Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality


Přidat odkaz do této kategorieAB Door AB Door

Firma zabývajícíc se stínící technikou, pergoly renson, stínící plachty, žaluzie, markýzy, rolety.

http://www.abdoor.cz/
Architekti, projektanti Architekti, projektanti

Architektonické a projekční práce. Vypracování studií a kompletní dokumentace. Projekční práce zpracujeme od architektonické studie, přes dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení, po dokumentaci pro provedení či zadání stavby.

http://www.architects757.com
Architektonická kancelář Jan Hájek, Architekt Architektonická kancelář Jan Hájek, Architekt

Architektonická kancelář Jan Hájek, Architekt zpracovává všechny stupně projektové dokumentace staveb (ideové studie, projekty pro územní řízení a pro stavební povolení, prováděcí dokumentaci i dokumentaci provedení stavby ke kolaudaci).

http://www.janhajekarch.cz/
AZ schody AZ schody

Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovaná schodiště: rodinné domy i byty, městská rozhledna, historická věž, stylové selské stavení, průmyslová hala. Stavební pouzdra a posuvné systémy.

http://www.schodiste-schody.cz/
Bazény relax Bazény relax

Jsme výrobce sklolaminátových bazénu. Zabýváme se především kvalitou a neustálou inovací našich bazénů. Nabízíme sklolaminátové bazény nové generace s životností 30–50 let se speciálním gelcoatovým povrchem.

http://www.bazenyrelax.cz
Bazény Výroba Bazény Výroba

Vyrábíme celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru Pp, dále provádíme zastřešení bazénů, stavbu jímek a septiků apod.

http://www.bazeny-vyroba.cz
Bazény, zastřešení bazénů - Petr Waltr Bazény, zastřešení bazénů - Petr Waltr

Prodáváme bazény různých tvarů a typů: fóliové, plastové, betonové a další. Poradíme vám se zastřešením bazénů i s jejich údržbou. V naší nabídce jsou také tepelná čerpadla, vířivky a čistírny odpadních vod.

http://www.bazeny-waltr.cz
Byty - pronájem bytů s RK i bez realitky Byty - pronájem bytů s RK i bez realitky

Pronájmy bytů mohou zdarma vkládat přímo majitelé i realitní kanceláře. Nabízet můžete byty k pronájmu, podnájem bytu nebo hledání spolubydlících. Lze také zadat inzerát pokud pronájem hledáte.

http://byty.i-pronajem.cz
Centrum Kámen s.r.o. Centrum Kámen s.r.o.

Kamenictví Praha - Vyrábíme kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, umyvadlové desky, obklady krbů, schodiště, grilovácí kameny, obložení bazenů. Použité materiály jako mramor, žula a pískovec jsou převážně dovezeny ze zahraničí.

http://www.centrumkamen.cz
Certifikované dřevostavby nexthouse Certifikované dřevostavby nexthouse

Společnost Calavera a.s. je výrobce certifikovaných prefabrikovaných panelů nextpan, které jsou určené pro montované dřevostavby. Výhodou této technologie je přesnost a rychlost výstavby. Řada našich typových dřevostaveb vychází z požadavku na zdravé, moderní a úsporné bydlení. V případě přání realizujeme stavby na přání klienta. Garantujeme vysokou kvalitu řemeslného provedení, dlouholetou funkčnost při minimálních nákladech. V rámci naší činnosti zajišťujeme veškerý potřebný servis.

http://nexthouse.cz/
České dřevěné domy Ecoholzhaus České dřevěné domy Ecoholzhaus

České dřevěné domy od společnosti Ecoholzhaus. Ekologické dřevostavby na klíč jsou dostupným a rychlým řešením vašeho bydlení. Levné dřevostavby různých druhů a stylů již od 1 milionu korun.

http://www.ceskedrevenedomy.cz
Delta Light Czech s. r. o. Delta Light Czech s. r. o.

Nabízíme široký sortiment moderních designových svítidel pro vnitřní osvětlení, vnější svítidla a LED osvětlení. Nabízíme poradenství a zpracování světelně-technického projektu se všemi náležitostmi potřebnými pro realizaci.

http://www.deltalight.cz
Dlažba a obklady do koupelny – Iridio.cz Dlažba a obklady do koupelny – Iridio.cz

Kvalita a tradice, luxus a elegance, jednoduchost a dostupnost, to vše jsme spojili abychom oživili a zkrášlili váš domov obklady a dlažbou od Iridio.cz.

http://www.iridio.cz
Dražby nemovitostí Dražby nemovitostí

Firma provádí veřejné dražby nemovitostí a aukce bytů, domů, pozemků. Dražby nemovitých i movitých předmětů. K dispozici jsou popisy dražeb a dražební vyhlášky.

http://www.vedra.cz
Dřevěné garáže, garážové stání Floranet Dřevěné garáže, garážové stání Floranet

Dodáváme dřevěné garáže, garážové stání, zahradní pergoly a přístřešky pro auta ze smrkového dřeva. Dřevěné garáže, garážové stání, zahradní pergoly a přístřešky pro auta dopravíme a montujeme po celé Čr.

