Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Domácí potřeby -> Elektronika

Kategorie Bílá technika

Bílá technika

Kategorie Elektronika

Elektronika


Přidat odkaz do této kategorie
avcenter.cz: audio - video - multiroom avcenter.cz: audio - video - multiroom

Nabízíme odbornou předinstalační přípravu a instalaci Vašich nebo u nás zakoupených komponentů. Naši technici Vám nejenom vše zapojí a předvedou, ale rádi Vám poskytnou i školení pro dané zařízení.

http://avcenter.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Cvb s.r.o. klimatizace ventilátory Cvb s.r.o. klimatizace ventilátory

Prodej, montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky, ventilátorů a tepelných čerpadel. Návrh, realizace a opravy po celé Čr. Vortice, Acond, Toshiba, Sinclair, Lg, Klimatizace, ventilátory, klimatizace budov, vzduchotechnika, tepelná čerpadla.

http://www.cvb.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Elektro 1 Elektro 1

Prodej veškeré drobné i bílé elektroniky, vetšinou s okamžitým dodáním. Nové mobilní telefony, navigace do auta, notebooky a počítače, LCD televize, chytré mobilní telefony, elektronické doplňky pro sport a zábavu, čtečky a další elektro zboží.

http://www.elektro-1.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha, Praha

Fanta-velkoobchod s.r.o Fanta-velkoobchod s.r.o

Firma Fanta velkoobchod se zabývá prodejem gastro vybaveni. Dodáváme sklo, porcelán, příbory pro školní jídelny, nemocnice, hotely. Dále vybavujeme velkokuchyně veškerým zařízením. Zboží rozvážíme vlastními auty. Sídlíme v Ústí nad Labem.

http://www.cafanta.cz
Lokalita: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Led žárovky Led žárovky

Altotec E-shop, obchod s Led žárovkami, prodej - Led žárovky, Led zářivky, Led pásky, Led bodová světla, Led reflektory, Led podlahová světla. Led světla jsou ekologické, úsporné s dlouhou životností a zdravé bez záření.

http://www.ledkove-zarovky.cz
Michael Plaza Michael Plaza

Spolehlivý dodavatel s 21letou zkušenosti a 3 kamennými obchody. Prodej elektrospotřebičů, praček, chladniček, Led, Lcd, 3D a plazmových televizí, bílé techniky a malých elektrospotřebičů, notebooky, monitory, tiskárny apod.

http://www.michaelplaza.cz
Lokalita: Královehradecký kraj, Hradec Králové

Mobilní elektronika Mobilní elektronika

Internetový obchod s mobilní elektronikou. Prodáváme notebooky, PDA, GPS navigace, mobilní telefony, mp3 přehrávače a digitální fotoaparáty a videokamery. Nákupy na splátky. Osobní odběr v Praze.

http://www.inote.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Odposlech mobilního telefonu Odposlech mobilního telefonu

Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty.

http://www.odposlechy24.cz/
Lokalita: Středočeský kraj
Pfaff Servis - šicí stroje, prodej a servis Pfaff Servis - šicí stroje, prodej a servis

Průmyslové šicí stroje, domácí šicí stroje, průmyslová žehlící, stříhárenská a řezací technika. Prodej a servis šicích strojů. Prodej stříhárenské, dělící techniky a cutterů.

http://www.pfaff-servis.cz/

Projektory Complex - lampy do projektorů Projektory Complex - lampy do projektorů

Zajišťujeme distribuci, pronájem a servis pro data a video projektory. Dále prodáváme zpětné projektory, interaktivní tabule, vizualizéry, diaprojektory, projekční plátna, náhradní lampy do projektorů, Lcd, plazmové displeje. Pronajímáme AV techniku.

http://www.complex.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Signalprofi.cz - rušičky & lokátory Signalprofi.cz - rušičky & lokátory

V našem internetovém obchodě naleznete osobní ale i statické rušičky mobilních signálů (jammery) a GPS lokátory, takzvané GPS trackery. Naše rušičky bezproblémů vyruší GPS signál, GSM signál ale i Wifi signál. Tracker můžete použít pro sledování polohy Vašeho automobilu nebo i Vašeho dítěte či domácího mazlíčka.

http://www.signalprofi.cz
Lokalita: Jihočeský kraj
Svítidla Aulix Svítidla Aulix

Provádíme návrhy osvětlení, realizace, prodej svítidel - nové světelné studio, poradenství a školení v oboru, montáž. Nabízíme svítidla značek Bpm, Neuhaus, Paulmann a další.

http://www.aulix.cz
Lokalita: Středočeský kraj

Telcar - autoelektrika, autoelektronika Telcar - autoelektrika, autoelektronika

Výroba a montáž elektronických zařízení do automobilů. Denní svícení, GSM pagery, handsfree sady, zabezpečení (motoalarmy, tajné vypínače, zamykání zpátečky).

http://www.telcar.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
www.sluchatka.net www.sluchatka.net

Specializovaný prodej sluchátek Koss, Sennheiser, Shure, Sony, Ultimate Ears za nejnižší ceny v ČR. Vždy 95 % nabídky skladem - do druhého dne u Vás.

http://www.sluchatka.net/
Zkus ten zvuk - Dejte hudbě správny dizajn Zkus ten zvuk - Dejte hudbě správny dizajn

Internetový obchod Zkustenzvuk.cz nabízí velké množství kvalitních stylových sluchátek a reproduktorů.

http://www.zkustenzvuk.cz
Lokalita: Hlavní město Praha