Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Školství —> Jazykovky a kursy


Přidat odkaz do této kategorieAnglickyaspanlelsky.cz-výuka a překlady

Anglickyaspanlelsky.cz-výuka a překlady

Jazyková škola poskytuje sugestopedické a běžné kurzy angličtiny a španělštiny formou skupinovou i individuální, doučování i přípravu k maturitě. Dále nabízíme překlady ze všech odborných oblastí a všech kombinací angličtina – španělština – čeština

http://www.anglickyaspanelsky.cz

Gemare Agency

Gemare Agency

Naše nabídka zahrnuje pořádání promotion akcí zaměřených na podporu prodeje, zajištění doprovodných a zábavných programů pro klienty, zaměstnance či širokou veřejnost. Teambuildingový program připravíme přímo na míru Vaší společnosti.

http://www.gemareagency.cz

Intenzivní kurzy

Intenzivní kurzy

Intenzivní kurzy s jazykovou agenturou Kolumbus kombinuje výuku jazyka se sportem.

http://www.agenturakolumbus.cz

IT Academy - Počítačové kurzy a školenia

IT Academy - Počítačové kurzy a školenia

IT Academy to sú cenovo dostupné počítačové kurzy. Kvalitné IT školenia, ktorými Vás budú v príjemnom prostredí sprevádzať naši skúsení lektori. IT Academy je vzdelávacie centrum, ktoré Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. IT Academy to sú kvalitné a cenovo dostupné počítačové kurzy.

http://www.it-academy.sk

Jazyková škola Astra

Jazyková škola Astra

Jazyková škola Astra zajišťuje již od roku 1996 jazykové kurzy, tj. angličtina pro děti a dospělé, nově také angličtina pro firmy.

http://www.astrajs.cz

Jazyková škola Presto

Jazyková škola Presto

Moderně vybavená jazyková škola v centru Prahy nabízí kvalitní jazykové kurzy pro firmy i veřejnost. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, čínština i čeština pro cizince.

http://www.presto-skola.cz/

Jazykové centrum Genius

Jazykové centrum Genius

Naše jazyková škola a překladatelská agentura se specializuje na služby poskytované v rámci řady cizích jazyků. Ve více než 20 jazycích jsme schopni poskytnout profesionální služby v oblasti výuky, jazykových korektur a překladatelství a tlumočnictví. Disponujeme vlastní databází zkušených lektorů a překladatelů, kteří mají dlouholetou praxi. Našim hlavním záměrem je poskytovat kvalitní a konkurence schopné služby, proto se snažíme svou činnost vykonávat tak, aby se k nám klienti s důvěrou vrace

http://www.jcgenius.cz

Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy

Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy

Jazyková škola a vzdělávací agentura v centru Brna. Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu a další jazyky. Nabízíme i netradiční metody pro rozvoj Vaší firmy i osobnosti.

https://www.jsjilek.cz/

Nepustilova jazyková škola, kurzy, Brno

Nepustilova jazyková škola, kurzy, Brno

Angličtina, němčina a francouzština v Brně netradiční Nepustilovou metodou. Nepustilova jazyková škola nabízí týdenní intenzivní kurzy, dvouměsíční dopolední, odpolední a večerní kurzy, víkendové kurzy.

http://www.njs.cz/

Práce ve výškách Mgr.hlavizňa

Práce ve výškách Mgr.hlavizňa

Školení odborné způsobilosti pro práci ve výškách, včetně a bez lanového přístupu a bez použití individuálního zabezpečení. Revize Oopp a horolezeckého vybavení. Zpracování technologických postupů pro práce ve výškách.

http://www.skolenivyskovky.cz

Překladanotace.cz

Překladanotace.cz

Překlad anotace je projekt, který se zaměřuje na překlady anotací nejen pro bakalářské práce a diplomové práce ale i všech disertačních a seminárních prací. Nabízíme překlad anotace a abstraktu do angličtiny i němčiny. Pro Vaši práci v cizím jazyce je kvalitní překlad anotace a abstraktu důležitý.

http://prekladanotace.cz

Příprava na Osp testy

Příprava na Osp testy

Příprava na testy obecných studijních předpokladů. Krátké i dlouhé testy osp. Návody, triky. Přehledný a jasný rozbor úloh z logiky.

http://www.osp-testy.cz

Semináře a školení pro manažery – Forum-media.cz

Semináře a školení pro manažery – Forum-media.cz

Zaměřujeme se na vydávání odborných multimediálních publikací včetně užitečných softwarových aplikací. Pořádáme semináře pro manažery soukromých firem i organizací veřejného sektoru.

http://www.forum-media.cz/

Studyline s.r.o. - studium v Austrálii

Studyline s.r.o. - studium v Austrálii

Specialisté na pobyty v Austrálii. Pobyty v Austrálii zajišťujeme kompletně - studium, práce, víza, ubytování, letenky, možnosti cestování a mnoho dalších služeb. Partnerské kanceláře v Sydney, Perthu a Brisbane. Profesionální a osobní přístup.

http://www.australie-studium.cz

Škola jazyků Zlín

Škola jazyků Zlín

jazykové kurzy nejenom pro mládež a pro dospělé, ale také pro rodiče s dětmi. Hlídání dětí zajištěno v herně. Kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a ruštiny. Osobní přístup.

http://www.skolajazyku.com

Taneční škola B-original - Taneční kurzy a open class P

Taneční škola B-original - Taneční kurzy a open class P

Pořádáme taneční kurzy a open class pro děti i dospělé - hip hop, break dance, house dance, krump, poppin, lockin, hype, dancehall, rnb, show dance, jazz, balet a jiné. Zajišťujeme taneční show a nabízíme taneční vystoupení.

http://www.b-original.cz

Taneční škola Dynamic Brno

Taneční škola Dynamic Brno

Taneční škola Dynamic v Brně je moderní taneční školou, která nabízí výuku tance pod vedením zkušených tanečních lektorů. Zaměřujeme se na různé taneční styly jako Street Dance, Společenské a standardní tance, Latinsko-americké tance, Dance Fitness.

http://www.tsdynamic.cz/

Threshold Training Associates - jazyková škola

Threshold Training Associates - jazyková škola

Zajišťujeme výuku jazyků ve firmách, státních organizacích a finančních institucích. Nabízíme kurzy šité na míru pro skupiny i jednotlivce, výuku pro veřejnost, letní intenzivní kurzy v ČR, jazykové kurzy v zahraničí, jazykové poradenství, překlady a tlumočení.

http://www.threshold.cz

Vaoa - jazyková škola a vzdělávací agentura

Vaoa - jazyková škola a vzdělávací agentura

vaoa je jazyková škola, která nabízí veřejné i firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení, přípravu studentů k maturitě a ke zkouškám na VŠ, kurzy Soft Skills, počítačové kurzy a mnohem více. Hlavními jazyky jsou anglický, německý a francouzský.

http://www.vaoa.cz

Via school

Via school

Ponúkame Vám kurzy angličtiny všetkých úrovní, doučovanie pre základné, stredné a vysoké školy, príprava na maturitu, ako aj jedinečný typ kurzov: rodič+ dieťa.

http://www.kurzy-anglictiny-kosice.sk/