Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Služby pro domácnost


Přidat odkaz do této kategorieMD Vítráže Svor

MD Vítráže Svor

Milan Drábek - Vitráže Svor nabízí design, realizaci a restaurování vitráže, dveřní výplně - dekorované sklo do dveří technikou ledování. Naše firma MD Vitráže má zkušenosti v oboru a tradici od roku 1976. MD Vitráž je držitelem Licence Ministerstva kultury ČR na restaurování vitráží od roku 1994.

http://www.drabek-vitraze.cz

Michání barev a laků

Michání barev a laků

Plno sortimentní prodejny barev, laků a doplňků pro malování. Mícháme barvy, laky a lazury Tikkurila, Primalex. Nabízíme profesionální malířské služby a měření odstínů barevných vzorků.

http://www.barvy-laky-fasady.cz/

Obklady, dlažby, zednictví - Jaroslav Blažek

Obklady, dlažby, zednictví - Jaroslav Blažek

Kompletní obkladačské práce, pokladačské a dlaždičské práce a drobné zednické práce na území Domažlice, Kladno, Praha. Zajišťujeme stavbu krbů a kachlových kamen. Provádíme nové obklady a dlažby, ale také rekonstrukce obkladů a dlažeb.

http://www.obklady-dlazby-blazek.cz/

Pohřební služba Funebralis

Pohřební služba Funebralis

Pohřební služba Funebralis nabízí moderní pohřební služby pro Prahu a středočeský kraj online na webových stránkách.

https://funebralis.cz

Pohřební ústav Excelent s.r.o

Pohřební ústav Excelent s.r.o

Vyřizujeme veškeré formality spojené s převozem, či pohřbem. Automobilovou, železniční či leteckou přepravu, tisk parte, květinovou smuteční vazbu, hudební reprodukci, zajištění dechové hudby, civilního řečníka, kopání hrobů, hřbitovní služby.

http://www.excelentt.cz

Prima nářadí

Prima nářadí

Eshop s kompletním sortimentem spolehlivého nářadí pro Vaši dílnu, dům i zahradu. Hobby i profesionální nářadí u nás za výhodné ceny.

http://www.prima-naradi.cz/

Primatep s.r.o. - komíny, stavební práce, zateplení

Primatep s.r.o. - komíny, stavební práce, zateplení

Komíny, vložkování komínu, nerezové komíny, stavební práce, zateplení. Komplexní řešení od projektu po realizaci. Ať jde o klasickou stavební činnost, zateplení, nebo montáže komínů, či kominické služby a poradenskou činnost.

http://www.primatep.cz

Profesionální stěhovací firma – Stěhování Morava

Profesionální stěhovací firma – Stěhování Morava

Jsme profesionální stěhovací firma, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností se stěhováním. Na stěhování používáme kvalitní a vybavené stěhovací vozy a máme profesionální tým na stěhovací práce.

http://www.stehovanimorava.cz/

Průtokové ohřívače vody - Clage CZ

Průtokové ohřívače vody - Clage CZ

Obchodní a servisní zastoupení německé společnosti Clage Gmbh v sortimentu elektrických průtokových a zásobníkových ohřívačů vody. Jsme specialisté na elektronicky řízený ohřev vody s kompatibilitou pro solární systémy.

http://www.clagecz.cz/

Psí salón Champion

Psí salón Champion

Psí salón Champion je určen pro všechna psí plemena různých velikostí a délky srsti. Nabízíme širokou řadu služeb, od koupání přes stříhání, vyčesávání a trimování, až po psí poradenství.

http://www.psisalonchampion.cz/

Renovace koupelen a byt. jader

Renovace koupelen a byt. jader

Obkládáme koupelny, kuchyňské linky, chodby, terasy, balkony a jiné vnitřní i venkovní prostory.

http://www.koupelnysmejkal.jex.cz

Řemeslníci a instalatéři

Řemeslníci a instalatéři

Provádíme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu topenářské, zednické a instalatérské práce. Dále pak závlahové systémy Rain Bird a Gardena. Práce provádíme v Hradci Králové a okolí, ale zajedeme kdekoliv po ČR.

http://www.instalateri-topenari-hk.cz

Sádrokartony Keš s.r.o

Sádrokartony Keš s.r.o

Dodávky a montáže sádrokartonových systémů, výrobků firmy Velux, kompletní zateplení budov kontaktním zateplovacím systémem fasád, tesařské práce. Montáže sádrokartonu nejen pro Břeclav, Hustopeče, Brno a okolí, ale i v rámci celé ČR

http://www.sadrokartony-kes.cz

Solární elektrárny a panely - Silektro.cz

Solární elektrárny a panely - Silektro.cz

Nabízíme kompletní servis od návrhu, až po realizaci fotovoltaických elektráren na klíč a zálohových napájecích sítí – záložní zdroje Ups. Maloobchod i velkoobchod nabízející solární panely, střídače a další sortiment.

http://www.silektro.cz/

sosvodomont- vodoinstalatérství

sosvodomont- vodoinstalatérství

Společnost SOS Vodomont je tradiční českou firmou, která se zabývá vodoinstalatérstvím. Stavíme vodovodní, nebo kanalizační přípojky, rekonstruujeme rozvody vody, topení, kanalizace a plynu. Naši zaměstnanci jsou velmi zkušení.

http://sosvodomont.cz/

Stěhování bez dřiny

Stěhování bez dřiny

Zajistíme veškeré stěhovací služby, které jsou spojené se stěhováním firem, rodinných domů, bytů včetně vyklízení bytových a nebytových prostor a následného úklidu. V případě zájmu provádíme i rekonstrukce bytů a bytových jader.

http://www.stehovanibezdriny.cz/

Stěhování Fofr

Stěhování Fofr

Stěhovaní Fofr - profesionální stěhovací služba zajišťující komplexní stěhování bytů, kanceláří, úřadů, bank, knihoven, dílen, archivů, těžkých strojů, starožitností i uměleckých předmětů.

http://www.stehovani-fofr.cz

Stěhování kvalitně Praha

Stěhování kvalitně Praha

Nabízíme Vám stěhování a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, provozovny, těžké předměty, trezory, hudební nástroje a ostatní těžká břemena. Dobré reference a pojištění je u nás samozřejmostí.

http://www.stehovani-kvalitne.cz/

Šikula Stěhovák, s.r.o

Šikula Stěhovák, s.r.o

Kompletní stěhovací služby v Praze. Možnost zakoupení či zapůjčení obalového materiálu.

http://www.sikula-stehovak.cz

Úklidové služby - Expert úklid

Úklidové služby - Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů.

https://www.expertuklid.cz