Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Interiéry


Přidat odkaz do této kategorieAbecede - schody, schodiště, zábradlí

Abecede - schody, schodiště, zábradlí

Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště Abecede, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.

http://www.stavimeschody.cz

Dekorační povlaky na polštářky

Dekorační povlaky na polštářky

Naší myšlenkou je dodávat do Vašich domovů kvalitní design, pomáhat vytvářet útulný a krásný domov. Polštářky jsou nezbytnou součástí každého moderního interiéru. Jsme výrobce a distributor dekoračních povlaků na polštáře.

http://n-polstarky.cz

dimex

dimex

velkoobchod prodávající moderní tapety na zeď, samolepicí fólie, dekorace, bambus, garnýže a bytový textil (ubrusy, předložky, závěsy).

http://www.edimex.cz

Geton

Geton

Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, vzduchové clony, kamna na pelety, tepelná čerpadla. Zpracujeme zdarma návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis provádí vlastní tým certifikovaných techniků.

http://www.geton.cz

Haas + Sohn Kamna

Haas + Sohn Kamna

Internetový obchod se vzorkovou prodejnou. Nabízíme výrobky české firmy Haas + Sohn – krbová kamna, krbové vložky, krbová kamna s výměníkem, kachlová kamna a nově taky krbové sestavy.

http://www.haas-sohn-kamna.cz

Interiermarket - kancelářský nábytek

Interiermarket - kancelářský nábytek

Internetový obchod nabízející nábytek a služby pro vaši kancelář. Prodáváme kancelářský nábytek, židle, skříně, stoly, doplňky, interiéry a úpravy na míru.

http://www.inm.cz

Interiérové studio - Zařizujibyt.cz

Interiérové studio - Zařizujibyt.cz

Jsme interiérové studio v Ostravě a jsme schopni zajistit komplexní systém služeb v oblasti zařizování bydlení. Provádíme částečné nebo kompletní rekonstrukce interiéru. S volbou kuchyně na míru, nábytku na míru nebo návrhem interiéru bytu či domu vám pomůže náš bytový architekt, který podle potřeby vyhotoví konkrétní 3D návrhy.

https://www.zarizujibyt.cz

Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů

Interiery Napajedla - návrhy a realizace interiérů

Vybavíme Váš interiér včetně montáže: podlahy, dveře, zárubně; obložení kovových zárubní, kování, kliky; kuchyňské linky na míru, spotřebiče, vestavěné skříně na míru, schodiště, zábradlí, obklady schodů. Provádíme též renovace a broušení podlah a schodů. Nabízíme i biokrby a kusové koberce.

http://www.interierynapajedla.cz

Katalogy nábytku

Katalogy nábytku

Aktuální katalogy a akční letáky prodejen nábytku, domácích potřeb, vybavení do bytu, dekorací včetně fulltextového vyhledávání v katalozích. Monitorujeme 20 prodejen nábytku a vybavení domácnosti.

http://www.katalogynabytku.cz

Koupelnoveboxy.cz

Koupelnoveboxy.cz

Specializace na montáže všech typů masážních, parních boxů a koutů.

http://www.koupelnoveboxy.cz

Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek

Lepší koupelna.cz – koupelnový nábytek

Vhodné zařízení koupelny patří k těm nejtěžším věcem při zařizování vašeho obydlí. Je potřeba vybrat koupelnový nábytek, umyvadlo a vanu, případně sprchový kout. Jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti se dozvíte díky magazínu Lepsikoupelna.

http://www.lepsikoupelna.cz

Nábytek Dublino.cz

Nábytek Dublino.cz

Nábytek a gastro vybavení do restaurací, kaváren, hotelů. Židle, barové židle, stoly i stolové nohy, zahradní nábytek a mnoho dalšího.

http://www.dublino.cz/

Nerezové zábradlí - J.a.p

Nerezové zábradlí - J.a.p

Prodáváme nerezové zábradlí stavebnicového systému, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. V naší nabídce jsou také různé typy schodů a schodišť a pouzdra pro zasouvací dveře.

http://www.zabradli-jap.cz

Poklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Poklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Společnost Gabex s.r.o. dodává v rámci celé ČR kvalitní šachtové poklopy. V nabídce máme například plastové poklopy Hermelock – polyuretanové, vodotěsné a plynotěsné poklopy.

http://www.gabex.cz

Přikrývky a deky

Přikrývky a deky

Přikrývky, deky, polštáře, podložky, spací pytle, vesty a ledvinové pásy z ovčí vlny a dutého vlákna.

http://www.deky-prikryvky.cz/

Sádrokartony JP Komplet s.r.o

Sádrokartony JP Komplet s.r.o

Stavební firma Velké Meziříčí nabízí sádrokartony, montáž sádrokartonů a prodej sádrokartonů po celé Čr, pro kraj Vysočina, pro Jihomoravský kraj a Brno.

http://www.aaa-sadrokartony.cz

Schodišťové sedačky

Schodišťové sedačky

Stannah je dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště.

http://www.stannah.cz/

Simona Strakošová - Samolepící dekorace

Simona Strakošová - Samolepící dekorace

Nabízíme samolepící dekorace na zdi bytů, na pracoviště, do restaurací a obchodů. Kvalitní návrhy světových designérů. Různé samolepící fólie aplikovatelné na zeď, sklo, nábytek, lednici, notebook. Vinylové fólie, semišové fólie, tabulové fólie.

http://www.dekoraceshop.cz

Smip s.r.o. - schody, schodiště a zábradlí

Smip s.r.o. - schody, schodiště a zábradlí

Projektujeme, vyrábíme a montujeme schody, schodiště a zábradlí. Kombinace ocel, dřevo, nerez, sklo. V nabídce schody hlavní, vedlejší, půdní, úsporná a úniková.

http://www.smip.cz

Tepelné čerpadlá Mygren

Tepelné čerpadlá Mygren

Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel Mygren. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj akumulačných nádrží, bojlerov a kompletného príslušenstva kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania.

http://www.mygren.com