Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zdraví

Kategorie Masáže

Masáže

Kategorie Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby

Kategorie Životní styl

Životní styl

Kategorie Zubaři

Zubaři


Přidat odkaz do této kategorie

Acneon - Stop beďarům Acneon - Stop beďarům

Acneon obsahuje aktivní látku praventintm, jež pomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících zanícení komedonů, zmírňuje zčervenání kůže a díky svým antioxidačním účinkům zlepšuje zdraví a vzhled pokožky.

http://www.acneon.cz
Alternativní léčení energií Alternativní léčení energií

ET - Energetizační tabulka: Posílení, regenerace a léčení energií, aktivace vody, aura, čakry, automatická kresba, relaxace a meditace.

http://www.energytable.cz
Apia cz, s.r.o. - Oční optika, brýle Apia cz, s.r.o. - Oční optika, brýle

Velkoobchod a maloobchod s oční optikou dováží a prodává obruby, dioptrické a sluneční brýle světoznámých značek Police, Sting, Chanel, Prada, Gucci, Armani, Versage, Escada, Givenchy. Kontaktní čočky Johnson, Bausch. Provádíme vyšetření zraku.

http://www.ocnioptika.com
Lokalita: Jihomoravský kraj

Avienclinic, s.r.o Avienclinic, s.r.o

Moderní klinika estetická a klasická dermatologie nabízí služby laser centra, neinvazivní liposukce, stomatologie a zubní hygiena, služby dietologa a klinického psychologa. Pro klienty parkování zdarma, otevřeno 9:00 - 18:00.

http://www.avienclinic.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Baby-cafe U Missorky Baby-cafe U Missorky

Portál věnovaný těhotenství, mateřství, rodině, diskusím o dětech, výchově dětí a výměně zkušeností.

http://www.baby-cafe.cz
Bemer 3000 - efektivní magnetoterapie Bemer 3000 - efektivní magnetoterapie

Chcete aktivně pečovat o své zdraví, ať už preventivně nebo trpíte zdravotními komplikacemi? Může pomoci naše magnetická terapie, ovlivňující magnetické pole v živé buňce. Zlepšuje prokrvení tkání a podporuje aktivaci mechanismu přírodního samohojení.

http://www.bemer3000.wbs.cz
Lokalita: Středočeský kraj

Benosen - Pro klidný spánek Benosen - Pro klidný spánek

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Tyto látky pomáhají uvolnit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu a zkvalitnit tak samotný spánek.

http://www.benosen.cz
Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody

Zaměřujeme se na přírodní doplňky stravy, bylinkové čaje pro zdraví, čaje bio Sonnentor, tinktury, rakytníkový sirup. Výrobky jsou rozděleny podle gemmoterapie, evropské fytoterapie, ayurvédy a tradiční čínské medicíny.

http://www.bioapatyka.cz
Biocen Laboratories s.r.o. Biocen Laboratories s.r.o.

výroba a vývoj doplňků stravy pro sport, fitness, zábavu, dále firma nabízí přípravky pro dodání energie, regulaci tělesné váhy, výrobky s obsahem l-karnitinu a mnoho dalšího.

http://www.biocen.cz

Bionce-biorezonanční terapie Bionce-biorezonanční terapie

Pomáháme při odvykání kouření a se závislostí na cigaretách. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma, migrény, plísně a viry, poruchy výživy, poruchy trávení a výživové poradenství.

http://www.bionce.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
BioVendor - Klinické produkty BioVendor - Klinické produkty

Medicínské a zdravotnické přístroje a nástroje pro diagnostiku i léčbu, které jsou denně ověřovány lékaři po celém světě v oborech jako je ultrasonografie, endoskopie, ortopedie, pacientský monitoring.

http://kp.biovendor.cz/
Lokalita: Jihomoravský kraj
Buněčná výživa pro každého, Buněčná výživa pro každého,

kdo potřebuje zhubnout, přibrat, zregenerovat organismus a uchovat si své zdraví i do budoucnosti.

http://bunecnavyziva.er.cz

Cambridžská dieta Cambridžská dieta

The Cambridge diet - klinicky testovaná dieta a způsob hubnutí. Naše dieta je pro každého s velkým sortimentem produktů pro hubnutí. Individuální přístup, stálá kontrola a podpora osobního poradce. Dieta v prodeji pouze u autorizovaných poradců.

http://www.hubnuti-a-dieta.cz
Carnitine – spalovač tuků Carnitine – spalovač tuků

Carnitine - je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků na energii. Doporučuje se sportovcům a lidem s nadváhou.

http://www.carnitine.cz
Centrum péče o člověka Centrum péče o člověka

Centrum péče o člověka - programy zdravého hubnutí zahrnující spolupráci s výživovým poradcem, úpravu jídelníčku, osobní redukční plán, pohybovou aktivitu. Zdravé hubnutí, osobní jídelníček, výživový poradce, potravinové doplňky.

http://www.hubnuti.org
Lokalita: Hlavní město Praha

Centrum plastické chirurgie Perfect Clinic Centrum plastické chirurgie Perfect Clinic

