Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Realitní kanceláře

Kategorie Realitní kanceláře

Realitní kanceláře


Přidat odkaz do této kategorie


1. Dejvická spol. s r.o 1. Dejvická spol. s r.o

Provádíme kompletní realizace staveb, rodinné domy na klíč, výstavba bytů, rekonstrukce, půdní vestavby. Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí a pozemků. Kompletní služby spojené s převodem nemovitostí, právní a finanční servis prostřednictvím vlastního oddělení.nakladatelská činnost, zaměřená především na oblast historie.

http://www.1dejvicka.cz
Artoss realitní kancelář, s.r.o Artoss realitní kancelář, s.r.o

Naše realitní kancelář nabízí nadstandardní realitní služby. Zprostředkovává prodej, pronájem, koupi a nájem nemovitostí. Předmětem našeho protfolia jsou i komerční nemovitosti, výkupy nemovitostí, správa nemovitostí i financování nákupu realit.

http://www.artossreality.cz
Byty na prodej - rezidence Podbaba - Praha 6 Byty na prodej - rezidence Podbaba - Praha 6

Prodej designových bytů v lukrativní oblasti Prahy 6 - bydlení v exkluzivní blízkosti přírody s výbornou dostupností do centra města.

http://podbaba.crestyl.com
Byty Praha 5 - Barrandov hills Byty Praha 5 - Barrandov hills

Nabídka nadstandardních bytů s perfektním výhledem na Prokopské údolí a svahy Kavčích hor. Prodej zahrnuje jak komfortní vila domky, tak bytové domy.

http://barrandov.crestyl.com
Cda Byty - Hledambyt.cz Cda Byty - Hledambyt.cz

Jsme specialistné na pronájem a prodej bytů v Praze od roku 1998. Naší hlavní snahou je poskytovat maximální možné služby pro zájemce o pronájem a pro majitele nabízených bytů.

http://www.hledambyt.cz
Centrum realit Znojmo Centrum realit Znojmo

Zajistíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů hlavně v okrese Znojmo. Prodej, koupě, zprostředkování, pronájem, nájem všech typů nemovitostí v okrese Znojmo.

http://www.nemovitosti-reality-znojmo.cz
Elite Real Service s.r.o Elite Real Service s.r.o

Realitní kancelář zajišťující pronájem, prodej bytů a rodinných domů. Specializujeme se na novostavby a byty v developerských projektech. Zajistíme odhad nemovitosti, podklady pro zpracování hypotéky.

http://www.elitereal.cz
Eura real, s.r.o. Eura real, s.r.o.

Nabídka realitních služeb, prodeje a výkupu nemovitostí. Pořádání výběrových řízení, dražeb a veřejné obchodní soutěže nemovitého a movitého majetku.

http://www.eura-reality.cz
Euro mobilní domy Euro mobilní domy

Mobilní domy, pro široké použití, vybavené kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC

http://www.euro-mobilnidomy.cz
Michaela Myšáková Michaela Myšáková

Realitní makléř společnosti Re/max. Prodej a pronájem nemovitostí k bydlení či podnikání.

http://www.mysakova.cz
Mobilní domy Jižní Čechy Mobilní domy Jižní Čechy

Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů (mobilheimů) vyrobených v zemích západní Evropy za ty nejnižší ceny. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.

http://mobilnidum.eu
Princ Reality s.r.o. - nemovitosti Princ Reality s.r.o. - nemovitosti

Zprostředkujeme prodej, pronájem a výkup nemovitostí, hypoteční servis, daňové poradenství a služby spojené s převodem nemovitosti. Dále pomůžeme s přepisem energií, zajistíme odhad nemovitostí a jednání s úřady. Pojištění nemovitostí.

http://www.princreality.cz
Proservis Bohemia s.r.o. - Pozemkyafarmy Proservis Bohemia s.r.o. - Pozemkyafarmy

Portál Pozemkyafarmy, který nabízí hospodářské nemovitosti z celé České republiky, spravuje společnost Proservis Bohemia s.r.o. Na portál se zemědělskými nemovitostmi je možné vkládat nabídky a poptávky zcela zdarma.

http://www.pozemkyafarmy.cz/
R7 reality R7 reality

Realitní inzertní web sdružující nabídky/poptávky nemovitostí s možností inzerce zdarma pro firmy i soukromé osoby. Prodej a pronájem: byty, domy, chalupy, chaty, stavby, pozemky aj. reality, nemovitosti. Prodej, pronájem, inzerce, inzerování zdarma.

http://www.r7.cz
Realitní kancelář Fine reality Realitní kancelář Fine reality

Komplexní realitní služby a více než 1000 nemovitostí po celé ČR Vám nabízí, fajn realitní kancelář Fine reality a její široký tým realitních makléřů a poradců právních služeb.

http://www.finereality.cz
Realitní kancelář Riva Reality Realitní kancelář Riva Reality

Realitní kancelář Riva reality se zabývá prodejem a pronájmem nemovitostí v Plzni a okolí. Zajišťujeme financování nemovitostí.

http://www.riva-reality.cz/
Reality Hubert Reality Hubert

Poskytujeme realitní a poradenskou činnost ve Zlínském kraji. Nabízíme prodej/koupi/pronájem bytů, domů, komerčních prostor a dalších.

http://www.realityhubert.cz
Reality morava.cz Reality morava.cz

Nezávislý realitní server s nabídkou tisíců nemovitostí zaměřený na vyhledávání realit ve všech krajích ČR. Jednoduché vyhledávání s možností zadání konkrétní poptávky. Kontakty na realitní kanceláře, banky, pojišťovny, odhadce nemovitostí, zlevněné reality a nabídky realit ze států EU.

http://www.realitymorava.cz
Reality Pardubice - Reality Bendáková Reality Pardubice - Reality Bendáková

Pardubická realitní kancelář se zaměřením na prodej a pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor a kanceláří. Zajišťování hypotečních úvěrů a pojištění, provize jen 2.9 procent, nevyžadujeme exklusivní smlouvy.

http://www.reality-bendakova.cz/
Reality Viktora - realitní kancelář Reality Viktora - realitní kancelář

Prodej a pronájem nemovitostí, bytů, rodinných domů, komerčních objektů, chat a pozemků v Jizerských horách - Tanvald, Smržovka, Desná v Jizerských horách, Jablonec nad Nisou, Liberec, Železný Brod a další.

http://www.realityviktora.cz/
Regio-real, s.r.o. Regio-real, s.r.o.

Reality Prešov a okolie - Komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností.

http://www.regioreal.sk
Spectro a.s Spectro a.s

Realitní kancelář zaměřená na prodej bytů a RD ve vznikajících lokalitách. Nyní nabízíme nové moderní byty v lokalitě Plzeň - Bručná pod názvem Byty Bručná a nové RD v Plzni - Lhotě. Zajistíme pomoc s financováním. Pronajímáme byty a kanceláře.

http://www.spectro-reality.cz
Stredočeska pozemkova s.r.o Stredočeska pozemkova s.r.o

Developerská společnost, zabývající se nákupem a prodejem pozemků, parcelací pozemků, výstavbou inženýrských sítí a komunikací, komplexním zajištěním projektů a financováním projektů.

http://www.stredoceskapozemkova.cz
Střednědobý a krátkodobý pronájem - Flatio Střednědobý a krátkodobý pronájem - Flatio

Flatio.cz poskytuje střednědobé a krátkodobé pronájmy bytů v horizontu 14 dní až 6 měsíců. Výběr bytu i podpis smlouvy probíhá po internetu. K dispozici jsou byty z několika evropských metropolí.

https://www.flatio.cz