Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Sport


Přidat odkaz do této kategorieTandemové seskoky Kolín - střední Čechy

Tandemové seskoky Kolín - střední Čechy

Letiště Kolín je ideální místo pro tandemové seskoky klientů z Kolína, Prahy, Pardubic. Tandemový seskok vám nabízíme ze 4 km z L-410 turbolet. Dále nabízíme parakurzy, výcvik Aff a vyhlídkové lety. Zabezpečujeme seskoky pro celé střední Čechy.

http://www.tandemove-seskoky-kolin.cz

TJ Bystrc - sport pro všechny

TJ Bystrc - sport pro všechny

Sportovní klub TJ Bystrc nabízí všem zájemcům o sport možnost vyžití v různých sportovních aktivitách jako jsou volejbal, aerobic, jóga a další. Nabízíme sport a cvičení pro dětské i dospělé zájemce.

http://www.tjbystrc.cz

TJ Spartak Lubenec

TJ Spartak Lubenec

Stránky se zabývají činností sportovního klubu TJ Spartak Lubenec. Fotbal, stolní tenis.

http://www.spartaklubenec.estranky.cz

TTC Brandýs nad Labem – oddíl stolního tenisu

TTC Brandýs nad Labem – oddíl stolního tenisu

Informace o činnosti oddílu stolního tenisu. Soupisky hráčů, termínové listiny, rozpisy tréninků, výsledky soutěží a turnajů, fotografie ze zápasů.

http://ttcbrandys.wz.cz

Volejbalový tým Lavina

Volejbalový tým Lavina

Oficiální webové stránky smíšeného volejbalového týmu Lavina, jež působí v Brně a okolí již od roku 2009. Na našich stránkách naleznete informace o týmu, hráčích, fotky i videa z utkání a mimo to i spoustu další volejbalové zábavy.

http://www.volejbal-lavina.cz/

Zebrasport.cz

Zebrasport.cz

Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping a také potřeby pro práci ve výškách. Dále nabízíme kvalitní vybavení pro záchranáře.

http://www.zebrasport.cz

Zumba Dance - Východní Čechy

Zumba Dance - Východní Čechy

Zumba dance pro Východní Čechy, lekce pro Hradec Králové a Týniště nad Orlicí. Zumba patří k novým, svěžím, efektivním a zábavným fitness cvičením, při kterém vás neomezuje váš věk, taneční vyzrálost, fitness zkušenosti ani kila navíc.

http://www.zumba-dance.net