Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Školství


Přidat odkaz do této kategorie


Angličtina online Angličtina online

Portál o angličtině, reáliích, včetně slovníku a seznamky.

http://www.anglictina.xf.cz
Angličtina online Angličtina online

Efektivní metoda výuky angličtiny, pro ty, kteří nemají čas, případně je nebaví docházet do jazykových kurzů, nebo pro věčné začátečníky. Sami si určujete kde, jak často a jak dlouho se budete učit.

http://www.ucmese.cz/
Cvičebnice Včelička Cvičebnice Včelička

Měsíčník pro výchovně-vzdělávací práci s dětmi v mateřských školách. Včelička je výchovně-vzdělávací projekt zaměřený na rozvoj dítěte v mateřské škole prostřednictvím individuálního i skupinového působení.

http://www.vcelicka.cz
Fyzika zajímavě, tradičně i netradičně Fyzika zajímavě, tradičně i netradičně

Fyzika zajímavě, tradičně i netradičně aneb vše z fyziky pro žáky základních a středních škol. Fyzikální výklady, příklady a teorie. Fyzika jasně, přehledně a jednoduše.

http://www.e-fyzika.cz
http://honzakletecka.webnode.cz/ - Honza Kletečka http://honzakletecka.webnode.cz/ - Honza Kletečka

Tyto webové stránky jsou osobními stránkami jednoho neznámého, leč doufám energického učitele z jednoho malého českého městečka. Pokud se na nich porozhlédnete, měli byste zde najít téměř veškeré studijní materiály, které používám v hodinách zeměpisu a dějepisu. Materiály jsou vypracovány velmi pečlivě a jsou určeny nejen všem žákům základních škol, ale i jejich učitelům, kteří právě hledají určitý učební materiál. Stránky se také věnují zážitkům z mého cestování po světě.

http://honzakletecka.webnode.cz/
Chemické výpočty Chemické výpočty

Stránky pro procvičování a výuku chemických výpočtů - naučíte se zde základní chemické výpočty jako hmotnostní zlomek, látkové množství, molární koncentrace, výpočet ph. Můžete si zde nechat vytisknout také náhodný test nebo krátkou sbírku úloh.

http://chemicke-vypocty.cz
Kampomaturitě.cz - vše k přijímacím zkouškám a maturitě Kampomaturitě.cz - vše k přijímacím zkouškám a maturitě

Vše k přijímacím zkouškám a maturitě. Největší vzdělávací web pro maturanty, který nabízí všechny učebnice, testy, přípravné kurzy, seminárky, čtenářský deník, adresáře vysokých a vyšších odborných škol. Poradenství kam po maturitě, jak udělat přijímací zkoušky, online videa a kurzy i tištěný časopis Kam po maturitě online zdarma.

http://www.kampomaturite.cz/
Kvalitní korektury písemných prací Kvalitní korektury písemných prací

Korektury seminárních, diplomových, bakalářských a jiných písemných prací

http://korektura.net
London Institute Praha s.r.o. London Institute Praha s.r.o.

London Institute Praha je britská jazyková a počítačová škola se nachází v centru Prahy. Součástí je studentská agentura, která zajišt'uje au-pair pobyty a nabízí různé krátkodobé i dlouhodobé studijní programy v mnoha zemích.

http://www.londoninstitute.cz
Protidrogové přednášky - Dominik Nekolný Protidrogové přednášky - Dominik Nekolný

Mistr světa v BMX a představitel životního stylu "straight edge" - Dominik Nekolný se svým projektem protidrogoveprednasky.cz přednáší na základních a středních školách o tom, jaké to je žít životní styl bez drog.

http://protidrogoveprednasky.cz
Readytoread.cz – Korektury textu na počkání Readytoread.cz – Korektury textu na počkání

Korektury textu zpracováváme na počkání, v noci nebo do 24 hodin. Provádíme jazykovou a stylistickou korekturu za jednu cenu.

http://www.readytoread.cz/
Slovník cizích slov Slovník cizích slov

Jednoduchý a přehledný slovník cizích slov, ve kterém si můžete vyhledat význam slov, která neznáte.

https://www.infoz.cz/
Slovník cizích slov .net Slovník cizích slov .net

Slovník cizích slov online s vyhledáváním cizích slov, významů a termínů. Najdete zde vysvětlení zkratek a termínů z vědy, počítačů, ale i neobvyklá slova. Pokud cizí slova nenajdete, můžete na ně uložit dotaz, na již vložené dotazy můžete odpovídat.

http://www.slovnik-cizich-slov.net
Sommeliérské kurzy - Vinařský Institut Sommeliérské kurzy - Vinařský Institut

Vinařský Institut České republiky nabízí všem zájemcům o víno své sommeliérské kurzy. Sommeliérský kurz je základem pro každého sommeliéra.

http://www.vinarskyinstitut.cz
Studentský portál primát.cz Studentský portál primát.cz

Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu.

http://www.primat.cz
Štúdium Štúdium

Vzdelávací portál s možnosťou prehľadného vyhľadávania denných a externých štúdií na stredných školách, fakultách a univerzitách. Možnosti vyhľadávania podľa miesta štúdia, typu študijného programu, stupňa štúdia, formy štúdia atď...

http://www.studia.sk
Vše pro školy Vše pro školy

Produkty a služby pro školy. Firemní nabídka pro školy s možností vkládání informací pro školy. Můžete zde prezentovat své firemní nabídky pro školy na 6 portálech a to zcela neomezeně a najednou. Portál pro školy zastřešuje přes 13 000 škol.

http://www.pro-skoly.cz