Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Zdraví -> Životní styl

Kategorie Životní styl

Životní styl


Přidat odkaz do této kategorie

Bioprodejny - Biopotraviny, zdravá výživa, eko kosmetik Bioprodejny - Biopotraviny, zdravá výživa, eko kosmetik

Bioprodejny - prodejny biopotravin s širokým výběrem bioovoce, biozeleniny, celozrnného pečiva, mléčných výrobků z ekofarem, ekologické kosmetiky, ekologické drogerie a dalšího zboží.

http://bioprodejny.info
Biorezonance - odvykání kouření Biorezonance - odvykání kouření

Odvykání kouření - jak přestat kouřit a nekouřit? Centra biorezonance Brno, Břeclav a Hodonín provádí odvykání kouření přístrojem Bicom. Biorezonance je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret.

http://www.biorezonance.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Bylinné doplňky stravy Bylinné doplňky stravy

České přírodní bylinky – doplňky stravy, které se vyrábějí v České republice, bylinky jsou dováženy z celého světa a jsou uchovávány tak, aby si udržely svoji exkluzivitu. Bylinky napomáhají obnovit a zharmonizovat organismus do rovnováhy.

http://bylinky-okg-family.webnode.cz/
Lokalita: Pardubický kraj

Bylinné produkty OKG Bylinné produkty OKG

Zabýváme se distribucí českých bylinných výrobků Okg, pomoc lidem v oblasti zdraví. Nejžádanější výrobek je Emulips Forte, OK Alfa+ a OK Gel.

http://www.greneia.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj
Čínská přírodní medicína Čínská přírodní medicína

Poradna o zdraví a zdravotních potížích zdarma - přírodní antibiotika na záněty a infekce, nutné vitamíny, minerály, masážní a jiné přístroje, přírodní kosmetika. Uvedené účinné postupy a informace jak řešit imunitu, nadváhu, celulitidu, bolesti hlavy, zad a kloubů, vysoký krevní tlak, cholesterol, gynekologické a kožní problémy, srdečně cévní onemocnění, artrózu, osteoporózu, rakovinu. Osobní přístup, diskrétnost.

http://www.cinskaprirodnimedicina.cz/
Detoxikace těla Detoxikace těla

Užitečné informace a vše kolem detoxikace těla - rady, tipy a návody, jakými různými způsoby lze tělo od toxinů očistit. Součástí stránek je poradna s možností konzultovat detoxikace s odborným lékařem, či se poradit s ostatními čtenáři.

http://www.detox-tela.cz

Dietalinie- Krabíčková dieta Dietalinie- Krabíčková dieta

Krabičková dieta je nejúčinnější a v současně době nejoblíbenější způsob hubnutí, které je pro všechny ty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl nebpo zhubnout.

http://www.dietalinie.cz/
Lokalita: Jihomoravský kraj
Diety, hubnutí a zdravý životní styl Diety, hubnutí a zdravý životní styl

Internetové stránky poskytující informace o správných dietách vedoucích k trvalému zhubnutí, rady jak správně zhubnout, detailní popis co musí ideální dieta, strava a výživa splňovat.

http://www.hubnuti-diety.cz/
Ekoobchudek.cz Ekoobchudek.cz

Obchůdek zaměřený na udržitelný způsob života a soběstačnost - ekologické wc, separační a kompostovací toalety, zdravá domácnost. Dále výrobky podporující zdravý životní styl a s tím související literaturu (permakultura, osobní růst a ekologie), doplňky stravy, regenerační přípravky, řemeslné výrobky aj.

http://ekoobchudek.cz
Lokalita: Olomoucký kraj, Olomouc

Eurosauna Eurosauna

Zabýváme se výrobou saun, infrasaun a prodejem veškerých saunových doplňků. Dále v naší nabídce naleznete saunová kamna, dveře, Ruskou baňu (obdoba finské sauny), saunové domky, vířivé vany a mnoho dalšího. Sauny dodáváme kompletně na klíč včetně dopravy a montáže. Používáme pro zhotovení saun jen vysoce kvalitní materiály jako je skandinávský smrk, kanadská borovice apod. V naší vzorkovně si můžete prohlédnou vzorovou saunu a infrasauna, zákazníci si saunu i infrasaunu mohou osobně vyzkoušet.

http://www.eurosauna.cz
Lokalita: Liberecký kraj
Finclub - přírodní finské doplňky stravy a čističe codi Finclub - přírodní finské doplňky stravy a čističe codi

Zabýváme se distribucí přírodních finských doplňků stravy Finclub, eko čisticích prostředků Codina a přírodní bio eko kosmetiky Finclub. Nabízíme i produkty s ganodermou, kávu s reishi Dxn.

http://www.fin-fm.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Harmonie těla, mysli a duše | Studio Kairos Harmonie těla, mysli a duše | Studio Kairos

Jóga Studio Kairos je místo pro cvičení jogy v Praze. Naučíte se postupy a jogové techniky které vám zlepší kvalitu života a zdraví. Zdokonalte své jógové pozice a zlepšete svou koncentraci cvičením jógy.

http://www.kairos.cz/
Lokalita: Hlavní město Praha

Chefparade s. r. o. - Bratislava Chefparade s. r. o. - Bratislava

Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami.

http://www.chefparade.sk
Lokalita: Slovenská republika, Bratislava město
Institut pro lepší zrak - Dobré Oči Institut pro lepší zrak - Dobré Oči

