Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Obchod a služby -> Jazyky

Kategorie Jazyky

Jazyky


Přidat odkaz do této kategorie
Agentura Tailored English Courses, s.r.o Agentura Tailored English Courses, s.r.o

Agentura Tec se specializuje na firemní a individuální kurzy angličtiny na míru, výuku obecné, obchodní a odborné angličtiny, přípravu na jazykové zkoušky, odborné semináře, pobytové kurzy, konverzační klub Hyde Park.

http://www.kurzyanglictiny.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Blanka Hrochová Mgr. - soudně ověřené překlady němčiny Blanka Hrochová Mgr. - soudně ověřené překlady němčiny

Nabízím překlady z němčiny, nizozemštiny - holandštiny, vlámštiny a italštiny i naopak. Poskytuji soudní (ověřené) překlady němčiny a italštiny s kulatým razítkem a kompletní tlumočnické služby v německém jazyce. Výuka němčiny a češtiny pro cizince.

http://www.preklady-hrochova.cz
Lokalita: Olomoucký kraj, Šumperk
Martina Deutscher - francouzština, tlumočení a překlady Martina Deutscher - francouzština, tlumočení a překlady

Profesionální tlumočení pro francouzský jazyk se specializací na tlumočení pro české, slovenské či francouzské firmy na veletrhy, konference, schůzky a obchodní jednání (jazyky francouzština, slovenština a čeština). Tlumočnický servis a doprovod jako např. zajištění hotelu, návštěvy úřadů, přílety či odlety z letiště, služební cesty apod.

http://deutscher.navolnenoze.cz/
Lokalita: Jihočeský kraj

Obchodní, ekonomické a právnické překlady Obchodní, ekonomické a právnické překlady

Překladatelka Ing. Natalja Jampílková nabízí obchodní, ekonomické a právnické překlady z/do ruštiny, angličtiny, běloruštiny a češtiny, technické překlady mezi angličtinou a ruštinou, konsekutivní tlumočení čeština-ruština a angličtina-ruština, odborné korektury a korektury rodilým mluvčím.

http://jampilkova.tlumoceni-preklady.cz
Lokalita: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Odborné překlady do ruštiny Odborné překlady do ruštiny

Precizní překlady odborných technických textů z ČJ/AJ do RJ. Důraz kladen na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Dále nabízím popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v Autocadu. Provádím komplexní překlady technické dokumentace v oborech strojírenství, stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, Vak, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o s

http://www.tranlang.cz/
Překlady a tlumočení do 40 jazyků světa Překlady a tlumočení do 40 jazyků světa

Zajišťujeme překlady a tlumočení do 40 jazyků světa. Dále zajistíme úředně ověřené překlady, komerční překlady. Můžete také využít konsekutivní tlumočení (obchodní jednání), tlumočení s výjezdem do zahraničí, soudní tlumočení, simultánní tlumočení.

http://www.aback.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Texty na zakázku Texty na zakázku

Seminární práce, domácí úkoly, slohové práce, závěrečné práce a další texty na zakázku i v angličtině si můžete snadno a pohodlně nechat napsat profesionálem. Kvalita, spolehlivost a serióznost jsou zaručeny.

http://www.textynazakazku.cz
Tlumočení Phdr.mgr. Jana Bílková, Ph.d Tlumočení Phdr.mgr. Jana Bílková, Ph.d

Profesionální tlumočení z/do jazyků italština, španělština a němčina včetně kombinací. Možnost výjezdu do zahraničí.

http://www.tlumoceni-italstina-spanelstina.cz
Lokalita: Zlínský kraj