Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Zahrada


Přidat odkaz do této kategorieToptool.cz - nářadí pro dílnu, byt a zahradu

Toptool.cz - nářadí pro dílnu, byt a zahradu

E-shop s velkým výběrem nářadí pro dílnu, byt a zahradu. Nabízíme široký sortiment elektrického a aku nářadí - aku šroubováky, vrtací kladiva, vrtačky, brusky a další nářadí značek Makita, Bosch a Dolmar.

http://www.toptool.cz

Vinařství Svoboda - výroba a prodej vína

Vinařství Svoboda - výroba a prodej vína

Kvalitní vína z Jižní Moravy, výroba a prodej vína, obec Petrov, vinné sklepy Plže.

http://www.vinarstvisvoboda.cz/

Zahrada na klíč - návrh a realizace zahrad

Zahrada na klíč - návrh a realizace zahrad

Realizujeme zahrady na klíč, jezírka, terasy, ploty, pergoly, udržujeme a zavlažujeme trávníky a zahrady, okrasné rostliny, sadové úpravy, zídky, odvodňujeme pozemky, prodáváme rostliny a zahradní materiál v Beskydech a celé Čr.

http://www.zahradanaklic.eu

Zahrada Praha, s.r.o., návrh, realizace a údržba zahrad

Zahrada Praha, s.r.o., návrh, realizace a údržba zahrad

Zahrada Praha tvoří návrhy realizace zahrad včetně následné údržby zahrad s individuálním přístupem a vysokou kvalitou. Specializuje se na zahrady v Praze a okolí s komplexním servisem a dodávkou altánů, pergol, dlažeb, apod.

http://www.zahradapraha.cz/

Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Vyrábíme zahradní dřevěný a kovový nábytek doplňky (stoly, židle, lavice, lehátka, křesla, květináče, barové stolky, pivní sety a sestavy), doplňky (houpačky, skluzavky, dětské hřiště a pískoviště), chatky a domky na nářadí. Doprava po ČR zdarma.

http://www.zahradninabytek-liska.cz

Zahradní servis - Realizace zahrad

Zahradní servis - Realizace zahrad

Naše firma se zabývá projekcí a realizací okrasných zahrad a jejich následné údržbě. Provádíme pokládku travního koberce, hnojení, vertikutaci, pískování a rekultivaci starých trávníků. Realizujeme zahradní jezírka.

http://www.servis-zahrad.cz

Zahradní technika

Zahradní technika

Autorizovaný obchod se zahradní technikou firmy Electrolux Outdoor Products: sekačky na trávu, řetězové pily, sněhové frézy, křovinořezy, vznášedla, zahradní traktory, vysavače listí a další

http://www.ceskazahrada.cz

Zahradnitcví Eden

Zahradnitcví Eden

Prodej balkonových rostlin, pelargonií a chryzantém. Návrhy a realizace zahrad, zakládání trávníků, udržba zeleně, obnova zahrad, instala závlahových systémů

http://www.zahradnictvi-eden.cz

Zahrady Bosáková

Zahrady Bosáková

Jsme specialisté na zahrady. Umíme je navrhnout a také se postarat o to, abyste s realizací projektu neměli žádné starosti. O vaši zahradu se také můžeme pravidelně starat. Naší specializací jsou zejména soukromé zahrady pro zákazníky z Moravskoslezkeho kraje. Nabízíme individuální přístup, vysokou kvalitu provedení, komplexní služby v projekci, realizaci a údržbě zahrad jak soukromých tak veřejných.

http://www.zahrady-bosakova.cz

Zemní, stavební a truhlářské práce

Zemní, stavební a truhlářské práce

Zemní, stavební a truhlářské práce na Náchodsku. Výstavba a opravy inženýrských sítí. Čištění kanalizace v Náchodě a okolí.

http://www.zemni-prace-streda.cz/

Zzavlažovací systémy Vevera

Zzavlažovací systémy Vevera

Firma Vevera - zavlažování, závlahy a automatické zavlažovací systémy Vám nabízí zpracování projektové dokumentace závlahového systému, poradenská činnost v oboru závlah a zavlažování. Firma působí na trhu již 20 let.

http://www.rain-bird.cz/