Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality


Přidat odkaz do této kategorieJak na to. Práce se dřevem a řemeslné techniky

Jak na to. Práce se dřevem a řemeslné techniky

Jak na to. Obkládání palubkami. Vrtání do betonu. Frézování a drážkování. Ruční hoblování. Ruční zpracování plechu. Provádění zářezů a čepů. Hoblování oblouků. Podpěrné kozy do bytu a dílny. Příčné soustružení a kopírování. Pilování a rašplování dřeva.

http://jaknato-prace-se-drevem.clanweb.eu

Jakon s.r.o. - krbová kamna Hwam

Jakon s.r.o. - krbová kamna Hwam

Společnost Jakon s.r.o. dováží krbová kamna Hwam intelligent heat z Dánska a zajišťuje prodej, instalaci a servis krbových kamen Hwam, krbových vložek Hwam a krbových kamen Wiking v České a Slovenské republice. Najdete zde potřebné i praktické informace pro krbová kamna, otevírací dobu prodejny, doporučení a rady.

http://www.krbova-kamna-hwam.cz

Jan Poloch - Stavební a zednické práce

Jan Poloch - Stavební a zednické práce

Nabízíme kvalitní zednické práce. Realizujeme stavby a rekonstrukce domů či bytů. Provádíme opravy fasád, zateplení domu a další. Interiérové služby zahrnují pokládku podlahy a dlažby, omítky, malování. Nabízíme rekonstrukce koupelny a bytového jádra.

http://www.poloch.eu

Kominictví Pechlát

Kominictví Pechlát

Firma Kominictví Pechlát s.r.o. se specializuje na komíny, komínové systémy a veškeré související kominické činnosti, jako je vložkování, frézování komínů či servis a revize komínů. Vždy se najde optimální řešení pro Váš rodinný domek i chatu

http://www.kominy-pechlat.cz

Kompletné rekonštrukcie podkrovia a stavebné práce

Kompletné rekonštrukcie podkrovia a stavebné práce

Vykonávame kompletnú rekonštrukciu podkrovia. Vaše podkrovie Vám zrealizujeme od búracích prác až po návrh interiéru.

http://upravapodkrovia.sk

Kovoagrex Děčín

Kovoagrex Děčín

Specializujeme se na výrobu skleníků a jejich vnitřního vybavení, včetně realizace staveb. Výrobu a technické řešení provádíme podle vlastní dokumentace, s ohledem na kvalitní pěstební podmínky a životnost celé stavby.

http://www.kovoagrex.cz

Krby Ardokeramika

Krby Ardokeramika

Nabízíme krby a krbová kamna světových výrobců. Otevřeli jsme jedno z nejvybavenějších a největších krbových studií v Evropě. Jsme součástí projektu Studio Rüegg Switzerland pro Českou republiku.

http://www.ardokeramika.cz

Krby Morava

Krby Morava

Stavby krbů a kamen na klíč po celé Čr. Vypracujeme Vám zdarma návrh stavby krbu. Prodáváme krbové vložky a jejich příslušenství.

http://www.krbymorava.cz

Kuchyňské studio gorenje Praha

Kuchyňské studio gorenje Praha

Naše značkové kuchyňské studio a kuchyňský ateliér je součástí skupiny gorenje, která patří mezi největší výrobce kuchyní a kuchyňských spotřebičů v České republice i v Evropě. Kuchyně moderní, klasické, rustikální – na míru a za rozumnou cenu.

http://www.kuchynskastudia.cz/

Lešení Rydval

Lešení Rydval

Stavba a pronájem lešení ve variantách RUX 65 cm, RUX 100 cm, stavba lešenových pódií, síťování a plachtování lešení a to vše včetně dopravy. Zabýváme se také stavbou průmyslového lešení (modul) a to celoročně uvnitř objektů našich klientů. Zajišťujeme kompletní lešenářský rozpočet na jakoukoliv stavbu.

http://www.lesenirydval.cz

LK Development - rodinné domy na klíč Říčany - Světice

LK Development - rodinné domy na klíč Říčany - Světice

Prodej rodinných domů na klíč a pozemků v obci Světice u Říčan okres Praha Východ. Dále v obci Herink blízko Jesenice u Prahy. Rodinné domy situovány v přírodě - klidné bydlení. Jedná se o novostavby, domy jsou nízkoenergetické. Zajistíme poskytnutí hypotéky či úvěru.

http://www.lkd.cz

Master Design s.r.o. - architektonický ateliér

Master Design s.r.o. - architektonický ateliér

Díky týmu odborníků jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Každý další projekt je pro nás výzvou. Naše stavby kombinují moderní design a nízkoenergetické parametry. Je naším cílem vytvořit řešení na míru s individuálním přístupem.

http://www.architekt-atelier.cz

Mobilní domy od Mobilheim Plzeň

Mobilní domy od Mobilheim Plzeň

Mobilheim Plzeň - nové i použité mobilní domy k trvalému bydlení i relaxaci. Kompletní servis mobilheimů, zateplení mobilních domů, kontroly instalací. Dodáváme příslušenství mobilních domů na míru požadavkům zákazníka. Možnost výhodného úvěru. Doprava zdarma.

http://www.mobilheim-plzen.cz

Mtprojekt

Mtprojekt

Zajištění projekční a inženýrské činnosti ve stavebnictví. Zpracování projektové a prováděcí dokumentace či dokumentace ke stavebnímu povolení.

http://www.mtprojekt.cz

Návrhy a realizace zahrad

Návrhy a realizace zahrad

Naše práce zaměřujeme na realizace různých zahradních ploch. Svým klientům nabízíme údržbu a návrhy zahrad, které přesně kopírují jejich potřeby a požadavky. Součástí naší nabídky služeb je také zajištění a instalace závlahových systémů.

http://zahrady-bula.cz

OBB - střechy a střešní krytiny

OBB - střechy a střešní krytiny

Dodáme vše pro střechy: střešní krytiny, fólie, asfaltové pásy, šindele, plechové krytiny, betonové krytiny, pálené krytiny, pálená taška, střešní materíály.

http://www.obb.cz

obchod-sauny

obchod-sauny

Sauna a sauny jsou stále rozšířenější a oblíbenější záležitost, prospěšnost sauny je obecně známý pojem. Dokážeme se postarat o vše ohledně sauny, a to včetně saunových doplňků, detailů interiéru a perfektní funkčnosti sauny.

http://www.obchod-sauny.cz

Odhadonline – online ocenění nemovitosti

Odhadonline – online ocenění nemovitosti

Online ocenění nemovitostí nacházejících se v České republice. Služba je zpoplatněna menší finanční částkou v řádu desetikorun. Můžete si nechat odhadnout byt, rd, pozemek a další.

http://www.odhadonline.cz

Orkys

Orkys

V oblasti stavitelství zajišťujeme jak stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů tak např. i drobné stavby zahradního charakteru. V oblasti péče o zeleň se zabýváme například mulčováním trávy, výsadbou dřevin.

http://www.orkys.cz

Parkety Veselý

Parkety Veselý

Pokládka a renovace - broušení parket i plovoucích podlah. Parkety i plovoucí podlahy s možností prodeje od renomovaných výrobců dle Vašich představ. Používáme pouze kvalitní materiály a prostředky.

http://www.parkety-plovouci-podlahy.cz/