Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Zdraví —> Zdravotnické potřeby


Přidat odkaz do této kategorie

Elektrické skútry pro seniory a tělesně handicapované

Elektrické skútry pro seniory a tělesně handicapované

Uvažujete o koupi elektrického skútru pro seniory a handicapované? Na nákup už nejste sami! Poradím Vám, jak při koupi postupovat a doporučím kvalitní a spolehlivé typy s roční zárukou a zajištěným servisem.

http://www.skutry-pro-postizene.com

Forlady.cz

Forlady.cz

Eshop, internetový prodej potravinových doplňků, přírodní kosmetiky a intimní hygieny pro ženy. Prodej antikoncepčních pesarů: cervikální pesar Femcap, diafragma – poševní pesar, vaginální pesary, inkontinenční pesary.

http://www.forlady.cz/

Oční optika Pankrác

Oční optika Pankrác

Naše oční optika v Praze 4 nabízí kvalitní značkové dioptrické brýle a sluneční brýle, kontaktní čočky i optické pomůcky a doplňky pro širokou veřejnost. Specialiuijeme se na značky jako Elle, Rodenstock, Tisard, Gant, Esprit atd. Nabízíme služby očního lékaře a oční ambulance a ordinace na jednom místě.

http://optika-pankrac.cz

Oční optika Rody

Oční optika Rody

Oční optika Rody v Praze nabízí na svém eshopu značkové dioptrické brýle a brýlové obruby pro muže, ženy i děti. V nabídce naší oční optiky najdete také kvalitní a elegantní sluneční brýle i pomůcky pro slabozraké. Nabízíme také příslušenství, oční kapky a masky atd.

http://optika-rody.cz

Pesar Femcap

Pesar Femcap

Pesar Femcap - nehormonální antikoncepce, cervikální klobouřek z měkkého lékařského silikonu, kontracepční pomůcka

http://www.femcap.cz

Zdraví Online - zdravotnické potřeby

Zdraví Online - zdravotnické potřeby

Specializovaný e-shop na zdravotní přístroje a potřeby pro zdraví. Prodáváme masážní přístroje a křesla, rehabilitační pomůcky, ortézy, tlakoměry, tukoměry, pračky vzduchu, ihalátory, biolampy, výrobky péče o zuby, léčebnou kosmetiku a další.

http://www.zdravi-online.cz/

Zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky - Inhand.cz

Zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky - Inhand.cz

Společnost Inhand se zabývá prodejem zdravotnických potřeb a ochranných pomůcek pro pro zdravotníky a lékaře, nemocnice, zubaře, kosmetické salóny, barber shopy i tatéry atd. Nabízíme také kvalitní hygienické potřeby a drogerii pro domácnosti, instituce i firmy. Nabízíme velký sortiment produktů pro úklid, ochranu zdraví při práci a velkou řadu ochranných pomůcek i pracovních oděvů.

http://www.inhand.cz

Zdravotnickýobchod.cz

Zdravotnickýobchod.cz

Zdravotnickýobchod.cz je internetový zdravotnický obchod specializující se na zdravotní a zdravotnické potřeby a pomůcky. Prodáváme tlakoměry, tukoměry, glukometry, krokoměry, masážní pomůcky, rehabilitační pomůcky, bandáže, ortézy, osobní váhy, čističky vzduchu, alkohol testery, digitální teploměry, produkty z Mrtvého moře, přístroje pro kojící ženy a pro děti, výrobky pro zdravý spánek a další zdravotní přístroje. Osobní odběr v Brně.

http://www.zdravotnickyobchod.cz/

žijte kvalitně - potřeby pro seniory

žijte kvalitně - potřeby pro seniory

prodáváme zdravotnické a kompenzační pomůcky nejen pro seniory

http://www.zijtekvalitne.cz