Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zdraví


Přidat odkaz do této kategorieBenosen - Pro klidný spánek

Benosen - Pro klidný spánek

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Tyto látky pomáhají uvolnit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu a zkvalitnit tak samotný spánek.

http://www.benosen.cz

Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody

Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody

Zaměřujeme se na přírodní doplňky stravy, bylinkové čaje pro zdraví, čaje bio Sonnentor, tinktury, rakytníkový sirup. Výrobky jsou rozděleny podle gemmoterapie, evropské fytoterapie, ayurvédy a tradiční čínské medicíny.

http://www.bioapatyka.cz

Bionce-biorezonanční terapie

Bionce-biorezonanční terapie

Pomáháme při odvykání kouření a se závislostí na cigaretách. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma, migrény, plísně a viry, poruchy výživy, poruchy trávení a výživové poradenství.

http://www.bionce.cz

Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie

Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie

Ambulatní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním odborné péče v oblasti ortopedie dětí i dospělých (včetně preventivního ultrazvukového vyšetření kyčlí kojenců). V návaznosti, nejen na tuto odbornost, nabízíme komplexní péči fyzioterapie (rehabilitace).

http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz/

Dacom Pharma

Dacom Pharma

Jsme společnost která vyvíjí a vyrábí doplňky stravy. Snažíme se, aby nabídka našich produktů přesně splňovala Vaše požadavky. Mezi naše produkty patří výživa pro klouby, opalovací krémy, potravinové doplňky, vitamínové doplňky.

http://www.dacom.cz

Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou

Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou

Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi a zabraňují vzniku neurodegenerativních komplikací při diabetu.

http://www.dialevel.cz

Dieta pro zdravé hubnutí

Dieta pro zdravé hubnutí

abc Dieta je služba pro pohodlné a zdravé hubnutí. Jídelníčky navrhuje dietolog, aby byla redukce váhy přirozená a pozvolná.

http://abcdieta.cz

E-shop Vitamína

E-shop Vitamína

Nabízíme biopotraviny, detoxikační náplasti, doplňky stravy, stévii, aloe vera, řasu chlorella, mýdlové ořechy, éterické oleje, solné lampy a další produkty, které pomáhají dosáhnout dlouhodobého zdraví namísto potlačovaní symptomů nemocí.

http://www.vitamina.cz

Exté - estetické centrum s.r.o

Exté - estetické centrum s.r.o

Poskytujeme stomatologické a stomatochirurgické služby bělení zubů, zubní implantáty, bezbolestné ošetření zubů v celkové anestesii a zubní šperky. Dále služby plastické chirurgie, operace prsou, nosu, víček, odstranění chrápání.

http://www.esteticke-centrum.cz

Genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská

Genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská

Soukromá genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská poskytuje komplexní genetickou péči o lidi všech věkových skupin. Genetická ambulance se zabývá mimo jiné vyšetřením sterilních párů, vyšetřením dětí a dospělých s vrozenými vývojovými vadami.

http://www.genetickaambulanceostrava.cz/

Gyn Krup s.r.o. - gynekologie Praha

Gyn Krup s.r.o. - gynekologie Praha

Nabízíme: preventivní gynekologické vyšetření, ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví, gynekologická endokrinologie, problematika klimaktéria. Dále prenatální péče, vyšetření sterilních párů, aplikace antikoncepce, laserová terapie.

http://www.gynkrup.cz/

High Care Centrum Sunjet

High Care Centrum Sunjet

Patentované diferencované ošetření celulitidy Dcb, lymfatická drenáž, aktivace štěpení tuků, zpevnění podkožního vaziva, cévní gymnastika. Léčebné postupy a produkty firmy Weyergans. Turbo solárium Megasun.

http://www.sunjet.cz

Hydrocolon.cz

Hydrocolon.cz

Portál se zaměřuje na hydrocolonovou terapii, účinnou metodu pro léčbu obtížných nemocí nazývanou také střevní sprcha. Přináší informace o vývoji, účincích, poskytovatelích terapie i nemocích, které lze hydrocolon terapií léčit

http://www.hydrocolon.cz

Inspirita

Inspirita

Klinika čínské medicíny vedená zkušenými lékaři nabízí akupunkturu, čínské bylinné potravinové doplňky, výživové poradenství, programy na hubnutí s pomocí ušní akupunktury, masáže, čínské cvičení čchi-kung a taiči, Pilates, prodej bioproduktů.

http://www.inspirita.cz

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o

Operujeme křečové žíly, provádíme depilace laserem, liposukce (i ultrazvukem), hemoroidy a chrápání, upravujeme oční víčka, nos, uši. Odstraňujeme vrásky (botox, Ipl), mateřská znaménka, pigmentové skvrny, bradavice, žilky, jizvy, akné, celulitidu.

http://www.ilk.cz

Kraniosakrální terapie - Centrum Dotek

Kraniosakrální terapie - Centrum Dotek

Poskytujeme kraniosakrální biodynamické ošetření. Kraniosakrální biodynamika je jedním z oborů kraniosakrální terapie. Jde o moderní, holistický přístup ke zdraví a léčení, který vychází ze západního lékařství. Organizujeme setkání terapeutů a přednášky o kraniosakrlální terapii pro veřejnost.

http://www.kraniosakralni-terapie.org

Laserstudio - služby estetické dermatologie

Laserstudio - služby estetické dermatologie

Centrum estetické dermatologie nabízí komplexní ošetření jako omlazení pokožky, laserovou depilaci či odstranění znamének a kožních výrůstků.

http://www.laserstudio.cz/

Lifestyle Blog o moderních tématech

Lifestyle Blog o moderních tématech

Přinášíme pro Vás aktuální dění v oblasti módy, kosmetiky, cvičeni, ale také kultury, zdraví, novinek ve službách v Brně a okolí… zkrátka vše, co zajímá mladé ženy, které sledují módu a lifestyle obecně.

http://www.coolbrnoblog.cz

Mudr. Hana Landová - Studio Hana beauty

Mudr. Hana Landová - Studio Hana beauty

Provádíme neinvazivní bezbolestnou liposukci, odstraňování celulitidy, tvarování a zpevňování postavy, lymfatické drenáže, relaxační masáže, vypínání a omlazování pokožky.

http://www.hanastudio.cz/

MUDr. Slavomír Klátil | Urologie Zlín

MUDr. Slavomír Klátil | Urologie Zlín

Naše urologická ambulance se zabývá komplexní urologickou ambulantní péčí, onemocněním močových cest, a vše spojené s urologickými problémy.

https://www.https-urologie-zlin-klatil.cz/