Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorie2e plus s.r.o., kompresory 2e plus s.r.o., kompresory

Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a Remeza, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

http://www.2e.cz
3P – Chem 3P – Chem

Distribuujeme obaly, chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů, kovové obaly, lakovky, vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání.

http://www.3p-chem.cz/
Abadia a.s Abadia a.s

Vyrábíme ocelové konstrukce a stavební zámečnická výroba jako např. schodiště, zábradlí, stožáry, světlíky, žebříky, lávky a markýzy. Specializujeme se na moderní závěsné balkony a lodžiová zábradlí pro panelové domy. Vše včetně vypracování technické dokumentace a montáže.

http://www.abadia.cz
Abecedaobkladu.cz - Obklady a dlažby Cason s.r.o. Abecedaobkladu.cz - Obklady a dlažby Cason s.r.o.

Abecedaobkladu.cz je elektronický obchod s obklady a dlažby značek Opoczno, Paradyž, Pilch, Rako a také silikonové tmely a spárovací hmoty. K dispozici máme také kompletní sortiment příslušenství k obkladům a dlažbám.

http://www.abecedaobkladu.cz/
ACE Trade - distribuce chemických surovin ACE Trade - distribuce chemických surovin

Jsme dodavatel chemických surovin. Dodáváme suroviny pro kosmetický, farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl a výrobu. Jako jsou konzervanty, emulgátory, aktivní látky, mastné kyseliny, rozpouštědla, extrakty, parfémy, aromata, vosky, UV filtry,...

http://www.acetrade.cz
Adat s.r.o. - stavby od základu Adat s.r.o. - stavby od základu

Stavby rodinných domů od základů - od financování po finální práce. Stavby rodinných domů na klíč, hrubé stavby, střechy, rekonstrukce staveb, adaptace bytových jader, zateplování.

http://www.stavbyodzakladu.cz/
Agrifair – zemědělská technika Agrifair – zemědělská technika

Agrifair se zabývá servisem a prodejem zemědělské techniky. Zastupujeme na českém trhu značky John Deere a Fliegl. Našich 7 divizí dále vyrábí nebo dodává přípojná vozidla, zdvihací zařízení, kanálové poklopy, kanalizaci, pracovní oděvy a bioplynové elektrárny.

http://www.agrifair.cz
Algeco s.r.o. - prodej a pronájem obytných kontejnerů Algeco s.r.o. - prodej a pronájem obytných kontejnerů

Naše firma zajišťuje pronájem a prodej stavebních kontejnerů a obytné kontejnery. Dále také zajistíme skladové kontejnery a samozřejmě i sanitární kontejnery. Vaší firmě také dodáme kancelářské prostory, zařízení staveniště, stavební buňky a technologické kontejnery.

http://www.algeco.cz
Alu.plast s.r.o. - okna, dveře Alu.plast s.r.o. - okna, dveře

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíme plastové ploty a zahradní příslušenství. Firma je držitelem certifikátu Iso 9001:2001.

http://www.oknakaplice.cz
Alucad Bohemia, s.r.o Alucad Bohemia, s.r.o

Alucad dodává hliníkové profily všech typů na míru dle přání zákazníka. Profily pro fotovoltaické články a solární panely, zastřešení bazénů, hliníkové rámy, chladiče, tyče, trubky, jekly, profily L a plechy. Práškové lakování, eloxování, broušení, leštění.

http://www.alucad.cz/
Architektonické modely etc. Architektonické modely etc.

Výroba architektonických a technologických modelů, realizace prototypů a designerských návrhů, výstavní činnost, aranžování, výroba informačních a orientačních systémů.

http://architektonicke-modely.cz
Ase-mc Ase-mc

Výroba a montáž zařízení pro energetiku, zakázková výroba.

http://www.ase-mc.cz
Asio, spol. s r. o. – čistění a úprava vody Asio, spol. s r. o. – čistění a úprava vody

Specializujeme se na čištění odpadních vod a čistění vzduchu. Pro domácnosti, města, obce a průmysl vyrábíme čistírny odpadních vod (čističky odpadních vod), nádrže na vodu, jímky a další technologie a výrobky na úpravu vody.

http://www.asio.cz
AT Weldsteel s.r.o AT Weldsteel s.r.o

Společnost AT Weldsteel s.r.o. vyrábí plechové komponenty, konstrukční prvky a kovové konstrukce i z ocelových trubek a profilů. Laserem vypalované, ohnuté, svařené plechové dílce a konstrukční celky opatřenými požadovanou povrchovou ochranou.

http://www.atweldsteel.cz/
Ateliér Kvíčala – stojánky, leporela, pasparty Ateliér Kvíčala – stojánky, leporela, pasparty

