Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Obchod a služby -> Poradenství

Kategorie Poradenství

Poradenství


Přidat odkaz do této kategorieVše o dani z nemovitosti Vše o dani z nemovitosti

Průvodce daní z nemovitosti. Daňové sazby, místní tabulky zákonných a místních koeficientů. Kdo, kdy a jak podává daňové přiznání k dani z nemovitosti. Co dělat, když nestihnu termíny.

http://danznemovitosti.xf.cz
Výklad tarotových karet Výklad tarotových karet

Osobní výklady tarotových karet a poradenství. Odpověď na životní otázky z oblasti zdraví, vztahů, financí, práce a mnoho dalších. Pozitivní energii naberete během výkladu karet v příjemném prostředí v Praze 5 u Anděla.

http://www.tarot-ad.cz
Založení firmy offshore i onshore v Dubaji a RAK Založení firmy offshore i onshore v Dubaji a RAK

Nabízíme založení offshore i onshore firmy v Dubaji a Rak, založení bankovního účtu, povolení k pobytu ve Spojených arabských emirátech pro majitele firmy a jejich rodinné příslušníky. Výhody plné anonymity a 100% osvobození od firemních a soukromých daní, jasná a nekomplikovaná legislativa.

http://www.zalozenioffshorefirmydubai.cz
Znalecký posudek – znalci a odhadci Znalecký posudek – znalci a odhadci

Znalecký posudek, znalecká expertíza nebo ocenění na vše s garancí rychlého vypracování. Zastupování při dopravní nehodě komplexně od A do Z. Pomůžeme zhodnotit vaše peníze vysokým ziskem.

http://www.znalci-posudky.cz
Zuzana Churanová - překladatelka do/ze španělštiny, tlu Zuzana Churanová - překladatelka do/ze španělštiny, tlu

Mgr. Zuzana Churanová - zkušená španělštinářka s více než dvacetiletou praxí nabízí kvalitní překlady do a ze španělštiny, tlumočení, služby pro zahraniční turisty a výuku Španělského jazyka.

http://www.churanova.cz/