Unikátní metoda zlepšování zraku přirozenou cestou. Zbavte se brýlí - bez operace očí! Léčení krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, šedého zákalu, zeleného zákalu, makulární degenerace a dalších očních vad a nemocí.

http://www.dobreoci.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Jak zdravě zhubnout - pravidla hubnutí Jak zdravě zhubnout - pravidla hubnutí

Na našich stránkách se dozvíte základní pravidla hubnutí a spoustu informací o zdravém životním stylu a jak zdravě zhubnout. Naši osobní poradci pomáhají lidem při hubnutí přes telefon, internet a obyčejnou poštu.

http://www.jakzdravezhubnout.cz

Jóga - dům jógy v Praze Jóga - dům jógy v Praze

V našem domě jógy vám poradíme jak začít s jógou. K dispozici vám jsou profesionální lektoři jógy, kteří se vám budou plně věnovat. Jóga uvolní svaly, ale i mysl a ducha, a dodá vám pozitivní pohled na svět.

http://www.dum-jogy.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
K studio - Dokonalé tělo K studio - Dokonalé tělo

Provádíme kavitace a kavitační liposukce ultrazvukem, vakuové masáže v kraji Vysočina, okresy Třebíč, Brno, Jihlava, Znojmo.

http://www.dokonale-telo.cz
Lokalita: Kraj Vysočina, Třebíč
Kadeřnictví Teplice Jitka Kadeřnictví Teplice Jitka

Kadeřnictví Jitka Teplice nabízí dámské i pánské stříhání, svatební účesy, barvení vlasů, melírování

http://www.bodyfit.cz/kadernictvi-jitka-teplice/
Lokalita: Ústecký kraj

Medicína ze Zentrichovy Apatyky Medicína ze Zentrichovy Apatyky

Rodinná distribuční firma s mnoholetou zkušeností v dodávkách přírodních produktů vyrobených českými firmami převážně z českých surovin. Zabýváme se distribucí bylinných čajů, přírodní kosmetiky, zásadité směsi a bylinných tinktur.

http://www.medicina-kosmetika-leky.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Meluzínek o.s Meluzínek o.s

Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech.

http://sdruzenimeluzinek.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj, Blansko
Mgr. Veronika Čechová - psychologická poradna Mgr. Veronika Čechová - psychologická poradna

Psycholožka, terapeutka a lektorka intuitivní terapie. Psychologická poradna, konzultace pro rozvoj osobnosti a sebepoznání. Psychoterapie a pomoc lidem v obtížných životních situacích. Sny a symboly, aktivní imaginace, arteterapie, meditace aj.

http://www.intuitivni-terapie.cz/
Lokalita: Středočeský kraj

Nejenbio - prodejna zdravé výživy Nejenbio - prodejna zdravé výživy

Prodejna zdravé výživy Nejenbio, široký sortiment biopotravin, kvalitních a tradičních potravin, doplňků stravy, biokosmetiky a ekologických čistících prostředků.

http://www.nejenbio.wz.cz
Lokalita: Zlínský kraj
Nejsme štíhlí Nejsme štíhlí

Vlastní Facebook, inzerce, diskuse, recepty, články o nás "méně štíhlých", akce pro Xxl, e-shopy, odkazy úplně na všechno, co osoby Xxl potřebují, shánějí, nakupují, čtou a dalších mnoho informací.

http://www.nejsmestihli.cz
Lokalita: Hlavní město Praha
Neovize oční klinika Brno Neovize oční klinika Brno

Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser Visumax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.

http://www.neovize.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj

Odel laboratories s.r.o Odel laboratories s.r.o

Internetový obchod - Pedikůra, zdobení nehtů, nehtová modeláž. Nabízíme nástroje a přístroje pro pedikůru, skalpely, podnožníky, přípravky pro péči o nohy, dezinfeke.

http://www.profipedikura.cz
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Poradna redukce váhy Poradna redukce váhy

Individuální programy sestavené školenými nutričními poradci, pravidelné konzultace, osobní stravovací plán, informační systém, trvalé výsledky.

http://www.poradnaredukcevahy.cz
Lokalita: Středočeský kraj
Psí salon a lázně Brit Psí salon a lázně Brit

Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.

http://www.psi-salon-brit.cz

Slimlady – fitness pro ženy Brno Slimlady – fitness pro ženy Brno

Slimlady, fitness pro moderní ženy v Brně. Přijďte si k nám vyzkoušet Vacushape a Power Plate. Nabízíme efektivní cvičení, výživové poradenství, odbourávání celulitidy, tvarování postavy a hubnutí pomocí nejmodernějšího vybavení.

http://www.slimlady.cz
Spoločenské šaty Spoločenské šaty

Poradíme vám, aké spoločenské šaty vybrať. Spoločenské šaty, plesové šaty, kokteilové šaty, spoločenské šaty Xxl a mnoho ďalšieho.

http://www.spolocenske-saty.net
Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence

Specializovaná prodejna těhotné konfekce, těhotenských pomůcek a konfekcí pro miminka a děti do osmi let. V naší prodejně v Brně na Lesné nabízíme pouze kvalitní a vhodný sortiment včetně odborného poradenství porodní asistentky.

http://www.tekobrno.cz
Lokalita: Jihomoravský kraj