Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zdraví


Přidat odkaz do této kategorie

Alternativní léčení energií Alternativní léčení energií

ET - Energetizační tabulka: Posílení, regenerace a léčení energií, aktivace vody, aura, čakry, automatická kresba, relaxace a meditace.

http://www.energytable.cz
Avienclinic, s.r.o Avienclinic, s.r.o

Moderní klinika estetická a klasická dermatologie nabízí služby laser centra, neinvazivní liposukce, stomatologie a zubní hygiena, služby dietologa a klinického psychologa. Pro klienty parkování zdarma, otevřeno 9:00 - 18:00.

http://www.avienclinic.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Benosen - Pro klidný spánek Benosen - Pro klidný spánek

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Tyto látky pomáhají uvolnit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu a zkvalitnit tak samotný spánek.

http://www.benosen.cz

Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody Bioapatyka.cz – Zdraví z přírody

Zaměřujeme se na přírodní doplňky stravy, bylinkové čaje pro zdraví, čaje bio Sonnentor, tinktury, rakytníkový sirup. Výrobky jsou rozděleny podle gemmoterapie, evropské fytoterapie, ayurvédy a tradiční čínské medicíny.

http://www.bioapatyka.cz
Biocen Laboratories s.r.o. Biocen Laboratories s.r.o.

výroba a vývoj doplňků stravy pro sport, fitness, zábavu, dále firma nabízí přípravky pro dodání energie, regulaci tělesné váhy, výrobky s obsahem l-karnitinu a mnoho dalšího.

http://www.biocen.cz
Bionce-biorezonanční terapie Bionce-biorezonanční terapie

Pomáháme při odvykání kouření a se závislostí na cigaretách. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma, migrény, plísně a viry, poruchy výživy, poruchy trávení a výživové poradenství.

http://www.bionce.cz
Lokalita: Hlavní město Praha

Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie Centrum Prof. Čecha s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie

Ambulatní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním odborné péče v oblasti ortopedie dětí i dospělých (včetně preventivního ultrazvukového vyšetření kyčlí kojenců). V návaznosti, nejen na tuto odbornost, nabízíme komplexní péči fyzioterapie (rehabilitace).

http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
Clinicsimply Clinicsimply

Clinicsimply - Centrum neinvazivní diagnostiky a výživového poradenství nabízí individuální přístup, neinvazivní diagnostiku Amp, konzultace s atestovanými lékaři. Clinicsimply vám nabízí výživové poradenství.

http://www.clinicsimply.cz
Lokalita: Pardubický kraj, Pardubice
Dacom Pharma Dacom Pharma

Jsme společnost která vyvíjí a vyrábí doplňky stravy. Snažíme se, aby nabídka našich produktů přesně splňovala Vaše požadavky. Mezi naše produkty patří výživa pro klouby, opalovací krémy, potravinové doplňky, vitamínové doplňky.

http://www.dacom.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Darkfield Microscopy Darkfield Microscopy

Darkfield microscopy neboli vyšetření z kapky krve v temném poli mikroskopu je nadstandardní metodou umožňující analýzu zdravotního stavu z kapky krve.

http://www.irisdiagnosis.cz/darkfield-microscopy/
Lokalita: Hlavní město Praha
Denní a týdenní stacionář Jihlava Denní a týdenní stacionář Jihlava

Stacionář pro děti a dospělé s mentálním postižením a přidruženými smyslovými i tělesnými handicapy a s autistickými rysy, kteří mohou pobývat v kolektivu. Naše služby: ubytování, stravování, školní výuka, integrace do společnosti, rehabilitace.

http://www.stacionar-jihlava.cz/
Lokalita: Kraj Vysočina
Dentdream - extrakce v celkové anestezii Dentdream - extrakce v celkové anestezii

Dentdream je privátní stomatologické zařízení, které Vám díky spolupráci s anesteziology nabízí nadstandardní výkon, kterým je Extrakce zubů v celkové narkóze. Jedná se o bezbolestné ošetření chrupu (bezbolestné trhání zubů).

http://www.dentdream.ic.cz
Lokalita: Pardubický kraj

Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou Dialevel - Usnadní Vám život s cukrovkou

Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi a zabraňují vzniku neurodegenerativních komplikací při diabetu.

http://www.dialevel.cz
Dieta pro zdravé hubnutí Dieta pro zdravé hubnutí

abc Dieta je služba pro pohodlné a zdravé hubnutí. Jídelníčky navrhuje dietolog, aby byla redukce váhy přirozená a pozvolná.

http://abcdieta.cz
E-shop Vitamína E-shop Vitamína

Nabízíme biopotraviny, detoxikační náplasti, doplňky stravy, stévii, aloe vera, řasu chlorella, mýdlové ořechy, éterické oleje, solné lampy a další produkty, které pomáhají dosáhnout dlouhodobého zdraví namísto potlačovaní symptomů nemocí.

http://www.vitamina.cz

Erekce – erekce a vše důležité o ní… Erekce – erekce a vše důležité o ní…

Dočtete se všechno podstatné o příčinách a léčbě erektilní dysfunkce. Informace založené na průzkumech a ukázkách ze světových statistik. Princip činnosti mužských orgánů a negativní vliv různých faktorů na jejich činnost.

