Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Kuchyně


Přidat odkaz do této kategorie

Azp Brno s.r.o. - automatická sanitární technika

Azp Brno s.r.o. - automatická sanitární technika

Vyrábíme sanitární techniku, bezdotykové baterie, automatické splachovače pisoárů, wc a sprch. Dále nabízíme senzorová umyvadla, myčky obuvi, žlaby i podlahové, výlevky, sanitační nádoby, mincovní a žetonové automaty pro sprchy. Gastro a potravináři.

http://www.azp.cz

Blanco Eshop

Blanco Eshop

Jsme specializovaný obchod se zaměřením na kuchyňské dřezy a baterie. Granitové, nerezové, Tectonite i keramické dřezy a baterie, doplňky a příslušenství. Stálá nabídka zvýhodněných setů dřezů s bateriemi, výprodeje a slevy. Kvalitní materiály a designová úprava.

http://www.eshop-blanco.cz/

Cetecho s.r.o

Cetecho s.r.o

Certifikovaný zpracovatel umělého kamene - Corian, Avonite, Hi-macs, Staron, Swanstone, Lyric, Hannex a Montelli. Kuchyňské desky a dřezy, umyvadla a vany, design nábytek a svítidla, venkovní fasády.

http://www.cetecho.cz

Dalago.cz

Dalago.cz

Digestoře, granitové a nerezové dřezy a další doplňky do kuchyně naleznete na specializovaném eshopu Dalago.cz. Rychlé dodání a zajímavé ceny. Stovky typů dřezů a digestoří na jednom místě.

https://www.dalago.cz

Kuchyně Hanák - Kuchyňské studio Hanák DM Servis

Kuchyně Hanák - Kuchyňské studio Hanák DM Servis

Specializujeme se na kuchyně Hanák, nábytek Hanák, kuchyňské dřezy, a vestavěné spotřebiče za příznivé ceny. Zaměření, kalkulace a 3D návrh realizace kuchyní zdarma. Kuchyně Hanák nabízejí nepřeberné množství variant.

http://www.hanakveletrzni.cz

Kuchyně Zachoval – zakázkové stolařství

Kuchyně Zachoval – zakázkové stolařství

Výroba a prodej zakázkového nábytku. Vyrábíme kuchyně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, ložnice, postele, šatny, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, stoly atd. Dále vyrábíme školní nábytek, dřevěné schody a prodáváme a montujeme dveře Sapeli.

http://www.kuchyne-zachoval.cz

Nábytek Max

Nábytek Max

Navrhujeme a vyrábíme zakázkový nábytek na míru. Nabízíme rozsáhlou fotogalerii kuchyní. Využíváme moderní technologii výroby. Zaměřujeme se na kuchyně na míru, dětské pokoje, dětský nábytek, studentský nábytek a další.

http://www.kuchyne-na-miru-max.cz/

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Interiéry Bratkovič - Firma se zabývá celkovým řešením interiérů a z části i exteriérů.

http://www.interiery-bratkovic.cz