Výroba zboží z papíru - stojánky a leporela, zasklené otevíratelné pasparty. Stojánky a leporela nabízíme v mnoha variantách, zhotovíme i klientův vlastní návrh.

http://www.atelierkvicala.cz
AZ Jeřáby - mostové jeřáby a zdvihací zařízení AZ Jeřáby - mostové jeřáby a zdvihací zařízení

Předprojektová a projektová příprava jeřábů a souvisejících konstrukcí. Dodáváme a montujeme mostové jeřáby, podvěsné jeřáby, sloupové jeřáby, kladkostroje, savkové rámy a jiné. Vyrábíme závěsné prostředky pro uchopení a zavěšení břemen.

http://www.az-jeraby.cz/
Balící pracoviště Balící pracoviště

Profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy lze dle potřeby individuálně přetvářet a přestavovat při změnách balicích procesů integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze

http://www.balici-pracoviste.cz/
Balicí stroje Robopac Balicí stroje Robopac

Balicí technika a materiály Robopac - výroba, prodej a servis balicích strojů. Balicí linky do streč folie, balicí stroje do smrštitelné folie, zalepovačky kartonů, ovinovačky do folie, dopravníky.

http://www.robopac.cz/
Balneo Gloria Plus s.r.o. Balneo Gloria Plus s.r.o.

Dodáváme vše, co souvisí s bazény a jejich provozem i veškeré příslušenství pro následnou péči, čerpadla, filtrační jednotky, dávkování chemie, sluneční absorbery, keramické obklady a dlažby, skleněné a keramické mozaiky. Pomůžeme vybrat a realizovat bazén, koupací zahradní jezírko, saunu, cryosaunu, floating aj.

http://www.bazeny-gloria.cz/
Betong - betonové skořepinové tvárnice Betong - betonové skořepinové tvárnice

betonové skořepinové tvárnice určené pro výstavbu nízkoenergetických domů, hal, skladů, garáží, plotů, bazénů, opěrných zdí, atd., lze je použít pro pohledové zdivo

http://www.be-tong.cz
Celsion – požárně bezpečnostní řeše Celsion – požárně bezpečnostní řeše

Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy.

http://www.celsion.cz/
Cínové bronzy Cínové bronzy

Ancora Praha, s.r.o. nabízí fosforové, olovnaté, hliníkové a cínové bronzy.

http://www.ancorapraha.cz/cinove-bronzy/
Cnc a Kovo obrábění - Kovohaken.cz Cnc a Kovo obrábění - Kovohaken.cz

Jsme moderně vybavená středně velká rodinná firma která vznikla v roce 2004 přetransformováním firmy Petr Haken Kovo. Stěžejní činnosti naší firmy jsou Cnc obrábění, Klasické obrábění a Svařování.

http://www.kovohaken.cz
CS Facility s.r.o CS Facility s.r.o

Poskytujeme komplexní služby v oblasti facility management a property management v rámci celé České republiky. Naším cílem je optimalizovat a snížit vaše náklady především v oblasti správy a údržby budov a nemovitostí.

http://www.csfacility.cz/
Čaněk drtiče s.r.o Čaněk drtiče s.r.o

Firma má zastoupení na prodej nových i použitých strojů Rubble Master pro český trh. Poskytujeme kompletní služby spojené s prodejem, odborné zaškolení obsluhy stroje. Zprostředkování financování, zajištění přepravy.

http://www.canekdrtice.cz
Čistička odpadních vod Čistička odpadních vod

Čistička odpadních vod firmy Ekomonitor Chrudim je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění.

http://www.cisticka-odpadnich-vod.eu
Denbraven - stavební chemie Denbraven - stavební chemie

Společnost Den Braven Sealants je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice.

http://www.denbraven.cz
Dílenské pracoviště Dílenské pracoviště

kompletní montážní a balicí pracoviště, součástí sortimentu jsou speciální sestavy dílenských pracovních stolů, dílenské ponky, dílenské a montážní vozíky, zásuvkové skříně a sestavy, skříně na nářadí či dílenské regály.

http://dilenske-pracoviste.cz/
Dirp s.r.o. - regály Dirp s.r.o. - regály

Regály. Profesionální regálové systémy do archivů, knihoven, skladů, dílen a spisoven. Posuvné i pevné policové regály, regály na palety, konzolové regály, vícepatrové regály.

http://www.dirp.cz
DJ Ložiska DJ Ložiska

Velkoobchod a maloobchodní prodejna ložisek. Prodej ložisek všech typů a rozměrů. Značky Zkl, Skf, Fag, Ntn, Nsk, Koyo, Urb, Gpz, Ina, Dkf adalší.

http://www.djloziska.cz