http://www.erekce.name
Lokalita: Hlavní město Praha
Eshopzdravi.cz Eshopzdravi.cz

U nás produkty pro Vaše zdraví - vitamíny, doplňky stravy, diety, prostředky na hubnutí. Dále potřeby pro kojící a maminky - odsávačky mateřského mléka, kosmetika, výživa pro miminka. A také zdravotnické potřeby - tonometry, lékárničky, náplasti.

http://www.eshopzdravi.cz
Esthé - Klinika estetické medicíny Esthé - Klinika estetické medicíny

Esthé Laser centrum je prestižní odborná klinika, která se specializuje zejména na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, Orl a kosmetologii.

http://www.esthe-laser.cz
Lokalita: Hlavní město Praha

Exté - estetické centrum s.r.o Exté - estetické centrum s.r.o

Poskytujeme stomatologické a stomatochirurgické služby bělení zubů, zubní implantáty, bezbolestné ošetření zubů v celkové anestesii a zubní šperky. Dále služby plastické chirurgie, operace prsou, nosu, víček, odstranění chrápání.

http://www.esteticke-centrum.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Ezoterní léčení - MUDr. Věra Kyrianová Ezoterní léčení - MUDr. Věra Kyrianová

Pomocí ezoterního léčení obnovuji rovnováhu energie v mentální, emocionální a fyzické oblasti. Alternativní medicína: léčitelství, akupunktura, akupresura, reflexní terapie, léčebná relaxace, meditace, fytoterapie, odborné kurzy a semináře.

http://www.strom-zivota.cz
Lokalita: Jihočeský kraj
Genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská Genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská

Soukromá genetická ambulance Ostrava - Mudr. Jana Zvolská poskytuje komplexní genetickou péči o lidi všech věkových skupin. Genetická ambulance se zabývá mimo jiné vyšetřením sterilních párů, vyšetřením dětí a dospělých s vrozenými vývojovými vadami.

http://www.genetickaambulanceostrava.cz/
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Gyn Krup s.r.o. - gynekologie Praha Gyn Krup s.r.o. - gynekologie Praha

Nabízíme: preventivní gynekologické vyšetření, ultrazvuková diagnostika v gynekologii a porodnictví, gynekologická endokrinologie, problematika klimaktéria. Dále prenatální péče, vyšetření sterilních párů, aplikace antikoncepce, laserová terapie.

http://www.gynkrup.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha
High Care Centrum Sunjet High Care Centrum Sunjet

Patentované diferencované ošetření celulitidy Dcb, lymfatická drenáž, aktivace štěpení tuků, zpevnění podkožního vaziva, cévní gymnastika. Léčebné postupy a produkty firmy Weyergans. Turbo solárium Megasun.

http://www.sunjet.cz
Lokalita: Olomoucký kraj
Hvězdíci - Kamarádi chytrých dětí Hvězdíci - Kamarádi chytrých dětí

Želatinové tobolky pro podporu správného vývoje mozku dítěte. Jedineční díky vysokému obsahu omega-3 Dha z přírodního rybího tuku a báječné chuti pomerančů bez zápachu ryby.

http://www.hvezdici.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Hydrocolon.cz Hydrocolon.cz

Portál se zaměřuje na hydrocolonovou terapii, účinnou metodu pro léčbu obtížných nemocí nazývanou také střevní sprcha. Přináší informace o vývoji, účincích, poskytovatelích terapie i nemocích, které lze hydrocolon terapií léčit

http://www.hydrocolon.cz
ChciSeLíbit ChciSeLíbit

katalog českých kosmetických salónů, kadeřnictví, manikérů a vizážistů. U nás prostě najdete salón, který hledáte

http://www.chciselibit.cz
Imunactiv® - Posílení imunitního systému Imunactiv® - Posílení imunitního systému

Unikátní doplněk stravy na přírodní bázi Imunactiv® nabízí nový trend v posilování imunitního systému.

http://www.imunactiv.eu
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Inspirita Inspirita

Klinika čínské medicíny vedená zkušenými lékaři nabízí akupunkturu, čínské bylinné potravinové doplňky, výživové poradenství, programy na hubnutí s pomocí ušní akupunktury, masáže, čínské cvičení čchi-kung a taiči, Pilates, prodej bioproduktů.

http://www.inspirita.cz
Institut lékařské kosmetiky, s.r.o Institut lékařské kosmetiky, s.r.o

Operujeme křečové žíly, provádíme depilace laserem, liposukce (i ultrazvukem), hemoroidy a chrápání, upravujeme oční víčka, nos, uši. Odstraňujeme vrásky (botox, Ipl), mateřská znaménka, pigmentové skvrny, bradavice, žilky, jizvy, akné, celulitidu.

http://www.ilk.cz
Lokalita: Jihočeský kraj
katalog lázeňských zařízení katalog lázeňských zařízení

Katalog lázeňských a relaxačních center: popisy lázní včetně fotogalerií, kontaktů a ubytování v okolí. Dále zde najdete welness centra, jako masážní salony, sauny, solné jeskyně a další služby.

http://odpocin.si