Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Domácí potřeby —> Elektronika


Přidat odkaz do této kategorie

avcenter.cz: audio - video - multiroom

avcenter.cz: audio - video - multiroom

Nabízíme odbornou předinstalační přípravu a instalaci Vašich nebo u nás zakoupených komponentů. Naši technici Vám nejenom vše zapojí a předvedou, ale rádi Vám poskytnou i školení pro dané zařízení.

http://avcenter.cz

Best2buy.eu

Best2buy.eu

Internetový obchod – tonery a náplne do tlačiarní, osvetlenie, ventilátory, elektronika a technika.

http://www.best2buy.eu

Cvb s.r.o. klimatizace ventilátory

Cvb s.r.o. klimatizace ventilátory

Prodej, montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky, ventilátorů a tepelných čerpadel. Návrh, realizace a opravy po celé Čr. Vortice, Acond, Toshiba, Sinclair, Lg, Klimatizace, ventilátory, klimatizace budov, vzduchotechnika, tepelná čerpadla.

http://www.cvb.cz

Elektro 1

Elektro 1

Prodej veškeré drobné i bílé elektroniky, vetšinou s okamžitým dodáním. Nové mobilní telefony, navigace do auta, notebooky a počítače, LCD televize, chytré mobilní telefony, elektronické doplňky pro sport a zábavu, čtečky a další elektro zboží.

http://www.elektro-1.cz/

Fanta-velkoobchod s.r.o

Fanta-velkoobchod s.r.o

Firma Fanta velkoobchod se zabývá prodejem gastro vybaveni. Dodáváme sklo, porcelán, příbory pro školní jídelny, nemocnice, hotely. Dále vybavujeme velkokuchyně veškerým zařízením. Zboží rozvážíme vlastními auty. Sídlíme v Ústí nad Labem.

http://www.cafanta.cz

Lampy do projektorů

Lampy do projektorů

Široký výběr projektorů a náhradní lampy do všech projektorů a projekčních TV za neodolatelné ceny. Nabízíme garanci nejlepší ceny a navíc slevu pro věrné zákazníky.

http://www.projektory-lampy.cz/

Signalprofi.cz - rušičky & lokátory

Signalprofi.cz - rušičky & lokátory

V našem internetovém obchodě naleznete osobní ale i statické rušičky mobilních signálů (jammery) a GPS lokátory, takzvané GPS trackery. Naše rušičky bezproblémů vyruší GPS signál, GSM signál ale i Wifi signál. Tracker můžete použít pro sledování polohy Vašeho automobilu nebo i Vašeho dítěte či domácího mazlíčka.

http://www.signalprofi.cz

Svítidla Aulix

Svítidla Aulix

Provádíme návrhy osvětlení, realizace, prodej svítidel - nové světelné studio, poradenství a školení v oboru, montáž. Nabízíme svítidla značek Bpm, Neuhaus, Paulmann a další.

http://www.aulix.cz