Provádíme plastické operace boltců nosu očních víček obličeje krku face lift facelifting čela zvětšování prsou zvětšení augmentace modelace zmenšení odsávání tuku liposukce plastika břišní stěny stehen paží genitálu Úprava jizev odstranění korekce vrásek chemický peeling botulotoxin injekční implantáty.

http://www.perfectclinic.cz
Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie

Ambulatní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním odborné péče v oblasti ortopedie dětí i dospělých (včetně preventivního ultrazvukového vyšetření kyčlí kojenců). V návaznosti, nejen na tuto odbornost, nabízíme komplexní péči fyzioterapie (rehabilitace).

http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Clinicsimply Clinicsimply

Clinicsimply - Centrum neinvazivní diagnostiky a výživového poradenství nabízí individuální přístup, neinvazivní diagnostiku Amp, konzultace s atestovanými lékaři. Clinicsimply vám nabízí výživové poradenství.

http://www.clinicsimply.cz
Lokalita: Pardubický kraj, Pardubice

Dacom Pharma Dacom Pharma

Jsme společnost která vyvíjí a vyrábí doplňky stravy. Snažíme se, aby nabídka našich produktů přesně splňovala Vaše požadavky. Mezi naše produkty patří výživa pro klouby, opalovací krémy, potravinové doplňky, vitamínové doplňky.

http://www.dacom.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Dělená strava Dělená strava

Dělená strava rozděluje potraviny do 3 skupin, a to podle odlišného způsobu zpracování v trávícím traktu. První skupinou můžeme nazvat jako bílkoviny, druhou jako sacharidy a třetí jako neutrální potraviny.

http://www.delena-strava.cz
Denní a týdenní stacionář Jihlava Denní a týdenní stacionář Jihlava

Stacionář pro děti a dospělé s mentálním postižením a přidruženými smyslovými i tělesnými handicapy a s autistickými rysy, kteří mohou pobývat v kolektivu. Naše služby: ubytování, stravování, školní výuka, integrace do společnosti, rehabilitace.

http://www.stacionar-jihlava.cz/
Lokalita: Kraj Vysočina

Dentdream - extrakce v celkové anestezii Dentdream - extrakce v celkové anestezii

Dentdream je privátní stomatologické zařízení, které Vám díky spolupráci s anesteziology nabízí nadstandardní výkon, kterým je Extrakce zubů v celkové narkóze. Jedná se o bezbolestné ošetření chrupu (bezbolestné trhání zubů).

http://www.dentdream.ic.cz
Lokalita: Pardubický kraj
Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou

Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi a zabraňují vzniku neurodegenerativních komplikací při diabetu.

http://www.dialevel.cz
Dieta pro zdravé hubnutí Dieta pro zdravé hubnutí

abc Dieta je služba pro pohodlné a zdravé hubnutí. Jídelníčky navrhuje dietolog, aby byla redukce váhy přirozená a pozvolná.

http://abcdieta.cz

E Kulturistika shop E Kulturistika shop

Sportovní výživa a doplňky stravy nejen pro kulturisty. O své zkušenosti s tréninkem a výživou se s Vámi podělí mimo jiné například vícemistr Evropy v kulturistice ing. Peter Tatarka, Stefan Orosz, 3-násobná mistryně světa Eva Sukupová.

http://www.e-kulturistika.cz/eshop
E-shop Vitamína E-shop Vitamína

Nabízíme biopotraviny, detoxikační náplasti, doplňky stravy, stévii, aloe vera, řasu chlorella, mýdlové ořechy, éterické oleje, solné lampy a další produkty, které pomáhají dosáhnout dlouhodobého zdraví namísto potlačovaní symptomů nemocí.

http://www.vitamina.cz
E-Vitamin.cz E-Vitamin.cz

Vše o vitamínech. Vitamín je látka, která spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy.

http://www.e-vitamin.cz

Erekce – erekce a vše důležité o ní… Erekce – erekce a vše důležité o ní…

Dočtete se všechno podstatné o příčinách a léčbě erektilní dysfunkce. Informace založené na průzkumech a ukázkách ze světových statistik. Princip činnosti mužských orgánů a negativní vliv různých faktorů na jejich činnost.

http://www.erekce.name
Lokalita: Hlavní město Praha
Eshopzdravi.cz Eshopzdravi.cz

U nás produkty pro Vaše zdraví - vitamíny, doplňky stravy, diety, prostředky na hubnutí. Dále potřeby pro kojící a maminky - odsávačky mateřského mléka, kosmetika, výživa pro miminka. A také zdravotnické potřeby - tonometry, lékárničky, náplasti.

http://www.eshopzdravi.cz
Esthé - Klinika estetické medicíny Esthé - Klinika estetické medicíny

Esthé Laser centrum je prestižní odborná klinika, která se specializuje zejména na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, Orl a kosmetologii.

http://www.esthe-laser.cz
Lokalita: Hlavní město Praha