Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Školství —> Školy

Kategorie Školy

Školy


Přidat odkaz do této kategorie


Bankovní institut vysoká škola, a.s. Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Poskytujeme moderní bakalářské Bc. a magisterské Mgr. studium v Praze, Břeclavi, Jablonci nad Nisou, Jihlavě, Karlových Varech, Karviné, Písku, Teplicích a Vyškově v prezenční a kombinované formě bez přijímacích zkoušek v atraktivních oborech.

http://www.bivs.cz
Dálkové studium, maturita dálkově – hotelová škola Prah Dálkové studium, maturita dálkově – hotelová škola Prah

Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník. Dálkově u nás může studovat každý, kdo má minimálně základní vzdělání. Přijímací zkoušky se nekonají.

http://www.ssgh.cz
Dětské centrum Beruška Zlín Dětské centrum Beruška Zlín

Dětské centrum Beruška Zlín nabízí široké spektrum aktivit pro Vaše dětí, ale i pro Vás! V průběhu roku pořádá jak pravidelné činnosti, tak i jednorázové akce. Dále nabízí hernu pro dětí a letní příměstské tábory.

http://www.beruskazlin.cz/
Duhová školička Želešice Duhová školička Želešice

Jsme soukromá školička s celoročním provozem pro děti ve věku od 2 let s celkovou kapacitou max. 19 dětí. Pro děti je připravený nově vybudovaný rodinný dům, který splňuje veškeré hygienické a bezpečnostní normy pro děti.

http://www.duhova-skolicka.cz/
Java školení Java školení

Nabízíme kurzy programování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

http://www.java-skoleni.cz
Jazykové školky Kindergarten Jazykové školky Kindergarten

Síť anglických jazykových školek nejen na území Prahy. Síť mateřských školek v celé České republice, která získala titul školka roku 2007 a 2008.

http://www.kindergarten.cz/
Jesle Praha Jesle Praha

Náš katalog vám pomůže s výběrem jeslí v Praze. Porovnejte si rychle a pohodlně nabídky soukromých jeslí pro Prahu a okolí. Pomocí přehledné mapy naleznete jesle, které jsou nejblíže vašemu bydlišti.

http://www.prazske-jesle.cz
Soukromé jesle Praha východ Soukromé jesle Praha východ

Soukromé jesle, jesličky rodinného typu se zdravotními sestřičkami a pedagogy, v klidné a zelené části Měšic, Praha východ s vlastní zahradou. Využíváme biopotraviny, kroužky typu keramika, angličtina, jóga pro jesle.

http://www.projesle.cz
Taneční škola Plamínek – taneční kurzy Taneční škola Plamínek – taneční kurzy

Taneční škola Plamínek pořádá taneční kurzy pro mládež i dospělé v Praze i mimo ni. Pořádáme pravidelné taneční čaje v Eurodancecenter. Zajišťujeme taneční plesy a společenské akce na klíč, včetně nabídky orchestrů, tanečních vystoupení a moderátorů.

http://www.plaminek.cz
Věra Volfová - Jazyková škola Libere Věra Volfová - Jazyková škola Libere

Jazyková škola Libere - výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy, angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině.

http://www.libere.cz
Základní škola a Mateřská škola Jalubí Základní škola a Mateřská škola Jalubí

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště. Základní škola pro 150 žáků s jídelnou a družinou. Informace pro děti i rodiče.

http://www.zsjalubi.cz
Základní škola Mohelno, okres Třebíč Základní škola Mohelno, okres Třebíč

Základní škola Mohelno poskytuje vzdělání zaměřené na získání potřebných znalostí, vědomostí a dovedností. Vede žáky k osvojení správných životních postojů, respektování humanity a demokracie. Profiluje se v ekologické, environmentální, sportovní i estetické výchově i v zájmové činnosti.

http://www.zsmohelno.cz/
Základní umělecká škola Třemošná Základní umělecká škola Třemošná

Základní umělecká škola v Třemošné učí děti hrát na vybraný hudební nástroj nebo zpívat.

http://www.zustremosna.cz
Zš, PŠ a MŠ Česká Lípa Zš, PŠ a MŠ Česká Lípa

Zš, PŠ a Mš, Česká Lípa je speciální škola, která vzdělává žáky se všemi stupni mentálního postižení a žáky s kombinovanými vadami. Součástí školy je přípravný stupeň základní školy speciální a mateřská škola. Jedná se o úplnou základní školu.

http://zspsms.cz