stella - Ateliers s.r.o Stella - Ateliers s.r.o

Stella Ateliers s. r. o. používá k výrobě ložního prádla bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Používá se dlouhovlákenná ručně sbíraná bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění.

http://www.stella-ateliers.cz/
Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně Titanovépánve.cz - nádobí do vaší kuchyně

Nabízíme titanové nádobí německého výrobce Baf. V našem internetovém obchodě najdete nejrůznější nádobí do kuchyně jako jsou například pánve, hrnce, parní sestavy, kastroly, ale také skleněné pařáky a nože.

http://www.titanovepanve.cz/
Vše na vaření.cz Vše na vaření.cz

Kuchyňské potřeby, nádobí a moderní vychytávky pro práci v kuchyni. Více než 2 000 položek a více než 40 000 kusů skladem. Okamžitě k odeslání či expedici. Zboží si můžete prohlédnout v naší prodejně v ulici Zenklova na Praze 8.

http://www.vsenavareni.cz
Ženskáruka.cz Ženskáruka.cz

Nabízíme širokou nabídku povlečení, přikrývek, příborů, doplňků do koupelny a kuchyně a další zboží potřebné v každé domácnosti.

http://www.zenskaruka.cz