Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Domácí potřeby -> Bílá technika

Kategorie Bílá technika

Bílá technika


Přidat odkaz do této kategorie
1.hp servis s.r.o 1.hp servis s.r.o

Prodej a servis domácích spotřebičů a bílé elektroniky. Zapojení a dovoz u nás zakoupených spotřebičů zdarma. Dále poskytujeme montáže solárních panelů, centrálního vysávání, satelitů, gastronomického zařízení aj.

http://www.hpservis.com
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Abc-elektro.cz - bílé zboží Abc-elektro.cz - bílé zboží

Internetová prodejna bílého zboží s nízkými cenami nabízí pračky, sušičky prádla, ledničky, myčky nádobí, mrazáky, mikrovlnné trouby, ohřívače vody a další. Nákup na splátky. Při nákupu nad 2.000 Kč je doprava po ČR zdarma.

http://www.abc-elektro.cz
E & R elektro E & R elektro

Firma E & R elektro nabízí domácí spotřebiče, elektrotechniku, PC komponenty a mobilní telefony především značky Lg. Zboží lze zakoupit v maloobchodní prodejně nebo v internetovém obchodě. Společnost je také autorizovaný servis značek LG a Ovb. Součástí služeb společnosti je instalace výrobků.

http://www.e-r.cz/

Electrogate-bílé zboží Electrogate-bílé zboží

Electrogate.cz - Značkový obchod s kompletním sortimentem elektro, bílé zboží světových značek Gorenje, Siemens, Bosch. Lednice, mrazáky, pračky, Vestavné sety a další.

http://www.eshop-elektro.cz/
Lokalita: Kraj Vysočina
Elektro prodej - František Orálek | Elektrooralek.cz | Elektro prodej - František Orálek | Elektrooralek.cz |

Česká firma Elektro prodej - František Orálek založená v roce 1995. Od svého vzniku se věnujeme odbornému prodeji značkových elektrospotřebičů a náhradních dílů. E-shop elektro.

http://www.elektrooralek.cz/
Lokalita: Jihomoravský kraj, Vyškov
Elektrouniversal - domácí spotřebiče Elektrouniversal - domácí spotřebiče

Obchod Elektrouniversal nabízí široký sortiment elektroniky a domácích spotřebičů. V rámci našich služeb vám můžeme nabídnout dopravu a zapojení spotřebičů zdarma, a to pro všechny druhy zboží zaplacené v našich kamenných prodejnách.

http://www.elektrouniversal.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha

Exkluzívne zvlhčovače a čističky vzduchu Exkluzívne zvlhčovače a čističky vzduchu

Čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, stolové a podlahové ventilátory pre čistý a zdravý vzduch v kancelárii a domácnosti. Maloobchod a veľkoobchod so sortimentom kvalitného a netypického elektro vybavenia.

http://www.stadlerform.sk
Lokalita: Slovenská republika, Západoslovenský kraj