Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby —> Služby pro domácnost

📁

Služby pro domácnost


Přidat odkaz do této kategorieSolární elektrárny a panely - Silektro.cz

Solární elektrárny a panely - Silektro.cz

Nabízíme kompletní servis od návrhu, až po realizaci fotovoltaických elektráren na klíč a zálohových napájecích sítí – záložní zdroje Ups. Maloobchod i velkoobchod nabízející solární panely, střídače a další sortiment.

http://www.silektro.cz/

sosvodomont- vodoinstalatérství

sosvodomont- vodoinstalatérství

Společnost SOS Vodomont je tradiční českou firmou, která se zabývá vodoinstalatérstvím. Stavíme vodovodní, nebo kanalizační přípojky, rekonstruujeme rozvody vody, topení, kanalizace a plynu. Naši zaměstnanci jsou velmi zkušení.

http://sosvodomont.cz/

Sruby a dřevěné domy od Drevodom Rajec CZ

Sruby a dřevěné domy od Drevodom Rajec CZ

Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů. Pro každého zájemce o dřevěný srub uděláme vše tak, abychom skloubili jeho představy s technickými možnostmi stavby.

http://www.drevodomrajec.cz

Stěhování bez dřiny

Stěhování bez dřiny

Zajistíme veškeré stěhovací služby, které jsou spojené se stěhováním firem, rodinných domů, bytů včetně vyklízení bytových a nebytových prostor a následného úklidu. V případě zájmu provádíme i rekonstrukce bytů a bytových jader.

http://www.stehovanibezdriny.cz/

Stěhování Fofr

Stěhování Fofr

Stěhovaní Fofr - profesionální stěhovací služba zajišťující komplexní stěhování bytů, kanceláří, úřadů, bank, knihoven, dílen, archivů, těžkých strojů, starožitností i uměleckých předmětů.

http://www.stehovani-fofr.cz

Stěhování kvalitně Praha

Stěhování kvalitně Praha

Nabízíme Vám stěhování a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, provozovny, těžké předměty, trezory, hudební nástroje a ostatní těžká břemena. Dobré reference a pojištění je u nás samozřejmostí.

http://www.stehovani-kvalitne.cz/

Střechy 92, s.r.o

Střechy 92, s.r.o

Projektování, výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků se styčníkovými deskami, dřevěných pohledových vazníků MKD pro velká rozpětí a rekonstrukce plochých střech systémem Rpst.

http://www.strechy92.cz

Šikula Stěhovák, s.r.o

Šikula Stěhovák, s.r.o

Kompletní stěhovací služby v Praze. Možnost zakoupení či zapůjčení obalového materiálu.

http://www.sikula-stehovak.cz

Úklidové služby - Expert úklid

Úklidové služby - Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů.

https://www.expertuklid.cz

Úklidový servis Škaroupka s.r.o. Brno

Úklidový servis Škaroupka s.r.o. Brno

Úklidová agentura provozující úklidové práce zaměřená převážně na Brno. Zajišťuje pravidelný i jednorázový úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra, uklízení domácností a úklid bytu.

http://uklid-skaroupka.cz

Vašededra.cz - česká ekologická drogerie

Vašededra.cz - česká ekologická drogerie

Nabízíme českou ekologickou drogerii, dekorace a domácí potřeby. Nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny.

http://www.vasededra.cz/

Vjezdová vrata, brány - Ptáček Petr

Vjezdová vrata, brány - Ptáček Petr

Vyrábíme a montujeme vjezdová vrata na dálkové ovládání. Části vrat zajíždí do sebe a šetří až 40 % místa potřebného pro otevřená vrata. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory.

http://www.vjezdova-vrata.cz

Výroba a prodej dveří – Kasard.cz

Výroba a prodej dveří – Kasard.cz

Vyrábíme interiérové dveře a zárubně v provedení dýhovaném, laminovaném a foliovaném. Naše výroba je přizpůsobena nejen pro výrobu standardních provedení, ale vyrábí výrobky rozměrově i technicky atypické v designu.

http://www.kasard.cz/