Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Bydlení, reality —> Nábytek


Přidat odkaz do této kategorieRegály do skladů

Regály do skladů

Stavebnicový systém umožňuje poskládat regály vždy přesně podle přání zákazníka. Univerzální regály pro profesionální skladování a další naleznete v naší nabídce.

http://www.i-regaly.cz

Regály Milan Fail

Regály Milan Fail

Prodáváme kvalitní policové regály, paletové regály, kovový nábytek, konzolové regály, pojízdné a archivní regály. Dále nabízíme dílenský a kancelářský nábytek, pulty, prosklené vitríny aj.

http://www.profiregaly.cz

Sakypaky - sedací pytle a vaky

Sakypaky - sedací pytle a vaky

Vyrábíme a dodáváme originální sedací nábytek – sedací pytle a závěsná houpací křesla pro malé i velké. Možnost nákupu v eshopu i zakázkové výroby na míru. Výrobky jsou plněny materiálem Koplen a jsou vyrobeny z usně Vinytol, nebo z Pes tkaniny.

http://www.sakypaky.cz

Sico, s.r.o

Sico, s.r.o

Vyrábíme a montujeme vnitřní žaluzie, plissé, japonské stěny, venkovní žaluzie, rolety a markýzy. Montujeme protihmyzové sítě a těsnění oken. Dodáme vestavěné skříně, šatny, knihovny a nábytek na míru, shrnovací dveře a stěny, sprchové zástěny. Montujeme garážová a průmyslová vrata.

http://www.sico-plzen.cz

Skvelematrace.cz

Skvelematrace.cz

Nabízíme kvalitní české matrace za nízké ceny. V našem sortimentu lze nalézt pěnové a sendvičové matrace, matrace z líné pěny a z bio pěn, pružinové a latexové matrace známých českých značek Viscosense, Tropico nebo Purtex.

http://www.skvelematrace.cz

Sovainterier.cz

Sovainterier.cz

Výroba a prodej nábytku. On-line prodej a kamenná prodejna – vybavení pro dům, byt, kancelář, školy, hotely, penziony. Zakázková výroba - kuchyňské linky, kanceláře, dětské pokoje, vestavěné skříně.

http://www.sovainterier.cz/

Stolařství a truhlářství Šindler

Stolařství a truhlářství Šindler

Originální stolařská a truhlářská výroba nábytku v Ostravě. Vyrábíme kuchyňské linky, schody, schodiště, dveře, plouvoucí podlahy, vestavěné skříně. Veškeré výrobky vyrábíme ve vlastní stolařské dílně v Ostravě.

http://www.stolarstvi-sindler.cz

Stolařství Bartoš - Rodinná firma

Stolařství Bartoš - Rodinná firma

Rodinná firma zabývajicí se výrobou zakázkového atypického nábytku.výroba veškerého nábytku do rodinných domů i bytů po celé ČR i v zahraničí.

http://www.stolarstvi-bartos.cz/

Truhlářství Horyna

Truhlářství Horyna

Věnujeme se malosériové výrobě především židlí a stolů. Naše truhlářství vybavilo interiéry na mnoha prestižních místech, v mnoha hotelech, restauracích, obchodech, penzionech, apod.

http://horyna.cz

Truhlářství Miček

Truhlářství Miček

Internetový prodej dveří, oken, postelí, skříní a stolů. Zakázkové truhlářství Miček Vám nabízí truhlářské výrobky vysoké kvality jak z umělých, tak z přírodních materiálů. Vyrábíme originální dřevěný nábytek, který zpříjemní vaši domácnost. V našem sortimentu můžete najít vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, postele z masivu, obývací stěny, koupelnový nábytek, interiérové i vchodové dveře a další bytové doplňky. Také jsme schopni vyrobit stylový a starožitný nábytek z masivu.

http://www.truhlarstvimicek.cz

Truhlářství Milan Ondrášek

Truhlářství Milan Ondrášek

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

http://www.truhlarstvi-ondrasek.cz

Truhlářství Schulhof

Truhlářství Schulhof

Navrhujeme a vyrábíme nábytek na míru, vestavěné skříně, kuchyně, dětský i kancelářský nábytek, plovoucí podlahy, žaluzie. Provádíme i drobnější zakázky.

http://www.vestaveneskrinesch.cz

Vestavěné skříně Amonit

Vestavěné skříně Amonit

Amonit - realizujeme věstavěné skříně na míru, šatní skříně apod. Vestavěné skříně vyrábíme již řadu let a máme s ní bohaté zkušenosti. Naše vestavěné skříně charakterizují moderní prvky a styl, kvalitu a spolehlivost.

http://www.amonit.cz

Vestavěné skříně Stako

Vestavěné skříně Stako

Stako je česká rodinná firma, která se již 14 let specializuje na vestavěné skříně. Vyrobí vám šatnu, skříň, či jiný zajímavý kousek na míru. Vše v kvalitním a designovém provedení. Pomohou s řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory, vytvoří u Vás doma malou pracovnu nebo posilovnu. Využijí každý milimetr k vytvoření spousty úložného prostoru pro všechny vaše věci. To vše dokážou vestavěné skříně Stako.

http://www.stako.cz/

Vestavné skříně na míru Woodface

Vestavné skříně na míru Woodface

Vestavěné skříně a šatny na míru, vestavné skříně, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá Čr.

http://www.woodface.cz

Vichato interiéry

Vichato interiéry

Vichato interiéry je odborným specialistou v oboru komplexních návrhů a realizace interiérů. Naše výroba je podmíněna kvalitním řemeslem a profesionálním technologickým vybavením. Mnohaleté zkušenosti z realizací interiérů zahrnují rovněž spolupráci s předními odborníky v souvisejících oborech.

http://www.vichato-interiery.cz

Wagler - Zakázkové truhlářství, Pila a řezba

Wagler - Zakázkové truhlářství, Pila a řezba

Wagler - Zakázkové truhlářství Smržovka, Jablonec, Liberec, Tanvald, pila, Řezba Teak, zakázková výroba nábytku

http://www.truhlarstvi-wagler.cz

Wexta.cz

Wexta.cz

Prodej policových regálů, archivních regálů, prodejních regálů, sektorových prodejních pultů, prosklených vitrin a kovového nábytků.

https://www.wexta.cz/

Zdravý spánek - Kopeko s.r.o

Zdravý spánek - Kopeko s.r.o

Zabýváme se výrobou dřevěných postelí, zdravotních matrací, lamelových roštů a zdravotních polštářů. Naše výrobky byly klinicky posouzeny nemocnicí, která je na seznamu pověřených nemocnic Ministerstva zdravotnictví, proto jsou pro Váš zdravý spánek to nejlepší.

http://www.kopeko.cz

Židle a stoly Stima

Židle a stoly Stima

Společnost Stima vyrábí a prodává stoly a židle. Stima nabízí dřevěné stoly, jídelní stoly, kuchyňské stoly, dřevěné židle, plastové židle, barové židle, kuchyňské židle, kuchyňské sestavy, jídelní sestavy.

http://www.stima.cz/