Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Poradenství

📁

Poradenství


Přidat odkaz do této kategorie3S Consulting s.r.o

3S Consulting s.r.o

Zavádění a udržování ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 ISO 27001, ISO 22001, ISO 20000, Ohsas, ISO 18001, TS 16949, ISO 3834, Bozp a PO, školení interní auditor Qms, Ems, Ohsas, Isms, metrolog, interní audit, dozorový audit.

http://www.noveiso.cz

Agentura Rafael s.r.o

Agentura Rafael s.r.o

Centrum rekvalifikačního vzdělávání a regenerace, odborné masérské kurzy, poradny zdraví, přednášky feng shui, program formování postavy, thajské, ajurvédské, anticelulitidní masáže, horkými kameny. Prodej kosmetiky Robeus - thermoiodosal.

http://www.regeneracnicentrum.cz

alternativní medicína a Feng Shui poradenství

alternativní medicína a Feng Shui poradenství

Nabídka feng shui poradenství a individuální terapie s využitím přístupů vycházejících z alternativní medicíny.

http://cam-fengshui.cz

Argo Team - Příběh dat

Argo Team - Příběh dat

Argo Team je nezávislá poradenská společnost, jejíž hlavní specializací je analýza dat o zákaznicích, odbytu zboží a prodeji, jakož i plánovaní a zhodnocení marketingových kampaní.

http://www.argoteam.cz

B2b databáze

B2b databáze

Poskytuje produkty a služby pro správná obchodní rozhodnutí. Pomáhá vytipovat a získat nové zákazníky, chránit před potenciálně špatnými obchody a pohledávkami. Poskytujeme finanční, kreditní a marketingové informace o firmách v ČR a v zahraničí.

http://www.creditinfo.cz/

Barevná školička - Strašnice

Barevná školička - Strašnice

V naší školičce rodinného typu připravujeme děti od 2 do 6 let na školu a život v malém kolektivu max. 15 dětí. Pro dospělé organizujeme pilátes, powerjógu, masáže, cvičení pro těhotné a nejrůznější víkendové akce.

http://www.barevnaskolicka.cz/

bazenyasauny.cz - Delta Plecháč

bazenyasauny.cz - Delta Plecháč

Bazény, sauny, vířivé vany, zastřešení, parní lázně, obklady, dlažby, lamelové zakrytí hladiny a foliové izolace, vše na míru po celé Čr. Prodej bazénového příslušenství - filtrace, čerpadla, protiproudy, bezchlorová/chlorová úprava vody,...

http://www.bazenyasauny.cz

Bezpečnostní agentura Doson s.r.o

Bezpečnostní agentura Doson s.r.o

Bezpečnostní agentura zajišťuje bezpečnostní služby, tzn. ochranu objektů, majetku a osob formou pevné i mobilní fyzické ostrahy, detektivní a také úklidové služby. Zabývá se rovněž poradenskou činností v oblasti PO a Bozp.

http://www.doson.cz

Bezpo Plzeň s. r. o

Bezpo Plzeň s. r. o

Kompletní služby v oblasti bezpečnosti práce (bozp) a požární ochrany (po), poradenství v ekologii. Provádíme veškeré školení, revize, prohlídky. Koordinátor na staveništi. Požární zprávy (tzv. Pbř).

http://www.bezpo.com/

easy-práce - nabídka práce, job, jobs

easy-práce - nabídka práce, job, jobs

Nabídka práce z celé Čr. Velmi účinná inzerce práce pro firmy. Pro uchazeče jednoduché hledání nabídek práce a odpovědi přímo zaměstnavatelům.

http://www.easy-prace.cz/

Eurofarm systems - hygiena v chovu skotu

Eurofarm systems - hygiena v chovu skotu

Ucelený a jedinečný systém poradenství, služeb a výrobků, kterým pomáháme našim partnerům řešit zdravotní stav zvířat, zvyšovat mléčnou užitkovost, hygienu a další situace, které mohou v chovu mléčného skotu nastat.

http://www.eurofarm.cz

Extéria pro bezpečnost práce

Extéria pro bezpečnost práce

Firma Extéria poskytuje poradenství, správu a dokumentaci pro bezpečnost práce a požární ochranu. Profesionální přístup, kvalitní zpracování, školení a nízké náklady.

http://www.exteria.cz

haccp system na míru

haccp system na míru

Zavedení a aktualizace systemu Haccp, potravinářské audity, školení zaměstnanců z oblasti hygienického minima a Haccp

http://www.haccp-system.cz

Ing. David Navrátil - Bezpečnost práce, požární ochrana

Ing. David Navrátil - Bezpečnost práce, požární ochrana

Služby v oblasti bezpečnosti a hygieny práce, požární ochrany. Koordinátor Bozp stavby komplet včetně plánu Bozp. Tvorba dokumentace, školení Bozp a PO, audity, Ohsas 18001, kategorizaci prací. Kvalifikace VŠB – Fbi, technik Bozp a PO (bezpečnostní a požární technik). Celá ČR i Praha, Brno, Ostrava.

http://www.dnapo.cz

Judr. Pavla Kochtová, právník, Vimperk

Judr. Pavla Kochtová, právník, Vimperk

Advokát Judr. Pavla Kochtová poskytuje pomoc v oblasti obchodní a trestní právo. Vymáhání pohledávek, zastupování před soudy a státními orgány.

http://www.advokat-vimperk.cz

Koordinátor Bozp

Koordinátor Bozp

Koordinátor Bozp pro práci na staveništi. Školení Bozp a požární ochrana. Kompletní zpracování dokumentace pro Bozp a Po.

http://koordinatorbozp.org

Měření radonu a radonový průzkum Jarolím

Měření radonu a radonový průzkum Jarolím

Profesionální služby v oblasti radonového měření na území Jihočeského kraje, zejména Českých Budějovic, ale i celé ČR. Díky dvacetileté praxi zajistíme kvalitní radonový průzkum na Vašem pozemku i měření radonu ve Vašem domě i jiných objektech.

http://mereni-radonu.webnode.cz/

Ocelové konstrukce – staco.cz

Ocelové konstrukce – staco.cz

Jsme firma, která nabízí projektové a poradenské služby v oblasti navrhování nosných konstrukcí a fasád. Projekty ve stupních uzemní řízení, stavební řízení, realizační dokumentace.

http://www.staco.cz/

Odborné firemní školení Bozp Ostrava

Odborné firemní školení Bozp Ostrava

Nabízíme školení - bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Zabýváme se dokumentací, prověrek, kontroly stavů, školení všech zaměstnanců, odborná pomoc ohledně řešení povinností dle předpisů. Zpracujeme nebo zhodnotíme všechny provozní předpisy.

http://www.bozp-firmy.cz

OK Point s.r.o

OK Point s.r.o

Business partner Telefonica O2. Předmětem podnikání je zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb, poradenství a prodej mobilních telefonů Nokia, Samsung, Sonyericsson, Lg, Apple iphone, Blackberry, Htc.

http://www.okpoint.cz