Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Zahrada

Kategorie Zahrada

Zahrada


Přidat odkaz do této kategorieZahradní jezírka, koupací jezírka, jezírka pro Koi kapr Zahradní jezírka, koupací jezírka, jezírka pro Koi kapr

Star-fish staví zahradní jezírka, vodní zahrady, koupací jezírka a chovná jezírka Koi. Nabízí prodej vodních rostlin a okrasných ryb, včetně japonských ornamentálních kaprů Koi. Poskytuje montáž, výrobu filtrací a instalace vodních čerpadel.

http://www.star-fish.eu/
Zahradní nábytek Liška Zahradní nábytek Liška

Vyrábíme zahradní dřevěný a kovový nábytek doplňky (stoly, židle, lavice, lehátka, křesla, květináče, barové stolky, pivní sety a sestavy), doplňky (houpačky, skluzavky, dětské hřiště a pískoviště), chatky a domky na nářadí. Doprava po ČR zdarma.

http://www.zahradninabytek-liska.cz
Zahradní servis - Realizace zahrad Zahradní servis - Realizace zahrad

Naše firma se zabývá projekcí a realizací okrasných zahrad a jejich následné údržbě. Provádíme pokládku travního koberce, hnojení, vertikutaci, pískování a rekultivaci starých trávníků. Realizujeme zahradní jezírka.

http://www.servis-zahrad.cz
Zahradní technika Zahradní technika

Autorizovaný obchod se zahradní technikou firmy Electrolux Outdoor Products: sekačky na trávu, řetězové pily, sněhové frézy, křovinořezy, vznášedla, zahradní traktory, vysavače listí a další

http://www.ceskazahrada.cz
Zahradnitcví Eden Zahradnitcví Eden

Prodej balkonových rostlin, pelargonií a chryzantém. Návrhy a realizace zahrad, zakládání trávníků, udržba zeleně, obnova zahrad, instala závlahových systémů

http://www.zahradnictvi-eden.cz
Zahrady Bosáková Zahrady Bosáková

Jsme specialisté na zahrady. Umíme je navrhnout a také se postarat o to, abyste s realizací projektu neměli žádné starosti. O vaši zahradu se také můžeme pravidelně starat. Naší specializací jsou zejména soukromé zahrady pro zákazníky z Moravskoslezkeho kraje. Nabízíme individuální přístup, vysokou kvalitu provedení, komplexní služby v projekci, realizaci a údržbě zahrad jak soukromých tak veřejných.

http://www.zahrady-bosakova.cz
Zemní, stavební a truhlářské práce Zemní, stavební a truhlářské práce

Zemní, stavební a truhlářské práce na Náchodsku. Výstavba a opravy inženýrských sítí. Čištění kanalizace v Náchodě a okolí.

http://www.zemni-prace-streda.cz/
Zzavlažovací systémy Vevera Zzavlažovací systémy Vevera

Firma Vevera - zavlažování, závlahy a automatické zavlažovací systémy Vám nabízí zpracování projektové dokumentace závlahového systému, poradenská činnost v oboru závlah a zavlažování. Firma působí na trhu již 20 let.

http://www.rain-bird.cz/