Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Interiéry


Přidat odkaz do této kategoriePoklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Poklopy Gabex - široký výběr šachtových poklopů

Společnost Gabex s.r.o. dodává v rámci celé ČR kvalitní šachtové poklopy. V nabídce máme například plastové poklopy Hermelock – polyuretanové, vodotěsné a plynotěsné poklopy.

http://www.gabex.cz

Přikrývky a deky

Přikrývky a deky

Přikrývky, deky, polštáře, podložky, spací pytle, vesty a ledvinové pásy z ovčí vlny a dutého vlákna.

http://www.deky-prikryvky.cz/

Sádrokartony JP Komplet s.r.o

Sádrokartony JP Komplet s.r.o

Stavební firma Velké Meziříčí nabízí sádrokartony, montáž sádrokartonů a prodej sádrokartonů po celé Čr, pro kraj Vysočina, pro Jihomoravský kraj a Brno.

http://www.aaa-sadrokartony.cz

Schodišťové sedačky

Schodišťové sedačky

Stannah je dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště.

http://www.stannah.cz/

Simona Strakošová - Samolepící dekorace

Simona Strakošová - Samolepící dekorace

Nabízíme samolepící dekorace na zdi bytů, na pracoviště, do restaurací a obchodů. Kvalitní návrhy světových designérů. Různé samolepící fólie aplikovatelné na zeď, sklo, nábytek, lednici, notebook. Vinylové fólie, semišové fólie, tabulové fólie.

http://www.dekoraceshop.cz

Smip s.r.o. - schody, schodiště a zábradlí

Smip s.r.o. - schody, schodiště a zábradlí

Projektujeme, vyrábíme a montujeme schody, schodiště a zábradlí. Kombinace ocel, dřevo, nerez, sklo. V nabídce schody hlavní, vedlejší, půdní, úsporná a úniková.

http://www.smip.cz

Tapety na zeď

Tapety na zeď

V našem e-shopu nejdete moderní tapety, klasické tapety, tapety do koupelny, do kuchyně, přetíratelné tapety, luxusní tapety, tapety podle barvy a dětské tapety. Mimo tapet nabízíme také fototapety, samolepky na zeď, dekorace na stěny, samolepicí dekorace, lepidla na tapety, samolepicí fólie a kusové koberce.

http://www.tapetyzlin.cz

Tepelné čerpadlá Mygren

Tepelné čerpadlá Mygren

Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel Mygren. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj akumulačných nádrží, bojlerov a kompletného príslušenstva kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania.

http://www.mygren.com

Tirealis spol. s r.o.

Tirealis spol. s r.o.

Lícové cihly a lícové pásky nejen pro vylepšení vzhledu fasády a interiérů

http://www.tirealis.cz/

Titania Lux, s.r.o

Titania Lux, s.r.o

Křišťálové lustry - svítidla. Výroba a prodej. Křišťálové lustry, bytová a interiérová svítidla, atypická a nestandardní svítidla, stropní ramenové lustry, korunkové lustry, apod. Kompletní dodávky vybavovacích akcí od návrhu až po realizaci.

http://eshop.titanialux.cz/

To-ra Interiér

To-ra Interiér

Firma To-ra Interiér nabízí k prodeji a montáži: vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, textilní roletky, venkovní rolety, sítě proti hmyzu (moskytiery), markýzy, plovoucí podlahy a dřevěné podlahy. Naše montážní činnost je převážně zaměřena na oblast Moravskoslezského kraje a to ve městech Havířov, Ostrava, Orlová, Český Těšín, Petřvald, Albrechtice a okolní přilehlé obce.

http://www.toraint.cz

Wellmarket - francouzské přikrývky

Wellmarket - francouzské přikrývky

Internetový obchod se širokým sortimentem francouzských přikrývek, peřin, polštářů a povlečení včetně sortimentu výhradně pro děti. U nás naleznete stovky produktů pro vybavení Vaší domácnosti, především ložnice a dětského pokoje, ať už si potrpíte na kvalitu či populární trendy.

http://www.wellmarket.cz

Záclony, závěsy, bytový textil Rafail

Záclony, závěsy, bytový textil Rafail

Nabízíme bytový textil, záclony a závěsy, dekorativní látky, satény a voály, ubrusy kusové i metráž, široký sortiment přehozů, dek, přikrývek s výplní dutého vlákna, povlečení, prostěradla. Dále nabízíme také koupelnové, (wc) předložky i v metráži.

http://www.bytovytextil-rafail.cz

Zateplení střechy, podkroví - Chytrezatepleni.cz

Zateplení střechy, podkroví - Chytrezatepleni.cz

Chytré zateplení stříkanou izolační pěnou dokonale zaizoluje váš dům, je ideální pro zateplení střechy, podlahy, podkroví i stropu.

http://www.chytrezatepleni.cz