Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Interiéry


Přidat odkaz do této kategorieAbecede - schody, schodiště, zábradlí

Abecede - schody, schodiště, zábradlí

Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště Abecede, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.

http://www.stavimeschody.cz

Centrum malířů - malíři pokojů

Centrum malířů - malíři pokojů

Provádíme veškeré malby i za pomoci vysokotlakého systému Airlles, zateplovací a protipožární nátěry, nátěry fasád a sanační práce. Pokládáme sklovláknité tapety a také se zabýváme profi prodejem barev a malířského nářadí. Jsme každoročně proškolováni výrobci, máme certifikáty na všechny práce, které provádíme. Pořadáme školení různých malířských technik od antických zemin, travertino či marmorino až po sádrové stěrky.

http://www.centrummaliru.cz

Dekorační povlaky na polštářky

Dekorační povlaky na polštářky

Naší myšlenkou je dodávat do Vašich domovů kvalitní design, pomáhat vytvářet útulný a krásný domov. Polštářky jsou nezbytnou součástí každého moderního interiéru. Jsme výrobce a distributor dekoračních povlaků na polštáře.

http://n-polstarky.cz

Dětské dekorace, tapety

Dětské dekorace, tapety

Vybavení dětských pokojíků, krásné dětské tapety, papírové tapety, vliesové tapety, dětské fototapety, 3D fototapety, plakáty, samolepky na zeď, dekorace na stěny, samolepicí dekorace, lepidla na tapety, dětské kusové koberce, povlečení, deky, osušky, ručníky, závěsy a jiné koupíte v našem e-shopu.

http://www.tapetkyzlin.cz

dimex

dimex

velkoobchod prodávající moderní tapety na zeď, samolepicí fólie, dekorace, bambus, garnýže a bytový textil (ubrusy, předložky, závěsy).

http://www.edimex.cz

Geton

Geton

Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, vzduchové clony, kamna na pelety, tepelná čerpadla. Zpracujeme zdarma návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis provádí vlastní tým certifikovaných techniků.

http://www.geton.cz

Haas + Sohn Kamna

Haas + Sohn Kamna

Internetový obchod se vzorkovou prodejnou. Nabízíme výrobky české firmy Haas + Sohn – krbová kamna, krbové vložky, krbová kamna s výměníkem, kachlová kamna a nově taky krbové sestavy.

http://www.haas-sohn-kamna.cz

Indego Interier s.r.o

Indego Interier s.r.o

Zakázková výroba a realizace bytových interiérů a kuchyní, atypického design nábytku, vybavení kanceláří, obchodů, hotelů a restaurací. Exotické dřevěné dýhy a výroba dýhovaného nábytku. Restaurování nábytku a výroba dřevěných venkovních roštů a teras.

http://www.indego.cz

Insklo - interiérové skleněné obklady

Insklo - interiérové skleněné obklady

Návrhy a realizace interiérového dekorativního skla do kuchyní, koupelen, bytu a kanceláří. Široká možnost využití pro skleněné obklady, skleněné příčky, sprchové kouty, šatní skříně a další plochy. Vrtání, kalení, tvarování skla.

http://www.insklo.cz

Interiermarket - kancelářský nábytek

Interiermarket - kancelářský nábytek

Internetový obchod nabízející nábytek a služby pro vaši kancelář. Prodáváme kancelářský nábytek, židle, skříně, stoly, doplňky, interiéry a úpravy na míru.

http://www.inm.cz

Interierové centrum Stella CZ

Interierové centrum Stella CZ

Prodej a montáž interierových, bezpečnostních, speciálních dveří a vinylových podlah v Olomouci.v nabídce interierových dveří máme dveře foliované, dveře laminované, dveře dýhované a dveře stříkané. Dále máme bezpečnostní, vchodové a speciální dveře, kde najdeme zvukotěsné, protipožární, celoskleněné a posuvné dveře.

http://www.stellacz.cz

Interiérové studio - Zařizujibyt.cz

Interiérové studio - Zařizujibyt.cz

Jsme interiérové studio v Ostravě a jsme schopni zajistit komplexní systém služeb v oblasti zařizování bydlení. Provádíme částečné nebo kompletní rekonstrukce interiéru. S volbou kuchyně na míru, nábytku na míru nebo návrhem interiéru bytu či domu vám pomůže náš bytový architekt, který podle potřeby vyhotoví konkrétní 3D návrhy.

https://www.zarizujibyt.cz

Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů

Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů

Vybavíme Váš interiér včetně montáže: podlahy, dveře, zárubně; obložení kovových zárubní, kování, kliky; kuchyňské linky na míru, spotřebiče, vestavěné skříně na míru, schodiště, zábradlí, obklady schodů. Provádíme též renovace a broušení podlah a schodů. Nabízíme i biokrby a kusové koberce.

http://www.interierynapajedla.cz

Kamenné obklady a dlažby - Dům Kamenů s.r.o

Kamenné obklady a dlažby - Dům Kamenů s.r.o

Nabízíme krásné interiérové kamenné obklady na stěny a kamenné dlažby na podlahy z přírodního kamene gneis. Tato Balkánská rula je velmi ušlechtilý materiál na použití v interiéru i exteriéru jako obklady i dlažby a nabízíme jí v mnoha barevných provedeních i formátech.

https://dumkamenu.cz

Katalogy nábytku

Katalogy nábytku

Aktuální katalogy a akční letáky prodejen nábytku, domácích potřeb, vybavení do bytu, dekorací včetně fulltextového vyhledávání v katalozích. Monitorujeme 20 prodejen nábytku a vybavení domácnosti.

http://www.katalogynabytku.cz

Koupelnoveboxy.cz

Koupelnoveboxy.cz

Specializace na montáže všech typů masážních, parních boxů a koutů.

http://www.koupelnoveboxy.cz

Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek

Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek

Vhodné zařízení koupelny patří k těm nejtěžším věcem při zařizování vašeho obydlí. Je potřeba vybrat koupelnový nábytek, umyvadlo a vanu, případně sprchový kout. Jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti se dozvíte díky magazínu Lepsikoupelna.

http://www.lepsikoupelna.cz

Nábytek Dublino.cz

Nábytek Dublino.cz

Nábytek a gastro vybavení do restaurací, kaváren, hotelů. Židle, barové židle, stoly i stolové nohy, zahradní nábytek a mnoho dalšího.

http://www.dublino.cz/

Nerezové zábradlí - J.a.p

Nerezové zábradlí - J.a.p

Prodáváme nerezové zábradlí stavebnicového systému, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. V naší nabídce jsou také různé typy schodů a schodišť a pouzdra pro zasouvací dveře.

http://www.zabradli-jap.cz

Poklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Poklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Společnost Gabex s.r.o. dodává v rámci celé ČR kvalitní šachtové poklopy. V nabídce máme například plastové poklopy Hermelock – polyuretanové, vodotěsné a plynotěsné poklopy.

http://www.gabex.cz