Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Kancelářské potřeby

📁

Kancelářské potřeby


Přidat odkaz do této kategorie


Adlex s.r.o. - Kompletace a distribuce tisku a zásilek

Adlex s.r.o. - Kompletace a distribuce tisku a zásilek

Adlex spol. s.r.o. - kompletní distribuční služby. Provádíme kompletní distribuci časopisů, novin, katalogů a knih, zpracování databází, tisk adres a balení - až po výpravu hotových zásilek do přepravní sítě.

http://www.adlex.cz

Arc Technologie a.s - informační technologie, distribuc

Arc Technologie a.s - informační technologie, distribuc

Arc Technologie a.s. je výhradním distributorem systémů Toshiba Tec pro Čr. Nabízí pokladny a Pos systémy, Touch Screen Monitory, atd. Prodej, instalace a servis všech dodávaných zařízení.

http://www.arctech.cz

Azcd

Azcd

Výroba CD a DVD - lisováním, vypalováním. Potisk CD a DVD. Obaly. Expresní termíny i limitované série.

http://www.azcd.cz

Cdrmarket

Cdrmarket

Firma Cdrmarket je specializovaný obchod s tonery a cartridge do tiskáren, kopírek a faxů a také nabízí kompletní sortiment kancelářských potřeb (papír, obálky, šanony, psací potřeby,...).

http://www.cdrmarket.cz

Empei - Multimediální elektronika

Empei - Multimediální elektronika

Elektronický obchod s diktafony, skype telefony, ebooky, minikamerami atp. Mnohaleté zkušenosti, vlastní servis na většinu prodávaného zboží, dodání zboží do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky.

http://www.empei.cz

Englishbooks.cz

Englishbooks.cz

Nabízíme učebnice a jiné materiály pro studium a výuku anglického jazyka. Slovníky, audio, video, multimédia, zjednodušená četba. Beletrie v angličtině. Tituly nakladatelství Oxford, Cambridge, Macmillan, Longman atd. Provozujeme i kamennou prodejnu.

http://www.englishbooks.cz

Kancelářské potřeby, školní pomůcky

Kancelářské potřeby, školní pomůcky

Kancelářské potřeby, školní pomůcky, papír, tužky, elektro, PC. Komplexní sortiment kancelářských potřeb, školních pomůcek. Vše pro kancelář, školu.

http://www.mujshop.eu

Klips.sk - Kliprámy pre Vás

Klips.sk - Kliprámy pre Vás

Ponuka kvalitných klip rámov z eloxovaného hliníka za najvýhodnejšie ceny. Klip rámy sú vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie a vďaka ich elegantnému dizajnu v prevedení eloxovaného hliníka sú veľmi elegantné a pôsobivé.

http://klips.sk

potisk nejen dárkových předmětů

potisk nejen dárkových předmětů

U nás si můžete objednat originální reklamní cedule, firemní cedule, výstražné cedule s vlastním psem, jmenovky - cedulky na dveře, jmenovky - cedulky na poštovní schránku. V obchůdku najdete i fotodárky - hrnky s fotografíí, polštáře s fotografií, fotobryndáky, klíčenky, podložky pod myš, tácky pod nápoje, puzzle, nažehlovačky, obrázky na plátně.

http://malopotisk.cz

Print Plus, s.r.o

Print Plus, s.r.o

Specializujeme se na prodej originálních i kompatibilních inkoustových kazet a tonerů do všech tiskáren a kopírek. Dále nabízíme tiskárny, plnící sady, inkousty, TTR role do faxů, pásky do jehličkových tiskáren, papíry, fotopapíry a příslušenství k PC. Provádíme i plnění inkoustových kazet.

http://www.levne-tonery-naplne.cz/

Tarakan - ručně vyráběné notýsky, diáře a skícáky

Tarakan - ručně vyráběné notýsky, diáře a skícáky

Tarakan jsou ručně vyráběné, originální zápisníky, notýsky, diáře a skicáky. Obaly jsou recyklované z rozličných materiálů, od banánových krabic, přes staré a jinak nepoužitelné knihy až po vinylové desky. Každý kus je originál a má své vlastní unikátní číslo. Zápisníky vyrábíme v malé dílně v Praze na Žižkově a prodáváme v našem eshopu a v obchůdcích hlavně v Praze a okolí.

http://www.tarakan.cz

Vizitky - tisk vizitek online

Vizitky - tisk vizitek online

Vizitky tiskneme online ofsetovou technologií. Na vizitky dáváme laminaci zdarma.

http://www.tisk-vizitky.cz