http://www.drevene-garaze.cz
Dřevostavby ČB Dřevostavby ČB

Výroba a montáž nízkoenergetických dřevěných rodinných domů, chat, zahradních domků, skladů, garážového stání a pergol truhlářské doplňky, schody, zábradlí, okna, dveře, dřevěné podlahy

http://www.drevostavbycb.cz
Dřevovýroba Nová Pec Dřevovýroba Nová Pec

Dřevovýroba Nová Pec se zabývá výrobou a prodejem produktů ze dřeva. Od stavebního řeziva až po pergoly, altány a zahradní nábytek.

http://www.drevovyroba-novapec.cz
Dveře a zárubně Dveře a zárubně

Naše dveře a zárubně jsou vyráběny z následujících hlavních materiálů smrk, dub, borovice, modřín, olše, jasan, bříza. Konstrukce dveří - rámová, sendvičová (hladké dveře). Povrchová úprava - široká škála mořidel.

http://www.dvere-nabytek.cz/dvere-a-zarubne
Eurodražby - dražby nemovitostí Eurodražby - dražby nemovitostí

Portál Eurodrazby.cz nabízí kompletní služby v oblasti dražeb a aukcí s nemovitostmi - aktuální nabídku nemovitostí, možnost online aukce a řadu užitečných informací.

http://eurodrazby.cz/
Exkluzivní biokrby bez komínu Exkluzivní biokrby bez komínu

Dovážíme exkluzivní dánské krby bez komínu Decoflame a designové bio krby dalších renomovaných výrobců. Dodáváme luxusní krby bez kouře, elektrické krby, biolíh, designové doplňky, moderní grily O-gril, italský nábytek Bonaldo. Výroba krbů i na míru ve spolupráci s architekty a designéry. V naší nabídce najdete bio krby bez kouře nástěnné, volně stojící, zahradní a vestavné. Velkoobchod a maloobchod, online prodej, showroom v centru Prahy.

http://www.danske-krby.cz
Fanas s r.o. Fanas s r.o.

Naše firma dodává komplexní střechy ploché i sedlové, stavbu krovů, zateplení střech a fasád, zpracování detailů palubek.

http://www.fanas.cz
Flamingopark Flamingopark

Stylové bytové a módní doplňky a spousta netradičních kousků pro zpestření životního stylu.

http://www.flamingopark.cz
Indickekoberce.cz - indické koberce Indickekoberce.cz - indické koberce

Nabízíme široký sortiment ručně vyráběných indických koberců v mnoha rozměrech a úžasných vzorech. Jsou vytvářeny nejlepšími tkalci, kteří používají špičkové přírodní materiály vhodné pro výrobu těchto ručně vpichovaných, tkaných a vázaných koberců.

http://indickekoberce.cz
Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR

Dodáváme a montujeme ucelený sortiment interierových dveří a zárubní, kompletní systém sanitárních kabin a sprchových koutů. Stavební elementy jsou vhodné pro vnitřní využití v bytové i nebytové výstavbě - školy, nemocnice, výrobní závody, hypermarkety, aj.

http://www.rvrjilove.cz/
Interiérové dveře Internal Interiérové dveře Internal

Internal dveře se zabývá výrobou interiérových dveří na míru. Design našich interiérových dveří je tvořen precizností a dokonalostí v každém detailu. Náš sortiment se skládá z interiérových dveří z masívu a dýhy.

http://www.internal.cz
Jak na to. Práce se dřevem a řemeslné techniky Jak na to. Práce se dřevem a řemeslné techniky

Jak na to. Obkládání palubkami. Vrtání do betonu. Frézování a drážkování. Ruční hoblování. Ruční zpracování plechu. Provádění zářezů a čepů. Hoblování oblouků. Podpěrné kozy do bytu a dílny. Příčné soustružení a kopírování. Pilování a rašplování dřeva.

http://jaknato-prace-se-drevem.clanweb.eu
Jakon s.r.o. - krbová kamna Hwam Jakon s.r.o. - krbová kamna Hwam

Společnost Jakon s.r.o. dováží krbová kamna Hwam intelligent heat z Dánska a zajišťuje prodej, instalaci a servis krbových kamen Hwam, krbových vložek Hwam a krbových kamen Wiking v České a Slovenské republice. Najdete zde potřebné i praktické informace pro krbová kamna, otevírací dobu prodejny, doporučení a rady.

http://www.krbova-kamna-hwam.cz
Jan Poloch - Stavební a zednické práce Jan Poloch - Stavební a zednické práce

Nabízíme kvalitní zednické práce. Realizujeme stavby a rekonstrukce domů či bytů. Provádíme opravy fasád, zateplení domu a další. Interiérové služby zahrnují pokládku podlahy a dlažby, omítky, malování. Nabízíme rekonstrukce koupelny a bytového jádra.

http://www.poloch.eu
Kominictví Pechlát Kominictví Pechlát

Firma Kominictví Pechlát s.r.o. se specializuje na komíny, komínové systémy a veškeré související kominické činnosti, jako je vložkování, frézování komínů či servis a revize komínů. Vždy se najde optimální řešení pro Váš rodinný domek i chatu

http://www.kominy-pechlat.cz
Kompletné rekonštrukcie podkrovia a stavebné práce Kompletné rekonštrukcie podkrovia a stavebné práce

Vykonávame kompletnú rekonštrukciu podkrovia. Vaše podkrovie Vám zrealizujeme od búracích prác až po návrh interiéru.

http://upravapodkrovia.sk