Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zdraví —> Životní styl


Přidat odkaz do této kategorie

Bylinkářství

Bylinkářství

Prodej bylinek, bylinných směsí, čajů, olejů, tinktur, mastí, koření, mýdel, relaxačních koupelí a kosmetiky.

http://www.bylinky21.eu

Detoxikace těla

Detoxikace těla

Užitečné informace a vše kolem detoxikace těla - rady, tipy a návody, jakými různými způsoby lze tělo od toxinů očistit. Součástí stránek je poradna s možností konzultovat detoxikace s odborným lékařem, či se poradit s ostatními čtenáři.

http://www.detox-tela.cz

Dietalinie- Krabíčková dieta

Dietalinie- Krabíčková dieta

Krabičková dieta je nejúčinnější a v současně době nejoblíbenější způsob hubnutí, které je pro všechny ty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl nebpo zhubnout.

http://www.dietalinie.cz/

Diety, hubnutí a zdravý životní styl

Diety, hubnutí a zdravý životní styl

Internetové stránky poskytující informace o správných dietách vedoucích k trvalému zhubnutí, rady jak správně zhubnout, detailní popis co musí ideální dieta, strava a výživa splňovat.

http://www.hubnuti-diety.cz/

Ekoobchudek.cz

Ekoobchudek.cz

Obchůdek zaměřený na udržitelný způsob života a soběstačnost - ekologické wc, separační a kompostovací toalety, zdravá domácnost. Dále výrobky podporující zdravý životní styl a s tím související literaturu (permakultura, osobní růst a ekologie), doplňky stravy, regenerační přípravky, řemeslné výrobky aj.

http://ekoobchudek.cz

Finclub - přírodní finské doplňky stravy a čističe codi

Finclub - přírodní finské doplňky stravy a čističe codi

Zabýváme se distribucí přírodních finských doplňků stravy Finclub, eko čisticích prostředků Codina a přírodní bio eko kosmetiky Finclub. Nabízíme i produkty s ganodermou, kávu s reishi Dxn.

http://www.fin-fm.cz

Chefparade s. r. o. - Bratislava

Chefparade s. r. o. - Bratislava

Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami.

http://www.chefparade.sk

Jak zdravě zhubnout - pravidla hubnutí

Jak zdravě zhubnout - pravidla hubnutí

Na našich stránkách se dozvíte základní pravidla hubnutí a spoustu informací o zdravém životním stylu a jak zdravě zhubnout. Naši osobní poradci pomáhají lidem při hubnutí přes telefon, internet a obyčejnou poštu.

http://www.jakzdravezhubnout.cz

Jóga - dům jógy v Praze

Jóga - dům jógy v Praze

V našem domě jógy vám poradíme jak začít s jógou. K dispozici vám jsou profesionální lektoři jógy, kteří se vám budou plně věnovat. Jóga uvolní svaly, ale i mysl a ducha, a dodá vám pozitivní pohled na svět.

http://www.dum-jogy.cz

Mgr. Veronika Čechová - psychologická poradna

Mgr. Veronika Čechová - psychologická poradna

Psycholožka, terapeutka a lektorka intuitivní terapie. Psychologická poradna, konzultace pro rozvoj osobnosti a sebepoznání. Psychoterapie a pomoc lidem v obtížných životních situacích. Sny a symboly, aktivní imaginace, arteterapie, meditace aj.

http://www.intuitivni-terapie.cz/

miminkoweb

miminkoweb

Web o problémech s neplodností, asistované reprodukci, darovaném programu, rady, názory, diskuze

http://www.miminkoweb.webnode.cz

Neovize oční klinika Brno

Neovize oční klinika Brno

Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser Visumax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.

http://www.neovize.cz

Odel laboratories s.r.o

Odel laboratories s.r.o

Internetový obchod - Pedikůra, zdobení nehtů, nehtová modeláž. Nabízíme nástroje a přístroje pro pedikůru, skalpely, podnožníky, přípravky pro péči o nohy, dezinfeke.

http://www.profipedikura.cz

Škola zdraví Zlín, z. s

Škola zdraví Zlín, z. s

Škola zdraví Zlín, z. s. pořádá pro zájemce z řad široké veřejnosti i odborníků přednášky a kurzy na praktická témata z oblasti tradiční čínské medicíny a jiných celostních a přírodních přístupů k léčení a zdravému životu.

http://www.skolazdravizlin.cz/

Trendy zdraví

Trendy zdraví

Internetový magazín Trendy zdraví nabízí aktuální informace, články a rady týkající se především péče o zdraví a krásu. Srozumitelnou formou vysvětluje laické veřejnosti okolnosti vzniku různých onemocnění a vhodné léčebné postupy.

http://www.trendyzdravi.cz

Vegall, doplňky stravy na bázi včelích produktů

Vegall, doplňky stravy na bázi včelích produktů

Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

http://www.vegall.cz

Viviente

Viviente

Web o zdravém životním stylu, bez extrémů. Naopak ukáže cestu každému, kdo chce alespoň trošku žít zdravěji. Články o zdraví, sportu, potravinách, relaxu, o vhodném hubnutí a nehladovění.

http://www.viviente.cz