Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorie3P – Chem

3P – Chem

Distribuujeme obaly, chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů, kovové obaly, lakovky, vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání.

http://www.3p-chem.cz/

Abadia a.s

Abadia a.s

Vyrábíme ocelové konstrukce a stavební zámečnická výroba jako např. schodiště, zábradlí, stožáry, světlíky, žebříky, lávky a markýzy. Specializujeme se na moderní závěsné balkony a lodžiová zábradlí pro panelové domy. Vše včetně vypracování technické dokumentace a montáže.

http://www.abadia.cz

Abecedaobkladu.cz - Obklady a dlažby Cason s.r.o.

Abecedaobkladu.cz - Obklady a dlažby Cason s.r.o.

Abecedaobkladu.cz je elektronický obchod s obklady a dlažby značek Opoczno, Paradyž, Pilch, Rako a také silikonové tmely a spárovací hmoty. K dispozici máme také kompletní sortiment příslušenství k obkladům a dlažbám.

http://www.abecedaobkladu.cz/

ACE Trade - distribuce chemických surovin

ACE Trade - distribuce chemických surovin

Jsme dodavatel chemických surovin. Dodáváme suroviny pro kosmetický, farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl a výrobu. Jako jsou konzervanty, emulgátory, aktivní látky, mastné kyseliny, rozpouštědla, extrakty, parfémy, aromata, vosky, UV filtry,...

http://www.acetrade.cz

Adat s.r.o. - stavby od základu

Adat s.r.o. - stavby od základu

Stavby rodinných domů od základů - od financování po finální práce. Stavby rodinných domů na klíč, hrubé stavby, střechy, rekonstrukce staveb, adaptace bytových jader, zateplování.

http://www.stavbyodzakladu.cz/

Agrifair – zemědělská technika

Agrifair – zemědělská technika

Agrifair se zabývá servisem a prodejem zemědělské techniky. Zastupujeme na českém trhu značky John Deere a Fliegl. Našich 7 divizí dále vyrábí nebo dodává přípojná vozidla, zdvihací zařízení, kanálové poklopy, kanalizaci, pracovní oděvy a bioplynové elektrárny.

http://www.agrifair.cz

Algeco s.r.o. - prodej a pronájem obytných kontejnerů

Algeco s.r.o. - prodej a pronájem obytných kontejnerů

Naše firma zajišťuje pronájem a prodej stavebních kontejnerů a obytné kontejnery. Dále také zajistíme skladové kontejnery a samozřejmě i sanitární kontejnery. Vaší firmě také dodáme kancelářské prostory, zařízení staveniště, stavební buňky a technologické kontejnery.

http://www.algeco.cz

Alu.plast s.r.o. - okna, dveře

Alu.plast s.r.o. - okna, dveře

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíme plastové ploty a zahradní příslušenství. Firma je držitelem certifikátu Iso 9001:2001.

http://www.oknakaplice.cz

Alucad Bohemia, s.r.o

Alucad Bohemia, s.r.o

Alucad dodává hliníkové profily všech typů na míru dle přání zákazníka. Profily pro fotovoltaické články a solární panely, zastřešení bazénů, hliníkové rámy, chladiče, tyče, trubky, jekly, profily L a plechy. Práškové lakování, eloxování, broušení, leštění.

http://www.alucad.cz/

Architektonické modely etc.

Architektonické modely etc.

Výroba architektonických a technologických modelů, realizace prototypů a designerských návrhů, výstavní činnost, aranžování, výroba informačních a orientačních systémů.

http://architektonicke-modely.cz

Ase-mc

Ase-mc

Výroba a montáž zařízení pro energetiku, zakázková výroba.

http://www.ase-mc.cz

Asio, spol. s r. o. – čistění a úprava vody

Asio, spol. s r. o. – čistění a úprava vody

Specializujeme se na čištění odpadních vod a čistění vzduchu. Pro domácnosti, města, obce a průmysl vyrábíme čistírny odpadních vod (čističky odpadních vod), nádrže na vodu, jímky a další technologie a výrobky na úpravu vody.

http://www.asio.cz

AT Weldsteel s.r.o

AT Weldsteel s.r.o

Společnost AT Weldsteel s.r.o. vyrábí plechové komponenty, konstrukční prvky a kovové konstrukce i z ocelových trubek a profilů. Laserem vypalované, ohnuté, svařené plechové dílce a konstrukční celky opatřenými požadovanou povrchovou ochranou.

http://www.atweldsteel.cz/

Ateliér Kvíčala – stojánky, leporela, pasparty

Ateliér Kvíčala – stojánky, leporela, pasparty

Výroba zboží z papíru - stojánky a leporela, zasklené otevíratelné pasparty. Stojánky a leporela nabízíme v mnoha variantách, zhotovíme i klientův vlastní návrh.

http://www.atelierkvicala.cz

AZ Jeřáby - mostové jeřáby a zdvihací zařízení

AZ Jeřáby - mostové jeřáby a zdvihací zařízení

Předprojektová a projektová příprava jeřábů a souvisejících konstrukcí. Dodáváme a montujeme mostové jeřáby, podvěsné jeřáby, sloupové jeřáby, kladkostroje, savkové rámy a jiné. Vyrábíme závěsné prostředky pro uchopení a zavěšení břemen.

http://www.az-jeraby.cz/

Balící pracoviště

Balící pracoviště

Profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy lze dle potřeby individuálně přetvářet a přestavovat při změnách balicích procesů integrované váhy v pracovní desce stolu, integrované váhy na válečkové dráze

http://www.balici-pracoviste.cz/

Balneo Gloria Plus s.r.o.

Balneo Gloria Plus s.r.o.

Dodáváme vše, co souvisí s bazény a jejich provozem i veškeré příslušenství pro následnou péči, čerpadla, filtrační jednotky, dávkování chemie, sluneční absorbery, keramické obklady a dlažby, skleněné a keramické mozaiky. Pomůžeme vybrat a realizovat bazén, koupací zahradní jezírko, saunu, cryosaunu, floating aj.

http://www.bazeny-gloria.cz/

Cínové bronzy

Cínové bronzy

Ancora Praha, s.r.o. nabízí fosforové, olovnaté, hliníkové a cínové bronzy.

http://www.ancorapraha.cz/cinove-bronzy/

Cnc a Kovo obrábění - Kovohaken.cz

Cnc a Kovo obrábění - Kovohaken.cz

Jsme moderně vybavená středně velká rodinná firma která vznikla v roce 2004 přetransformováním firmy Petr Haken Kovo. Stěžejní činnosti naší firmy jsou Cnc obrábění, Klasické obrábění a Svařování.

http://www.kovohaken.cz

CS Facility s.r.o

CS Facility s.r.o

Poskytujeme komplexní služby v oblasti facility management a property management v rámci celé České republiky. Naším cílem je optimalizovat a snížit vaše náklady především v oblasti správy a údržby budov a nemovitostí.

http://www.csfacility.cz/